Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 11 ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir Kullanıcı, 10 Masaüstü Kullanıcı
12.603
Cevap
226
Favori
597.990
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 11 ★
Giriş
    207 Mesaj

Abi sen aod ekrandan bahsediyormussun.. bende kilit ekranı diyince, ilk acık ekrandan bahsediyorsun sanmıstım. Aod ekranında ben sadece gelen mesaj simgesini görebiliyorum. cevapsız cagrı, facebook, whats app instagram hic biri yok. Sen sadece whats app ı mı göremiyorsun ?
    |
    |
    hamemo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hepsini yaptım yalnız cihazı yeniden başlat yapınca tüm ayarlar eski haline dönüyor ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    bLackeLectro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    207 Mesaj

Peki nasıl yaptınız? Her yeni başlatmada tekrar ayarlamaya razıyım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    UzayH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sizin dün yazdığınız pil optimizasyon'undan bahsediyorum yalnız farklı algılamadınız umarım ..

|
    |
  • Teğmen
    207 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: UzayH

Sizin dün yazdığınız pil optimizasyon'undan bahsediyorum yalnız farklı algılamadınız umarım ..
    Evet yanlıs anlamısım. Ben aod ekranda iken facebook instagram vs uygulamalarının simgelerinden bahsediyoruz sandım.
    |
    |
    Herkese iyi forumlar arkadaşlar.Mi 8 cihazımı ota ile güncelledikten sonra çentik gizleme özelliği artık yok tam ekran şeklinde kullanıyorum cihazı ancak bazı uygulamalar uyumsuz mesela banka uygulaması alt sekmeler bir türlü çıkmıyor kısmi çözüm olarak sanal tuşlu veya ekran bölme şeklinde işimi hallediyorum ama bunu düzeltebileceğim birşey var mı ? Yoksa yeni bir güncelleme mi bekliyecez.

Son güncelleme ile çentik bölümünü kaldırdılar şimdilik banka uygulaması için ekran bölme dışın da çare yok biz de çok mağduruz güncelleme şart ..

|
    |
    cHemical.react kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    171 Mesaj
    Cihazdan geri bildirim olarakta yolladım ama bir geri dönüş olmadı

|
    |
  • Yüzbaşı
    916 Mesaj
    Son güncelleme tam bir fiyasko cihaz iyice saçmalamaya başladı !!!

|
    |
  • Yüzbaşı
    456 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bLackeLectro

Abi sen aod ekrandan bahsediyormussun.. bende kilit ekranı diyince, ilk acık ekrandan bahsediyorsun sanmıstım. Aod ekranında ben sadece gelen mesaj simgesini görebiliyorum. cevapsız cagrı, facebook, whats app instagram hic biri yok. Sen sadece whats app ı mı göremiyorsun ?
    Facebook, instagram kullanmıyorum, ondan dolayı bir yorum yapamayacağım. Cevapsız çağrı ve SMS ikonları görünüyor. Whatsapp'tan birisi yazınca Whatsapp ikonu görünmüyor, cevapsız çağrı bıraktığı zaman Whatsapp ikonu görünüyor.
    |
    |
    Açık ara en kötü yazılım desteği sağlayan marka olduğunu düşünüyorum Xiaomi'nin. Her güncellemede başka bir sorun doğuyor. Whatsapp'tan beyaz zemin üzerinde yazısız bildirim, Instagram'da düşük kaliteli videolar, çentik bölümü kaldırıldı, cihazda yaptığın optimizasyon ayarları yeniden başlandığında sıfırlanıyor vs. tonla hata var.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Aegean-Man

