Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (180. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.885
Cevap
156
Favori
752.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ++

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _conscript_ kullanıcısına yanıt
    evet bhiç sorun yok
  • Global versiyonda stabil olmayan bir durum mevcut mu? bildirim,gps vs.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.Sahin

bunu öğrendiğim iyi oldu hocam. peki şehir dışından getirtebiliyorlar mı ?
    ayrıca diyelim ölü pixel yada sorun çıktı cihazda nasıl bir yol izlemek gerekiyor. orada mı kontrol edip aldınız

Alıntıları Göster
    Şehir dışından geleceğini sanmiyorum ama illaki şehrinizde vardır (eğer yoksa belki ertesi gün için getittirirler ) . Cihazı ödeme yaptıktan sonra boş bir kasaya geçtik ve herşeyi test ettim (sim kartı taktım , kamera falan) yani sıkıntı çıkmaz . Zaten şuan stoklarda yok galiba , siz bir migrosa gidin orada müdür veya elektronik aletlere bakan kişiyi bulun telefon numaranızı verin durumu anlatın onlar stoklara gelince sizi arar .

• quote:

Orijinalden alıntı: aliefe_1963

Şehir dışından geleceğini sanmiyorum ama illaki şehrinizde vardır (eğer yoksa belki ertesi gün için getittirirler ) . Cihazı ödeme yaptıktan sonra boş bir kasaya geçtik ve herşeyi test ettim (sim kartı taktım , kamera falan) yani sıkıntı çıkmaz . Zaten şuan stoklarda yok galiba , siz bir migrosa gidin orada müdür veya elektronik aletlere bakan kişiyi bulun telefon numaranızı verin durumu anlatın onlar stoklara gelince sizi arar .

Alıntıları Göster
    migroslarda ürün aramayın boşuna. migrosların hiçbirinde yok. ben de düşündüm aynı şekilde ama hiçbi mağazada stok bulamadılar. kipa da aynı şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliefe_1963

Alıntıları Göster
    Peki sorunlu olursa o an orada ne işlem yapılıyor bilginiz Var mı?

Stok nasıl bulacağız peki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.Sahin -- 26 Ağustos 2018; 15:24:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkahmet

migroslarda ürün aramayın boşuna. migrosların hiçbirinde yok. ben de düşündüm aynı şekilde ama hiçbi mağazada stok bulamadılar. kipa da aynı şekilde.

Alıntıları Göster
    Migros dışında nereden almayı tavsiye edersiniz?

• Selam arkadaşlar migrostan aldığım 128 lik mi 8 satıyorum. Paraya sıkıştım 3300 TL ye verecegim. Herşeyi tam faturası garantisi kutusu full. Rengi beyaz nokta hatasız. Sıfırı neyse o şekilde. Almak isteyen mesaj atsın. Extra kılıf ve ekran koruyucu var. Yer istanbul

• Merhabalar çentik kısmında pil yüzdesini buldum kullanmak isteyen resimdeki yerden ulaşabilirler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • An itibari ile Oneplus 6 ya geçtim. Mi 8 i eşime devredeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

An itibari ile Oneplus 6 ya geçtim. Mi 8 i eşime devredeceğim.
    Neden hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GROBOCOP kullanıcısına yanıt
    Xiaomi ye ısınamadım. Donanım olarak iyi cihaz ama miui sarmadı beni. Telefon oyuncak gibi. Zaten alırken Oneplus 6 bulamadığım için almıştım.

• dota kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ilgili yerde bahsettiğiniz kısmı bulamadım, cihaziniz hangi sürüm ve hangi romda?

• quote:

Orijinalden alıntı: E.Sahin

Peki sorunlu olursa o an orada ne işlem yapılıyor bilginiz Var mı?

Stok nasıl bulacağız peki?

Alıntıları Göster
    Yeni cihaz getittirirler büyük ihtimalle . Stok durumunu da dediğim gibi migrosa gidip müdürle falan konuşun telefon numaranızı verin bilgi alırsınız

• Sabah şarjdan dolu aldığınız telefonu akşam %1de kaç saat ekran almış olarak kapatıyorsunuz? Pil performansı nasıl?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • a4technic kullanıcısına yanıt
    5.5 saat civarında ekran süresi vardı bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuda

Selam arkadaşlar migrostan aldığım 128 lik mi 8 satıyorum. Paraya sıkıştım 3300 TL ye verecegim. Herşeyi tam faturası garantisi kutusu full. Rengi beyaz nokta hatasız. Sıfırı neyse o şekilde. Almak isteyen mesaj atsın. Extra kılıf ve ekran koruyucu var. Yer istanbul
    sıfırı 3400 hocam. satma konusunda bu fiyatla biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz.
  • a4technic kullanıcısına yanıt
    1 hafta 5 saat ekran süresi şu son güncellemeler sonra 9.6.3den sonra 7 saate yakın oldu şuan yüzde 44 şarj var 4 saat ekran almışım kardeş.

• Benim cihazda güncelleme kısmına gelince güncelleme yok diyor ve ios simgesi çıkıyor ne iş anlamadım, bu şekilde olan var mı aranızda?

• quote:

Orijinalden alıntı: tyler.durden1907

Benim cihazda güncelleme kısmına gelince güncelleme yok diyor ve ios simgesi çıkıyor ne iş anlamadım, bu şekilde olan var mı aranızda?

iOS teması kullanıyorsun. Normal değil mi bu

• 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.