Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 11 ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
12.623
Cevap
226
Favori
600.200
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 11 ★
Giriş
    1239 Mesaj
    Bu telefonda neden klavye ile hızlı yazılamıyor? Yoksa bana mı öyle geliyor. Yıllardır kullandığım klavye ile yazamamaya başladım, 1 senedir Mi6 kullanıyordum ondan önce Samsung note 4'üm vardı, Mi8'e geçince istediğim klavye verimini alamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: meeb

hocam ekranı çokmu sönük veya kötü?Benim için keskin ve beyaz tonlu olması önemli.Birde sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

herkese merhabalar sıkı bir lg kullanıcısı olarak artık v30 alarak riske girmek istemniyorum.Lg den hayran kaldığım özelliklerin benzeri bu cihazda var mı merak ediyorum.

çift tıkla ekran uyandırma ve kapatma

galeride resim gizleme ve şifreleme

always on display her zaman açık ekranda çalan şarkı için müzik player , takvim , mesajlaşma uygulamaları için içerik gibi özellikler var mı

ekran beyaz tonlu mu piksel yanması gibi handikaplar var mı?

kulaklık çıkışı mp3 için güzel mi ?

dış hopoörler ve ahize sesi yüksek mi ?

pil süresi ne kadar ?

portre modu başarılı mı?google cam destekliyor mu?

resim kalitesi s9 , v30 iphone x kadar var mı ?

ekstra xiaomi ye özel özellikler neler?

cevaplarınız için teşekkürler.Bir kısmını araştırdım ancak kullanıcı yorumları benim için daha iyi.

Alıntıları Göster
    ekran amoled gayet canlı. amoled ekranlarda yanma sorunu varmış. bu xiaomi ye özgü değil samsungta da var maalesef. çok canlı aynı görüntü uzun süre sabit kalmaması gerekiyormuş

lg fikrim yok.

var.

resim gizleme varmı bilmiyorum ama uygulama şifreleme var

aod ekranda yalnızca saat şebeke bilgisi ve pil var

xxx

dış hoparlör sesi normal. ahize sesi gayet yeterli

kulaklık ses kalitesi gayet iyi

pil süresi gayet iyi

gcam destekleyecek diyorlar. kamera çekimi eskiye göre güzel fakat ön kamera idare eder. gsmarenadan dediğiniz telefonlar arasında kamera çekimi karşılaştırması yapabilirsiniz.

teşekkürler hocam asus zenfone 5 alacağım fiyatı 2000 ne düşsün dedim sonra dolar çıktı telefon 2800 oldu , bu fiyata v30 alırım dedim onda da ekranı kamerayı beğenmedim hem lg ye güvenemiyorum artık derken mi8 i gördüm açıkcası kızılötesi ve radyo dışında tüm isteklerime cevap veriyor.

şimdilik gördüğüm eksiklikler aod özelliksiz olması , mono hoporlor ve bazı yazılımsal eksiklikler .

fiyatı 2500 e denklersem kredi kartı puanı indirim çeki vs . kaçırmam gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kadyr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ellerine sağlık hocam, birçok fotoğraf karşılaştırma videosu izledim hiçbirinde bariz daha iyi olan telefon görmedim, müsait olursan düşük ışıkta bikaç fotoğraf çekebilirmisin farkı daha iyi anlamak için.

|
    |
    __Nikolaus__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: xxxserxxxcan

google asistan için ayarlar/google/hizmetler/arama,asistanve ses/ ses/konuşma çıkışı açık yaptım umarım yardımcı olabilmişimdir
    Bende de ayarlar aynı ama "ok Google" çalışmıyor.

Selam bugün bende migrosta Mi 8’e baktım, fiyatı 2.999 TL 128 GB modeli. Global sürüm diyorlar lakin Rityz garantili yani ÇİN sürümü. Telefon kutularına teker teker baktım kutuların hiç bir tarafında global versiyon yazısını göremedim. Teşhirdeki siyah renk telefonu kapatıp açtım UNLOCKED yazıyor açılışta. Ayrıca telefon kutularında üretim tarihleri 07/18 olarak gözüküyor. Mi8 zaten temmuz 2018 de dağıtılmaya başlamamışmıydı. İlk çin e dağıtıp sonra global sürüm dağıtmıyor mu mi xiaomi firması.