Hocam amacım polemik yaratmak değil ama neden her mesajında bir kötüleme, bir karalama derdindesin? Bazıları bu sorunları yaşıyor, bazıları yaşamıyor. Getirisinden çok götürüsü var demişsiniz. Nadiren de olsa haklılık payınız var ama çok sık olan bir durum değil. Bir süre önce yüklemişsiniz güncellemeyi ve sorunlar yaşamışsınız belli. Size 1 ay önce gelmesi test için sanırım. Bende yükledim dün ama herhangi bir götürüsü olduğunu görmedim şimdilik. Uzun lafın kısası sorunsuz telefon var mı? Yok. O zaman insanlara sürekli aynı algıyı yaşatmanın bir anlamı yok diye düşünüyorum. Elbette marka bir şekilde kendini düzeltecektir ama uzun ama kısa bir zamanda gerçekleşir bilemem. Zaten Xiaomi kullanıcısı bu tarz şeylerin bu markada olduğunu az çok biliyor. Ama bir cihazı sürekli kötülemenin anlamı yok. İyi forumlar.
    Hocam size zahmet konunun son 5 sayfasını okuyun, 360,365 sayfalarını yani... Neden arkadaşlara telefonunuzu güncellemeyin, bu güncellemenin getirisinden çok götürüsü var dediğimi anlarsınız.

Hani yazmıştınız ya, neden her mesajında bir kötüleme, bir karalama var diye.

Bende size, ben 10 seneyi aşkın aktif üyeyim, marka bağımlısı veya taraflı değilim, onlarca marka kullandım, xiaomi olarak 4. telefonum mi 8 demiştim...

Sanırım şimdi ne demek istediğimi daha iyi anladınız...

• Yüzbaşı
    329 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, s9 plus istediğim fiyatlara inmediği için bu cihaza yöneldim. İncelemelerde, uktlerde hep çok iyi yorumlar var. Telefonu gün için full veri ile 4 saat kullanırım, ortalama 1 saat pubg ve video izlerim. Şarj 1 gün çıkarsa yeter. Şu an olsa tekrar alır mısınız telefonu, kronik sorun durumu nedir? Güncellemeler nasıl?

• Yüzbaşı
    418 Mesaj

Hocam yılla alakası yok bu işlerin önce onu söyleyeyim. Ayırca en başından beri takip ediyorum konuyu. Benim sadece dikkatimi çekti çoğu mesajda olumsuz şeyler söylüyorsunuz belirtmek istedim.
    Madem 4. cihazınız bu markada, madem sürekli sorun oluyor neden alıp kullanıyorsunuz? Orası da ayrı bi enteresan...
    Kimse size marka bağımlısı vb. demedi.
    Şu bahsedilen sorunların %85 i bende olmadı, herşey tıkır tıkır yürüyor (bildirim durumu hariç).
    Her söylenen şeye bu kadar takılmayın derim, sonuçta görünen köy kılavuz istemez.
    Ben sizi anlıyorum merak etmeyin ama "bazı şeylerin" fazla abartıldığını düşünüyorum şu şikayetler konusunda. Teknoloji gelişti ama kimse sizi zorla entegre etmedi herkes kendi isteği yüzünden entegre oldu. Eskiden yaptığınız şeyleri bankacılık vb. şimdide yapabilirsiniz ama teknoloji sayesinde rahatlık hatsafhada olduğundan ve tek tuşla herşeyi halletmeye alıştığımızdan bütün bu durumları sorunsuz geçirmek istiyoruz. Teknoloji gelişiminin avantajı olduğu kadar dezavantajı da var.
    Adam kilit ekranına bildirim gelmiyor diye cihazı neredeyse çöpe atacak, markayı neredeyse mahkemeye verecek. Telefon görüşmesi yapamazsın, mesaj atamazsın, sesi çıkmaz, ekranı yanar, kamerası olması gerektiğinden kat be kat kötüdür o zaman anlarım bu kadar kafaya takılmasını. Cidden komik geliyor bana bu serzenişler. Markayla ilk defa tanışmış ve ilk cihazı olanları tenzih ediyorum.
    Demek istediğim gidip X marka bir cihaz da alsanız sorunlar çıkıyor, çıkacakta. Bazıları erken düzeltiyor, bazıları geç, bazıları da hiç. Tek fark bu...
    |
    |
    system electronıc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4909 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aegean-Man

