Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
13.890
Cevap
156
Favori
752.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gökhen

Yaşadığım saçma sapan sorunlar.

Tam ekran problemleri.

Amazfit saatin kişileri numaraları göstermemesi

İnstagramda video izlerken aşırı kalite düşüşü

Aod ekrandaki ve menüdeki bazı bildirim ikonlarının hala düzelmemesi.

Tam ekran kullanımındaki Google Asistan açılmama problemi

Kamera uygulamasının hala verimli olmaması

Hepsi yeterince can sıkıcı problemler. Cidden pişmanlığa doğru gidiyor
    Aptalca bir hata daha ekliyorum buraya.

Örneğin instagramda video izlerken ses kısıp/yükselteceksiniz.. ses açma/kısma tuşuna basınca video sesi değil zil sesi yükselip/alçalıyor.

Önceki sürüme dönme şansım var mı? Bilenler yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gökhen G kullanıcısına yanıt
    Bende böyle bir sorun yok son sürüm kullanıyorum
  • hamemo kullanıcısına yanıt
    Ayarlar > Bildirimler & Durum Çubuğu > Uygulama Bildirimleri > WhatsApp > Mesaj Bildirimleri bölümündeki Kilit ekranı bildirimleri seçeneğini aktif hale getirin.
  • MIUI. 10.1.1.0 PEAMIFI sürümü indireyim mi kararsiz kaldim. Dertsiz başımıza dert açmayalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • son mesajlardan da anlaşıldığı gibi xiaomi yazılım konusunda berbat :) düzelmez de muhtemelen. 3000 küsür için asus 5z yi de mi8 rakibi olarak görmeye başlamak lazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastFaded

Ayarlar > Bildirimler & Durum Çubuğu > Uygulama Bildirimleri > WhatsApp > Mesaj Bildirimleri bölümündeki Kilit ekranı bildirimleri seçeneğini aktif hale getirin.
    Tüm bildirimler aktif hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLackeLectro

Ayarlar / kilit ekranı parola / kilit ekranı bildirimler için uyar buradan açabilirsiniz
    O kısım da açık hocam.

• Varsayılan tema kilit ekranları dışında WhatsApp bildirimleri gözükmüyor bende tema kişiselleştirmeden kilit ekranınızı varsayılan yapıp deneyin

• quote:

Örneğin instagramda video izlerken ses kısıp/yükselteceksiniz.. ses açma/kısma tuşuna basınca video sesi değil zil sesi yükselip/alçalıyor.

Alıntıları Göster
    Instsgram da ki düşük çözünürlük telefondan değil instagramdan kaynaklanıyor. Google i tam ekranda kısayol ekleyerek açabilirsiniz. Ayrıca son sürümdeym ve instagramda video sesini seç açma kapama tusundan yapabiliyorum. Ve bütün uygulamalardan bildirim alabiliyorum. Tam ekran sorunu da hiç yaşamadım şuana dek.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLackeLectro

Instsgram da ki düşük çözünürlük telefondan değil instagramdan kaynaklanıyor. Google i tam ekranda kısayol ekleyerek açabilirsiniz. Ayrıca son sürümdeym ve instagramda video sesini seç açma kapama tusundan yapabiliyorum. Ve bütün uygulamalardan bildirim alabiliyorum. Tam ekran sorunu da hiç yaşamadım şuana dek.

Alıntıları Göster
    Yazdıklarımı iyi anlayamamışsın hocam.

Instagram da kalite düşüşü önceki 6s de yaşanmıyor. Babamın galaxy bilmemne en alt seviye telefonunda yaşanmıyor. Bu cihazda yaşanıyor. aod açıkken bildirimi görebiliyor musun? Son sürümde pubg yi tam ekranda oynayabiliyor musun? Ok google komutu çalışmayan nadir cihazlardan bir de. Kendimizi bir şeye inandırmaya gerek yok. Yeni alacakları da yanlış yönlendirmeye gerek yok. Cihaz yazılımsal olarak tamamen sıkıntılı. Sms atamayanlar, mobil ağa bağlanamayanlar var miu forumda kendi kendine düzeldi filan diyorlar

• Gökhen G kullanıcısına yanıt
    Yoruma katılıyorum. Almayı düşünenler buraları okusun.

