Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.885
Cevap
156
Favori
752.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de migrostan aldım ama gps sorunu yok. hiç bu kadar hızlı gps görmemiştim. zonk diye buluyorç
  • mtax kullanıcısına yanıt
    Hb ilk fiyat açıkladığında kurnazlık dedim sonra kur bu hale geldi. Bende sizin gibi düşünüyordum. İlkten pahalı sokulur sonra düşecektir diye. Ancak kur korkutuyor. Şimdilik bekleyelim bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senior.Planner

Herkese merhabalar samsung s6 cihazıma veda etmek için gün sayıyorum. Ancak Xiaomi resmi olarak girmiyor dahala ülkeye. 64 gb 2500 civarı bulabileceğim güvenilir bir yer var mı? Yoksa bekleyeyim mi?
    Xiaomi distribütörü evofone genpa garantili cihaz satacak ama 2500 e mi a2 veriyor adamlar mi 8 4000 falan olur bu kurla

• quote:

Orijinalden alıntı: drgray

gps sorununu çözmek mesele değil.
    Niye sorun çözmek zorundayız ki?
    Bu alet çıktığı günden beri bu sorun var ve hiçbir güncellemede sorun giderilmedi.
    İlk güncellemede de çözülmezse xiaomi gitsin aptal çinlilere satsın bundan sonra çöp cihazlarını.
    O çözüm yönetimini uygulayinca sorun çözülmüyor. Açık alanda gps bağlanıyor fakat evde ya da otoparkta telefon konum bulamiyor... Eski telefonum sebekeden şak diye buluyordu konumu, bunda 5 dk bekliyorum yok, dışarı cikmam lazim ki konumu bulasın

• quote:

Orijinalden alıntı: merkep

ben de migrostan aldım ama gps sorunu yok. hiç bu kadar hızlı gps görmemiştim. zonk diye buluyorç
    Kapali alanda bulabiliyor mu?

• lido kullanıcısına yanıt
    Yazdıktan sonra A2 haberini forumda gördüm. Sağolun bilgilendirdiğiniz için hocam. 4000 civarı gelirse yurt dışından telefon getirtirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

O çözüm yönetimini uygulayinca sorun çözülmüyor. Açık alanda gps bağlanıyor fakat evde ya da otoparkta telefon konum bulamiyor... Eski telefonum sebekeden şak diye buluyordu konumu, bunda 5 dk bekliyorum yok, dışarı cikmam lazim ki konumu bulasın

Alıntıları Göster
    Bu cihazlarda herşeyin kusursuz olmasını beklemek hata. İllaki bir eksikleri bir falsoları ve mutsuz ettikleri bir nokta oluyor. Bu yüzden fiyat performans oluyorlar. Ucuz etin yahnisi hesabı..

• quote:

Yazdıktan sonra A2 haberini forumda gördüm. Sağolun bilgilendirdiğiniz için hocam. 4000 civarı gelirse yurt dışından telefon getirtirim.
    Yurtdışında daha ucuz değilki:) Dolar euro yükseldiği için daha doğrusu TL değer kaybettiği için bu kadar pahalanıyor zaten. Bu yüzden nereden alırsan al yine aşağı yukarı aynı fiyata gelecektir. Yurtdışından dolar yada euro ile alacaksın sonuçta. Bundan kaçış yok maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barocker -- 25 Ağustos 2018; 14:59:55 >
  • barocker kullanıcısına yanıt
    Yok hocam Xiaomi getirtmem. Bir tanıdığım Almanya da Samsunga devam etmek zorunda kalırım. Mediamarkt.de takip edenler varsa bilirler 400 eur kampanyası vardı samsung s8. Kampanya bitsede 400-450 civarıymış zaten. Şu anki kurla getirtsem. Kayıt falan derken 3000 tl. İstemesemde en kötü böyle yaparım. Xiaomi macerası başka bahara kalır benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: barocker

Bu cihazlarda herşeyin kusursuz olmasını beklemek hata. İllaki bir eksikleri bir falsoları ve mutsuz ettikleri bir nokta oluyor. Bu yüzden fiyat performans oluyorlar. Ucuz etin yahnisi hesabı..

Alıntıları Göster
    Yazilimsal bi sorun olduğu ortada, umarim cozulur

• quote:

Herkese merhabalar samsung s6 cihazıma veda etmek için gün sayıyorum. Ancak Xiaomi resmi olarak girmiyor dahala ülkeye. 64 gb 2500 civarı bulabileceğim güvenilir bir yer var mı? Yoksa bekleyeyim mi?
    Telefonun Çinden gelişi bile 2.500 liradan pahalı.
  • Ben bir ay önce 2800 e aldım kadikoyden şuan bu fiyatlara bulmak zor iyilik beklememisim garantili de olsa ekran kırıldı mı para verecegimden hiç düşünmeye gerek yok yani şuanda en mantiklisi Çin'den almak

• Ama bana sorarsanız hala almadıysanız mı mix 3 ve pocofone u bekleyin mı 8 in fiyatını baya aşağıya çekeceklerdir şahsen ben 1 tane daha mı 8 alacaktım ama vazgeçtim bir ay bekleyeceğim kur da düşecektir bence

• Bende migrostan aldım benimkinde de GPS problemi yok kusursuz çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dj-pirdeniz

Bende migrostan aldım benimkinde de GPS problemi yok kusursuz çalışıyor
    64gb mi 128mi hocam?

ayrıca Arkadaşlar migrostan yeni stoklar geldiği zaman almak mı? hbden almak mı? resmi kanallar ile girmesini beklemek mi?

birde hbdekiler hangi firma garantisi altında bilgisi olan var mı? sizce ithalatçı garantili alınır mı?
    ayrıca bu bl nin açılıp global rom yüklenmesi konusu nedir acaba 128gblerde. internette satan firmalara soruyorum global rom kutu kapalı diye cevap alıyorum
  • 128gb Yurt dışı fiyatları

Malezya 1899 RM (2788 TL)

Singapur 699 Singapur doları (3080 TL)

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★
    ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maun -- 25 Ağustos 2018; 18:22:42 >
  • maun M kullanıcısına yanıt
    Yurt dışından getirtsek mi8 garanti vs. nasıl olacak bilen biri aydınlatabilir mi? Ben bu telefondan vazgeçemiyorum.

• Ltgdby L kullanıcısına yanıt
    Kur çok fazla düşmez hatta artabilir aralık sonuna kadar inip çıkacaktır. Poco beklenebilir lakin 550 dolarlık cihazı 5500TL ye satan fırsatçılar 300 dolarlık poco yu kaça satar bilmem. İthalatçılar ise ne zaman yada kaça getirir belli olmaz. İdare edecek cihazınız varsa beklenebilir ama yok diyorsanız yapacak pek birşey yok.
  • Çok şükür GPS problemi yaşamıyorum bende... Gayet de çabuk buluyor konumu... Önce ki discovery cihazım da bekle bekle gıcık oluyordum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Melphis

Arkadaşlar şarji bittiğinde ekran direk siyah mi oluyor. Yoksa samsunglardaki gibi bir kapanış ekranı geliyor mu? Bende migros modeli var. Ekran direk kapaniyor.
    Yardimci olabilecek

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.