Hocam yılla alakası yok bu işlerin önce onu söyleyeyim. Ayırca en başından beri takip ediyorum konuyu. Benim sadece dikkatimi çekti çoğu mesajda olumsuz şeyler söylüyorsunuz belirtmek istedim.
    Madem 4. cihazınız bu markada, madem sürekli sorun oluyor neden alıp kullanıyorsunuz? Orası da ayrı bi enteresan...
    Kimse size marka bağımlısı vb. demedi.
    Şu bahsedilen sorunların %85 i bende olmadı, herşey tıkır tıkır yürüyor (bildirim durumu hariç).
    Her söylenen şeye bu kadar takılmayın derim, sonuçta görünen köy kılavuz istemez.
    Ben sizi anlıyorum merak etmeyin ama "bazı şeylerin" fazla abartıldığını düşünüyorum şu şikayetler konusunda. Teknoloji gelişti ama kimse sizi zorla entegre etmedi herkes kendi isteği yüzünden entegre oldu. Eskiden yaptığınız şeyleri bankacılık vb. şimdide yapabilirsiniz ama teknoloji sayesinde rahatlık hatsafhada olduğundan ve tek tuşla herşeyi halletmeye alıştığımızdan bütün bu durumları sorunsuz geçirmek istiyoruz. Teknoloji gelişiminin avantajı olduğu kadar dezavantajı da var.
    Adam kilit ekranına bildirim gelmiyor diye cihazı neredeyse çöpe atacak, markayı neredeyse mahkemeye verecek. Telefon görüşmesi yapamazsın, mesaj atamazsın, sesi çıkmaz, ekranı yanar, kamerası olması gerektiğinden kat be kat kötüdür o zaman anlarım bu kadar kafaya takılmasını. Cidden komik geliyor bana bu serzenişler. Markayla ilk defa tanışmış ve ilk cihazı olanları tenzih ediyorum.
    Demek istediğim gidip X marka bir cihaz da alsanız sorunlar çıkıyor, çıkacakta. Bazıları erken düzeltiyor, bazıları geç, bazıları da hiç. Tek fark bu...
    Başka bir yorumum yok... Hayırlı günler dilerim.
    |
    |

• Teğmen
    207 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: d_e_h_a_406

Son guncellemeden dolayi sikinti yasayanlar,guncelleme sonrası recovery moda girip telefonu komple sifirladilar mi?
    Hayır öyle birsey yapmadık, yapmamız gerekir mi?

Surum degisikligi oldugu icin yapmakta fayda var hangi cihaz olursa olsun,yazilimsal sorun yasiyorsaniz telefonu recovery moda girip sifirlayin cihazi tabi bu islemi yapmadan once herseyin yedegini alin,hersey silinmis olacak.

|
    |
  • Yarbay
    2398 Mesaj
    Sorunu olan arkadaşlar mevzuyu açık bi şekilde anlatırsa seviniriz. Yanlış anlaşılmadan dolayı 50 yorum sıkıntı çözme mevzusu okudum.yeni gelen arkadaşlar da telefonu 3310 dan hallice sanacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: mobilephone

Sorunu olan arkadaşlar mevzuyu açık bi şekilde anlatırsa seviniriz. Yanlış anlaşılmadan dolayı 50 yorum sıkıntı çözme mevzusu okudum.yeni gelen arkadaşlar da telefonu 3310 dan hallice sanacak
    Bugün teslim aldım daha cihazı açmadım :) ama son 5 sayfayı okuyunca açasım kalmadı şimdi acaba hatamı yaptım diyorum içten içe almakla ama kullanmadanda birşey demek doğru olmaz umarım iPhone SE den geçtiğime pişman olmam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

ASUS ROG Swift PG278Q 2K 144Hz 27" G-Sync
HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,591
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.