Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.890
Cevap
156
Favori
752.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Instagram sorunu kısmen çözüldü bende. Pil tasarruf modundan kısıtlama yok seçtim, instagram ın kendi içinden hücresel veri kullanımı kapalı yaptım. Şuan çoğu video normal, bazıları da 1 sn bulanıklaşıp tekrar normale dönüyor.
  • Arkadaslar suan telefondan memnun musunuz? Honor 10 ile arasinda kaldim. Arti olarak en ucuz global version nerden alabilirim? Hepsiburada ithalatci garantili global mi ya da migrosta satisa sunulan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Khang kullanıcısına yanıt
    Android 9 sonrası bende de benzer bir durum var. Başlangıç parlaklığının düşük olması sorun değil, daha önceki sürümlerde parlaklık otomatikteyken hangi seviyede olursa olsun elle ayarlandığında, atıyorum %10 kadar arttırdınız, cihaz kendisi buna göre tüm parlaklık seviyelerini %10 yükselterek otomatik ayara devam ediyordu. Android 9 da böyle çalışmıyor, nasıl ayarlarsanız ayarlayın cihaz kendi bildiği seviyeye çekiyor, yaptığınız düzeltme anlık oluyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Migros sanal markette mi 8 2999 TL, 128 GB. Kararsızım hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

• CDBurnerXP kullanıcısına yanıt
    Ben HB'dan Xiaomi TR garantili global versiyon aldım, 3400e gelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirman37

Migros sanal markette mi 8 2999 TL, 128 GB. Kararsızım hala
    Global versiyon mu satilan?

• Android Pie güncellemesi sonrası izlenimlerim,

Kötü yönler:

1- Ekran parlaklığı otomatikteyken telefon devamlı parlaklığı kısıyor. Manuel müdahale ile ekran parlaklığını açmam gerekiyor. Bu sebepten dolayı otomatik parlaklığı kapattım.
    2- Bazen whatsapptan bildirim geldiğinde bildirim tamamen beyaz oluyor, içeriği okunamıyor.
    3- Çentik kapatma kısmı gitmiş. Nedenini anlayamadım.

İyi yönler:

1- Android Auto artık sıkıntısız kullanılabiliyor. Yarım ekran vs. gibi sıkımtılar ortadan kalkmış.
    2- Telefonun şarj kesinlikle daha uzun süre dayanıyor. Aynı kullanım ile önceden gün sonunda % 10'larda olan şarjım artık % 30'larda seyrediyor.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Aklıma geldikçe ya da farklı bir durumla karşılaştıkça edit yaparım.
  • mandepxl kullanıcısına yanıt
    Hocam pil konusunda şöyle söyleyeyim Pubg'de arkadaşın iphone 6 sında bir oyunda %25 şarj giderken bende yarısı kadar bile gitmiyor. Günlük 1 saat civarı pubg oynarım, çokta aktif kullanmam telefonu internet için. Normal kullanım diyelim. Şuan için 2 günü rahat çıkarıyor bende.
    Daha öncekiler gibi ise değildir.

Yani global olduğunu da hiç sanmıyorum bu serinin de

• quote:

Orijinalden alıntı: tRoya06

Hocam pil konusunda şöyle söyleyeyim Pubg'de arkadaşın iphone 6 sında bir oyunda %25 şarj giderken bende yarısı kadar bile gitmiyor. Günlük 1 saat civarı pubg oynarım, çokta aktif kullanmam telefonu internet için. Normal kullanım diyelim. Şuan için 2 günü rahat çıkarıyor bende.
    Ben 1 saat pubg oynuyorum, herhalde %50si gidiyor.. Şaka gibi..

• kadirman37 kullanıcısına yanıt
    Çin versiyonuna global rom yüklenmil mi oluyor hocam? Ne farkı oluyor kullanım açısından?

• quote:

Orijinalden alıntı: bahodilo

Bu mesaj silindi.
    Hocam migrosta satilanla global versiyonlarin yazilimsal olarak ne farki var? Garanti disinda

• Pil konusunda ayarlarını paylaşacak arkadaşımız varmı. Neleri kapatalım neler gerekli gereksiz vs.

• En son update ile performans durumu.

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 20 Aralık 2018; 12:37:2 >
  • Yane bikaç yorımdan sonra 9 a güncelleyenler ne beklıodu acaba madem yaptınız bi hata susun düzeltme güncellemesini bekleyin veya en başta benim gibi risk almıcaktınz🤣🤣🤣🤣

• Keşke almak isteyen, almak üzere olanlar için ayrı başlık olsa. Sürekli takip ediyorum bişeyler öğreneyim diye. Mesajların yarısından çoğu "onu mu alayım, bunu mu satayım, şurda bu fiyat, orda global mi". Bıkkınlık geldi valla, daral geldi. Soruların çoğu da onlarca kez sorulan şeyler, yeni bişey de yok.

Tabi ki almadan önce araştırmak soruşturmak herkesin hakkı. Elbette sorulsun ama, bildiğim kadarıyla bu başlık "mi8 sahipleri" için. "mi8 almak üzereyim, almayı düşünüyorum" cular için ayrı bir başlık olmalı.

Açıkçası ben garanti onemsemiyorum, ha delta, ha ritzy ha KVK. Global sürümle çin sürümü ne kadar fark oluşturur emin değilim. Eskiden alınan mi ler zaten hep çin sürümü idi. Ayrıca artık global rom yüklü geliyorlar. Global olmayan versiyon kullananların yaşadığı sıkıntı var mı diye forumu takip ediyorum ancak net bir kanıya varamadım maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirman37

Açıkçası ben garanti onemsemiyorum, ha delta, ha ritzy ha KVK. Global sürümle çin sürümü ne kadar fark oluşturur emin değilim. Eskiden alınan mi ler zaten hep çin sürümü idi. Ayrıca artık global rom yüklü geliyorlar. Global olmayan versiyon kullananların yaşadığı sıkıntı var mı diye forumu takip ediyorum ancak net bir kanıya varamadım maalesef
    Hocam simdi ben migrostan alsam bu bootloader olayi vs. ne fark edicek? Ben de garantiyi pek onemsemiyorum ne yapmak lazim? Migrostaki globol rom yuklu cin cihazlarinin guncelleme gec alma vs gibi bir sikinti olur mu?

• Evet Migros bugün fiyatları aşağı çekmiş Mi 8 de 300 TL indirim var 128/6GB 2999 TL fiyat hepsiburada'nın da altında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 20 Aralık 2018; 13:30:43 >
  • 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.