Almak isteyen dostlar iyi araştırsın migrostan mi8 almak istiyorlarsa.

Mi 8 in global sürümü var migros'ta. Başka yere de sorun. Çalışanlar usendiginden ve biraz da bilmedikleri den bizde hepsi böyle diyorlar. Yan tarafında global versiyon yazan hem mi 8 hem de diğer Xiaomi model telefonlar var.

Ellerinde önceden kalan seriler çin, son gelen seriler global arkadaslar

İstanbul'da Haramidere Torium AVM deki migros'ta mevcut global versiyonlar. İlgilenenler bakabilir

|
    |
    mdirgin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende izledim hocam ama son kullanıcı deneyimi önemli burda gün ısıgında farkı ayırt etmek zor ama aksam ev ısıgında bile fark belli, iş yerinde yıl sonu sayımları var bu ara cok yogunum ama pazartesiden sonra eklerim detaylı olarak.

Kameranın hakkını yazılım olarak veremiyor.

|
    |
    Baveran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

S9+a göre sönük kalıyor hocam hangi cihazdan gececeğinizi bilmiyorum siz fark etmeyebilirsiniz bile.

Çift tıkla kapama yok, uyandırma var.

Diğer sorularının cevabını verdim daha önceki yazımda zaten

|
    |
    meeb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: beratgazi

Arkadaşlar aramalarda karşı tarafın sesi gelmiyor hatta arayınca dit sesinde gelmiyor ara ara bunu yapıyor bu sorunu başka yaşayan yok mu

birde böyle birsey var normal mi
    Hocam sorununuz karşı taraf arayınca onun sesini duymuyorsunuz ama o sizin sesinizi duyuyor mu? Çünkü bana da bugün olmaya başladı beni arayan sesimi duyuyor ama ben karşı tarafın sesini duymuyorum. Bugün 3-4 kere böyle yaptı bende telefon bozuldu sandım servise vermeyi düşünüyordum

Orijinalden alıntı: hamemo

Bende de ayarlar aynı ama "ok Google" çalışmıyor.

Alıntıları Göster
    Bendeki durumda ayni ok google komutu calismiyor

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: xxxserxxxcan

google asistan için ayarlar/google/hizmetler/arama,asistanve ses/ ses/konuşma çıkışı açık yaptım umarım yardımcı olabilmişimdir
    Sizdeki versyon nedir surum olarak yazabilormisiniz bizde ok google calismiyor

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Mazzini

Hocam sorununuz karşı taraf arayınca onun sesini duymuyorsunuz ama o sizin sesinizi duyuyor mu? Çünkü bana da bugün olmaya başladı beni arayan sesimi duyuyor ama ben karşı tarafın sesini duymuyorum. Bugün 3-4 kere böyle yaptı bende telefon bozuldu sandım servise vermeyi düşünüyordum

Alıntıları Göster
    Evet hocam sorun aynen böyle ve çok can sıkıcı resmen telefonu öldürdüler

|
    |

Yook ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    enes122 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4470 Mesaj
    Son beta sürüme geçtim bakalik bi tuhaflık olacakmi her halularda son stabilden iyidir

quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

Son beta sürüme geçtim bakalik bi tuhaflık olacakmi her halularda son stabilden iyidir
    Yorumunuzu bekliyoruz

Orijinalden alıntı: Gökhen

Yorumunuzu bekliyoruz

Alıntıları Göster
    Smdilik hic calismayan ok. Google kismi google uygulamasi icinden seslenince cevap veriyor. Ana ekranda faal degil hala onun dışında faal kullandikca yazarım

İngilizce ye aldigimda ok goole hey goole faal hatta ekran kapaliyken bile tepki veriyor tabi ingilicezsi iyi olan için guzel haber en azindan

voice mach aktif oluyor ingilizcede

adaptif batarya gelmiş ne işe yarar bilmiyorum acil aramaya tuş atanabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanlevent -- 22 Aralık 2018; 13:13:31 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: UzayH

Yook ..
    Kuralım bir tane

|
    |

|
    |
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.