Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.885
Cevap
156
Favori
752.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3310 konusunu daha çok uzun konuşuruz da neyse
    Yapıkredi uygulamasından biraz bahseder misiniz? Bende kullanıyorum ama ilk açıldığında altta öneriler çıkıyor 3 şıklı eskiden 3 ü gözükürken şimdi 2 gözüküyor onun dışında her işlemimi yapabiliyorum. Sizin sorun nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aegean-Man

3310 konusunu daha çok uzun konuşuruz da neyse
    Yapıkredi uygulamasından biraz bahseder misiniz? Bende kullanıyorum ama ilk açıldığında altta öneriler çıkıyor 3 şıklı eskiden 3 ü gözükürken şimdi 2 gözüküyor onun dışında her işlemimi yapabiliyorum. Sizin sorun nedir?
    Sanal karta limit tanımlayamıyorum, bayilerden havale veya eft gelince bilgiler yarım gözüküyor, tarayıcıdan girmek zorunda kalıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapı Kredi Mobil Uygulama'dan bir ödeme yaparken en son işlemi onayla kısmı ekran dışın da kaldığı onaylayamadığın için mecburen işlemi sonlandırıp explorer üzerinden girmek zorun da kalıyorsun bu da kullanıcı için ciddi bir zaman kaybı dün sabah itibari ile bu sorun başladı ve devam ediyor ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UoH -- 18 Aralık 2018; 12:24:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yapı kredi uygulamasını açıp ekranı bölerseniz altta kalan, görünmeyen menü ve tuşlara erişim sağlanabiliyor. Ben öyle yapıyorum.

• Evet arkadaşlar istediğim seviyeleri yakaladım sayılır

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

• quote:

Orijinalden alıntı: yelkenli12

Evet arkadaşlar istediğim seviyeleri yakaladım sayılır

Ekstra birsey yaptınız mı ? Bu süreleri görmek bana hayal gibi geliyor. Malum 4 buçuk saati gecemiyorum.. Aydınlatırsanız sevinirim..
  • Çin sürümü kullanıyorum bugün güncelleme geldi, Pubg oynarken çentik kapanmıyor. Allah belasını versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackeLectro

Ekstra birsey yaptınız mı ? Bu süreleri görmek bana hayal gibi geliyor. Malum 4 buçuk saati gecemiyorum.. Aydınlatırsanız sevinirim..

Alıntıları Göster
    Bir kaç gündür arka arkaya süreleri ölçüyorum emin olmak için.

Ve sonuç mükemmel

bazı ipuçları daha yakaladım

Dediğim gibi maddeler halinde yazacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: yelkenli12

Bir kaç gündür arka arkaya süreleri ölçüyorum emin olmak için.

Ve sonuç mükemmel

bazı ipuçları daha yakaladım

Dediğim gibi maddeler halinde yazacağım

Alıntıları Göster
    Peki sabırsızlıkla bekliyoruz ozaman.. :)
    Bu arada Gizlilik/Özel Uygulama Erişimi/Pil Optimizasyonu kısmında da bütün uygulamaları detaylı optimize edebiliyormusuz.Bende yeni kesfettim..
    Sanırım siz o kısmı zaten biliyorsunuzdur?
    Bilmeyen arkadaslar girip bir baksınlar.
    Ayarlar/Ek Ayarlar/Gizlilik/Özel Uygulama Erişimi/Pil Optimizasyonu.

Bu arada Şu hava durumu oto güncellememe sorununa cvp verebilecek kimse yokmu arkadaslar ?
  • Ya güncellediğime bin pişman oldum, oyunlarda çentik kapanmıyor. Çözümü bilen varsa Allah rızası için yardımcı olsun. Normal uygulamalarda sorun yok ama oyunda çentik kapanmıyor.
  • Arkadaşlar merhaba, mi 8 almayı düşünüyorum. 2 soru kafamı kurcalıyor;
    1)Herkes bildirimle ilgili bir şeyler demiş nedir bu düzeltildi mi?
    2)O alttaki sanal butonlar(geri tuşu vs) kaldırılabiliyor mu? Bide yüz tanıma aktif olmuyormuş doğru mu.
    cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden
  • rkorkmaz53 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar / Tam ekran görünüm kısmından çentik kapatabiliyordu siz yazınca farkettim son güncelleme sonrası kaldırmışlar artık yook ...

• housedaki topal doktor kullanıcısına yanıt
    1-Bildirimler canavar gibi çalışıyor ayarları yaparsanız.
    2-İster sanal ister tam ekran seçebilirsin.
    3-TR yüz tanıma çalışmıyor bölge değiştirerek kullanabilirsin gayet de stabil çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: UoH

1-Bildirimler canavar gibi çalışıyor ayarları yaparsanız.
    2-İster sanal ister tam ekran seçebilirsin.
    3-TR yüz tanıma çalışmıyor bölge değiştirerek kullanabilirsin gayet de stabil çalışıyor.
    TR yüz tanıma çalışmıyor derken hocam biraz daha açabilirmisiniz ? Yüz tanıma için ne yapmamız gerekiyor global rom yüklü cihaz için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Gereksiz reklamlardan kurtulmak için Azerbaycan seçmenizi öneririm.
    Bölgelere göre yüz ve ses ile ilgili yazı forum için de var bakmanız gerekiyor ama benim tavsiyem ; Azerbaycan ..

• Yeni güncelleme tlf geldi fakat indirmeye başlayınca yarım kalıyor ,tekrar baştan indirmeye başlıyorş.(mesela %15 geliyor sonra tekrar %0 a dönüyor) Bu şekilde problem yaşayan oldumu acaba? Yada çözüm önerisi olan.
  • bLackeLectro B kullanıcısına yanıt
    Süper bir bilgi tsk ediyorum.
    Bilmiyorduk öğrendik.
    50ye yakın optimize edilmemiş pil sömüren sistem uygulaması vardı hepsini hallettim.

• Güncelleme yaptığım gün kilit ekranında whatsapp bildirim işareti gözüktü, sonra bir daha hiç gözükmedi. Ayarlardan bir şeyi değiştirmek mi gerekiyor acaba?
  • Rica ederim, yardımcı olabildiğime sevindim. Peki sizde de hava durumu güncellemesi Manuel mi? Benimkisi üzerine tıklayınca guncelliyor..

• bLackeLectro B kullanıcısına yanıt
    Özel uygulama erişimi bölümüne gelince pil optimizasyonu çıkmıyor hocam

10.0.3 kullanıyorum, bu bölüm son sürümle mi geldi yoksa cihaz tüm özelliklerini açma vardı onu mu yapmak lazım acaba

• 
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.