Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 11 ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
12.608
Cevap
226
Favori
598.486
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 11 ★
Giriş
    2553 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kadirman37

Migros sanal markette mi 8 2999 TL, 128 GB. Kararsızım hala
    Global versiyon mu satilan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Kötü yönler:

1- Ekran parlaklığı otomatikteyken telefon devamlı parlaklığı kısıyor. Manuel müdahale ile ekran parlaklığını açmam gerekiyor. Bu sebepten dolayı otomatik parlaklığı kapattım.
    2- Bazen whatsapptan bildirim geldiğinde bildirim tamamen beyaz oluyor, içeriği okunamıyor.
    3- Çentik kapatma kısmı gitmiş. Nedenini anlayamadım.

İyi yönler:

1- Android Auto artık sıkıntısız kullanılabiliyor. Yarım ekran vs. gibi sıkımtılar ortadan kalkmış.
    2- Telefonun şarj kesinlikle daha uzun süre dayanıyor. Aynı kullanım ile önceden gün sonunda % 10'larda olan şarjım artık % 30'larda seyrediyor.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Aklıma geldikçe ya da farklı bir durumla karşılaştıkça edit yaparım.
    |
    |

Hocam pil konusunda şöyle söyleyeyim Pubg'de arkadaşın iphone 6 sında bir oyunda %25 şarj giderken bende yarısı kadar bile gitmiyor. Günlük 1 saat civarı pubg oynarım, çokta aktif kullanmam telefonu internet için. Normal kullanım diyelim. Şuan için 2 günü rahat çıkarıyor bende.
    |
    |
    mandepxl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Daha öncekiler gibi ise değildir.

Yani global olduğunu da hiç sanmıyorum bu serinin de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    CDBurnerXP kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: tRoya06

Hocam pil konusunda şöyle söyleyeyim Pubg'de arkadaşın iphone 6 sında bir oyunda %25 şarj giderken bende yarısı kadar bile gitmiyor. Günlük 1 saat civarı pubg oynarım, çokta aktif kullanmam telefonu internet için. Normal kullanım diyelim. Şuan için 2 günü rahat çıkarıyor bende.
    Ben 1 saat pubg oynuyorum, herhalde %50si gidiyor.. Şaka gibi..

Çin versiyonuna global rom yüklenmil mi oluyor hocam? Ne farkı oluyor kullanım açısından?

|
    |
    kadirman37 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: bahodilo

64gb beyaz model de migrosta 2799.
    Hocam migrosta satilanla global versiyonlarin yazilimsal olarak ne farki var? Garanti disinda

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 20 Aralık 2018; 12:37:2 >
    |
    |
    Yane bikaç yorımdan sonra 9 a güncelleyenler ne beklıodu acaba madem yaptınız bi hata susun düzeltme güncellemesini bekleyin veya en başta benim gibi risk almıcaktınz🤣🤣🤣🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1127 Mesaj
    Keşke almak isteyen, almak üzere olanlar için ayrı başlık olsa. Sürekli takip ediyorum bişeyler öğreneyim diye. Mesajların yarısından çoğu "onu mu alayım, bunu mu satayım, şurda bu fiyat, orda global mi". Bıkkınlık geldi valla, daral geldi. Soruların çoğu da onlarca kez sorulan şeyler, yeni bişey de yok.

Tabi ki almadan önce araştırmak soruşturmak herkesin hakkı. Elbette sorulsun ama, bildiğim kadarıyla bu başlık "mi8 sahipleri" için. "mi8 almak üzereyim, almayı düşünüyorum" cular için ayrı bir başlık olmalı.

|
    |

Açıkçası ben garanti onemsemiyorum, ha delta, ha ritzy ha KVK. Global sürümle çin sürümü ne kadar fark oluşturur emin değilim. Eskiden alınan mi ler zaten hep çin sürümü idi. Ayrıca artık global rom yüklü geliyorlar. Global olmayan versiyon kullananların yaşadığı sıkıntı var mı diye forumu takip ediyorum ancak net bir kanıya varamadım maalesef

|
    |

Orijinalden alıntı: kadirman37

Açıkçası ben garanti onemsemiyorum, ha delta, ha ritzy ha KVK. Global sürümle çin sürümü ne kadar fark oluşturur emin değilim. Eskiden alınan mi ler zaten hep çin sürümü idi. Ayrıca artık global rom yüklü geliyorlar. Global olmayan versiyon kullananların yaşadığı sıkıntı var mı diye forumu takip ediyorum ancak net bir kanıya varamadım maalesef
    Hocam simdi ben migrostan alsam bu bootloader olayi vs. ne fark edicek? Ben de garantiyi pek onemsemiyorum ne yapmak lazim? Migrostaki globol rom yuklu cin cihazlarinin guncelleme gec alma vs gibi bir sikinti olur mu?

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 20 Aralık 2018; 13:30:43 >
    |
    |

Cihazınız mi8 ise sorun vardır. Bir oyun ortalama 20-30dk sürüyor ve %10 ile 13 arasında şarj gidiyor bende.
    |
    |
    bLackeLectro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

İlk mesajda her şey yazıyor.
    |
    |
    beyler merhaba 360 lara kadar okudum yazılanları. ama herkes farklı bişe söylüyor kafam çok karıştı. lütfen temiz kesin bilgi söyler misiniz bu cıhazı bugun mıgrostan almak ıstıyorum kesın olarak ıyı yada kotu eksı yada artı yanlarını yazabılır mısınız ?? mate 20 pro almıştım yeşil ekran probleminden iade ettim bidaha telefon alıp uğraşmak istemiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.
    Andorid Pie güncellemesi tekrardan geri çekilmiş sanırım teleofona indirmiştim ancak kurmamıştım şuan baktığımda güncelleme görünmüyor kontrol ettiğimdede son sürümü kullanıyorsunuz uyarısı alıyorum
    207 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nelasq

Andorid Pie güncellemesi tekrardan geri çekilmiş sanırım teleofona indirmiştim ancak kurmamıştım şuan baktığımda güncelleme görünmüyor kontrol ettiğimdede son sürümü kullanıyorsunuz uyarısı alıyorum
    Geri çekmiş olmaları muhtemel çunkü berbat bir güncelleme göndermişler.
    |
    |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
son dakika
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
2,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.