Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.890
Cevap
156
Favori
752.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xiaomi mi 8 8GB LIK VERSİYONU DA VAR EYLÜL AYINDA GELECEK DİYORLAR EYLÜLDE DE BEKLEYELİM BAKALIM OLMADI EKİMDE GARANTİSİZ ALACAM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hicks kullanıcısına yanıt
    Ben denedim çin romu var olmuyor. Google haritalar çalişmiyor baidu aritasi alışıyor ayrica bu kalvyeninde belasini bu nalet kalvye neden saçmaliyor ve geç tepki veriyor bilen arsa yazsin yaw ı yazdirmamak içinde yeminli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xenix kullanıcısına yanıt
    SwiftKey kullanın klavye için, diğerlerini kaldırın.

• allaturcha A kullanıcısına yanıt
    Ben şu anda iki tel birfen kullaniyorum biri iphone 6s plus diperi mi8
    Ayni sizin gibiyim yillardir iphone kullandim aa bu yazilim işi delirtiyor eni kalvyede tepkime sorunu var ekran harika geri gitme için hareket haria fotopraflar kötü hotspot özelliği mükemmel.
    Parmak izi müthiş face unlock kafa kariştiricı.

Evet Android için SwiftKey klavye en iyisi. İos la yarışır, belki sollar.

Buradan herkese hiç şüphesiz önereceğim tek şey. Telefonu alır almaz yapılacak ilk şey SwiftKey yüklemek

• Hicks kullanıcısına yanıt
    Oldu ya süper işte aradığım şey bu çok teşekkür ederim günlerdir yazamıyordum

• Birde faceid ile otomatik olarak ana ekranı geçişi engellesem harika olacak

Walla telefonu alalı 1 hafta oldu ama şuanda çok büyük bir kararsızlık yaşıyorum. Satmak yada devam etmek arasında. Biliyorum çok az zaman oldu kullanmaya başlayalı ama ne yalan söyleyeyim umutta vadetmiyor sanki. Düzeleceğine dair.

Her an bir satış ilanı açabilirim.

• allaturcha A kullanıcısına yanıt
    Bugün havuzdaydım sürekli gidebileceğim bir yerde değil birkaç fotoğraf çekildim sonra bir baktım ki hayvan gibi makyaj yapmış bana otomatik olarak teşekkürler xiaomi bütün fotoğraflarımı rezil ettiğin için. Daha öncede dedim bu telefonu almamdaki en büyük neden o hayvan satılmış sitelerin verdiği yüksek puandı neyse çok kızgınım

• quote:

Orijinalden alıntı: xenix

Bugün havuzdaydım sürekli gidebileceğim bir yerde değil birkaç fotoğraf çekildim sonra bir baktım ki hayvan gibi makyaj yapmış bana otomatik olarak teşekkürler xiaomi bütün fotoğraflarımı rezil ettiğin için. Daha öncede dedim bu telefonu almamdaki en büyük neden o hayvan satılmış sitelerin verdiği yüksek puandı neyse çok kızgınım
    Beautify özelliğini kapatın öyle çekin fotoğraflarınızı.

• Migros taki fiyatıyla alınır mı

• quote:

Orijinalden alıntı: allaturcha

Evet Android için SwiftKey klavye en iyisi. İos la yarışır, belki sollar.

Buradan herkese hiç şüphesiz önereceğim tek şey. Telefonu alır almaz yapılacak ilk şey SwiftKey yüklemek
    Bu shiftkey de tahmin kapama varma hani yazarken yukarıda 3 tane bölge çıkıyor çok yer kaplıyor ve kullanmadıgım bi özellik

• Mi 8 minskteki durumu.. Türk lirasının düşüşüyle hersey cok pahalı.. 1 Belarus parası yaklaşık 3 lira ediyor.. Yurtdisinda daha pahalı. Ukraynada da pahalı diye duymuştum.. Elimdekiyle idare edeceğim

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 22 Ağustos 2018; 18:27:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

Mi 8 minskteki durumu.. Türk lirasının düşüşüyle hersey cok pahalı.. 1 Belarus parası yaklaşık 3 lira ediyor.. Yurtdisinda daha pahalı. Ukraynada da pahalı diye duymuştum.. Elimdekiyle idare edeceğim

Lvivde bundan da pahalı hocam

• garantisiz cihaza 3 buçuk milyar veren adamı deliler hastanesine göndermek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: luminous23

garantisiz cihaza 3 buçuk milyar veren adamı deliler hastanesine göndermek lazım
    Haklisin aynen tamam

• Arkadaşlar Mi 8 kullanıyorum ve hoparlör sesi çok zayıf. Üçüncü parti uygulama kullanmadan bu sorunu nasıl çözebilirim? Lütfen cevap/yardım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bouninboun

Migros taki fiyatıyla alınır mı
    Şuanda migrosta ne kadar? Ve stok varmı?

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    ben de rusyadan sordurdum 45 bin ruble 128 lik. yani 4000-4500 tl yapıyor. hemen koşup migrostan almıştım sonuncuyu.
  • ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

Yüz tanıma çalışmıyor hata veriyor 3.defa soruyorum Allah rızası için yardım edecek kimse yok mu?

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.