• Klavyeyi açıp bişeyler yazarken tepede bildirimler gözüküyor youtube whatsap falan.varmıydı bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Yahu beyler hep bana mı denk geliyor anlamıyorum bu güncellemeden sonra saçmaladı resmen telefon.

Oyun oynuyorum tam ekran yatay vaziyette whatsappdan bildirim geliyor yukarından aşağı beyaz bi sekme geliyor buraya kadar her şey normal. Garip olan şu sekmede sadece sohbet ikonu var. Kimden geldiği ne yazdığı vs hiçbir şey yok. Eskisi gibi cevapla vs seçeneği de çıkmıyor. Ayarları defalarca kontrol ettim her şey eskisi gibi izinler verili. Bu güncelleme mahfetti telefonu

• quote:

Yazdıklarımı iyi anlayamamışsın hocam.

Instagram da kalite düşüşü önceki 6s de yaşanmıyor. Babamın galaxy bilmemne en alt seviye telefonunda yaşanmıyor. Bu cihazda yaşanıyor. aod açıkken bildirimi görebiliyor musun? Son sürümde pubg yi tam ekranda oynayabiliyor musun? Ok google komutu çalışmayan nadir cihazlardan bir de. Kendimizi bir şeye inandırmaya gerek yok. Yeni alacakları da yanlış yönlendirmeye gerek yok. Cihaz yazılımsal olarak tamamen sıkıntılı. Sms atamayanlar, mobil ağa bağlanamayanlar var miu forumda kendi kendine düzeldi filan diyorlar

Alıntıları Göster
    F/P olarak gerçekten süper bir cihaz ama yazılımsal olarak gerçekten nereye baksam bir sorun görünüyor. Bu cihazı almak için neredeyse 3 aydır araştırıyorum. Her forumda, her grupta yazılım olarak bir sorundan bahsediliyor. Almayı düşünüyorum ama bu hatalar neyden kaynaklanıyor, birinde olan diğerinde neden olmuyor gibi sorular kafamı karıştırıyor. En sonunda S8 alıp devam edeğim gibi görünüyor. En azından yazılımsal olarak sorunsuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amanita_muscaria

Varsayılan tema kilit ekranları dışında WhatsApp bildirimleri gözükmüyor bende tema kişiselleştirmeden kilit ekranınızı varsayılan yapıp deneyin
    Temalar ile ilgili herşey varsayilan olarak ayarlı.

• Bende böyle kilit ekranında global son sürüm yüklü

• quote:

Bende böyle kilit ekranında global son sürüm yüklü

Hocam WhatsApp'tan mesaj geldiği zaman saatin olduğu siyah bekleme ekranında, WhatsApp bildirim ikonu görünüyor mu?

• 3 ay önce burada miui dünyanın en kullanışsız en eksik ve en hatalı arayüzü dediğimde aforoz edilmiştim

şimdi yavaş yavaş sözüme geliyor herkes. Acı ama gerçek xiaomi yazılım YAPAMIYOR, mi8 de YAPAMAMIŞ. Her şey donanım değil ne yazıkki.

• hamemo kullanıcısına yanıt
    evet bildirim simgeleri geliyor hatta klavye ile batarya zayıf simgesi gözüküyor cevap yazarken üste :)

• quote:

evet bildirim simgeleri geliyor hatta klavye ile batarya zayıf simgesi gözüküyor cevap yazarken üste :)
    Hocam ben derdimi tam anlatamadım. Size bahsettiğim saatin olduğu kilit ekranı fotoğraftaki ekran. WhatsApp tan mesaj gelince resimdeki kilit ekranına WhatsApp bildirim ikonu gelmiyor. Sms, cevapsız çağrı ikonları geliyor ama WhatsApp ikonu bir türlü gelmiyor.

• 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.