Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 11 ★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
13.177
Cevap
208
Favori
647.566
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 11 ★
Giriş
    6195 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: brkbskc

mi 8 türkiye forumunu okudum bu aralar. Yazılım konusu cidden muallak. Miui 10 çıksın cihaz düzelirse yazılım olarak o zaman düşünürüm. One plus 6 hb gibi bir site keşke bi güzellik yapsa 3999 satsa yine anında alırım.

Alıntıları Göster
    Kurlar sorun olmasa bende beklerdim ama eşime de telefon lazım olduğu için bunu aldım, ileride bunu eşime verip Op6 alırım diye düşündüm. Donanım olarak çok iyi mi 8 ama yazılım sorunlu. Kesinlikle düzelir sorunlar ama zaman lazım.

Şu anda aşamadığım sorun bildirimler. SMS geliyor, whatsapta tamam diğer uyarılar gelmiyor.

Çin romunda son versiyon nedir sizde arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 18 Ağustos 2018; 13:54:31 >
    |
    |

• Yarbay
    6195 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wizi_emre

Acaba diyorum, telefonu alanlar için Mi 8 Kullananlar Kulübü diye bir konu mu açsak, buradan birbirimizle iletişime geçmek imkansız.
    Konu kalabalığı olacak, bu konuyu açan arkadaşa da saygısızlık olur başka konu. Bu konuyu derleyip toparlayıp o şekle getirsek daha doğru olur gibi geliyor bana.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bir soru daha bölge değişikliği yaptım yüz verisi ekle dediğimde tararken durduruldu hatası veriyor benzer problemle karşılaşan var mı aranızda

Aliexpress de 380 dolar bu telefon. 2200 civari bir fiyata denk geliyor tl ile ki ben dolar uzerinden aldim bir tane . 10-15 gun sonra elimde olur. Ben suan Bakudeyim 1000 dolara kadar vergi yok burda

Fotoğraflar için çok teşekkürler bende sipariş verdim bugün spigen fiyatının hakkını veriyor

|
    |
    Vandelay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: MDV

Aliexpress de 380 dolar bu telefon. 2200 civari bir fiyata denk geliyor tl ile ki ben dolar uzerinden aldim bir tane . 10-15 gun sonra elimde olur. Ben suan Bakudeyim 1000 dolara kadar vergi yok burda
    380 dolar olanı link atar mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 18 Ağustos 2018; 17:9:22 >
    |

• Yüzbaşı
    907 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

380 dolar olanı link atar mısınız?

Alıntıları Göster
    170 sayfa oldu ama bu sayfaların 160'ı bu telefonu alacağıma şu telefonu alırım mesajlarıyla dolu :D
    |
    |
    [HTC Vive] [Intel I7 8700K @5.0 Ghz] [Evga GTX 1070 FTW] [Asus Z370-A] [Corsair Vengeance 2x8 GB 3000 Mhz DDR4] [250GB Samsung 850 Evo SSD - Kingston 120GB SSD - 1TB Samsung HDD] [Noctua NH-D14] [High Power 750W 80 Bronze] [AeroCool Xpredator Big Tower Kasa] [Asus VG278H 27" 3D Full-HD LED 120Hrz] [AKG 702 - Sound BlasterX G6 - ModMic 5] [Logitech G502] [Razer Orbweaver] [Logitech G105 Klavye] [Ps4] [Xiaomi Mi8 128GB] [Logitech G29]
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    Herhangi bir uygulama-oyun indirirken %80 %90 gibi yerlerde indirme iptal olup yeniden başlıyor ve bu durum çok can sıkıcı . Acaba otomatik ön bellek gibi temizleme devreye girip yüklemeyi iptal ettiriyor olabilirmi ? Bu durumu nasıl çözebilir im ?

|
    |
    Bildirimler sıkıntılı sadece WhatsApp msj geliyor diğerleri ikon üzerinde kırmızı işaretle 1 yazıyor başka gelmiyor neden acaba ? Başka sıkıntı görmedim pil ilk güne göre ekran açık 5 saati deviriyo

|
    |
    128 GB Hepsiburada daki ürün, global rom ile geliyor ve sorunsuz calışıyor. Priz amerikan uçlu ama adaptörüde koyulmuş yanında. İthalatcı sirkecide ve teknik servis hizmetide var. Beb HB ürünü aldıgım için çok memnunum.

2 gündür herkes bildirimler sıkıntılı yazmış, benim cihazım da böyle bir sorun yok global rom yüklü geldi ve her şey düzgün. Siz bu sorunlu bildirim için fotograf yükler misiniz? Tam olarak nedir sorun?

Sorusu olanları cevaplayabilirim.

Face ID süper çalışıyor.
    İkili ekran özelliği müthiş. IP X yerine tercih ettim ve İOS tan tüm verimi aktarabildim. Biraz kullanalım yine yorumlarız.

Bu arada Case4u nano kaplama ile ekranı koruyucu alıp taktım. uygun bir ürün, idare eder.

|
    |

Don't stop till you get enough...
  • Yüzbaşı
    907 Mesaj

Miui sürümü: 9.5.13.0 Kararlı - Global

PcMark sonucum bu şekilde arkadaşlar. Sizlerin sonuçları neler çıkacak acaba.

Not: Test sırasında telefon soğutmak için bir şey yapmadım. Masanın üstünde durdu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wizi_emre -- 18 Ağustos 2018; 20:1:37 >
    [HTC Vive] [Intel I7 8700K @5.0 Ghz] [Evga GTX 1070 FTW] [Asus Z370-A] [Corsair Vengeance 2x8 GB 3000 Mhz DDR4] [250GB Samsung 850 Evo SSD - Kingston 120GB SSD - 1TB Samsung HDD] [Noctua NH-D14] [High Power 750W 80 Bronze] [AeroCool Xpredator Big Tower Kasa] [Asus VG278H 27" 3D Full-HD LED 120Hrz] [AKG 702 - Sound BlasterX G6 - ModMic 5] [Logitech G502] [Razer Orbweaver] [Logitech G105 Klavye] [Ps4] [Xiaomi Mi8 128GB] [Logitech G29]

• Hocam ben de aldım da. Kılıf kamera lensini koruyor mu? Yani kamera kısmı bombeliydi düz zemine koyduğumda kamera lensi zemine vuruyordu kılıf buna engel oluyor mu?
    |
    |
    Vandelay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet hem ekranı hem de kamera lensin koruyor. Rahatça masa üstünde sürükleyebilirsiniz bu kılıfla :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    HasanVersion. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    Ekran koruyucu alanlar yanıt verirse sevinirim . Ekran kenarlarında boşluk kalıyor mu ? Bide aldığınız yerin linkini atarmisiniz ?

|
    |

Orijinalden alıntı: ismailon

Ben Hepsiburadadan aldım. Burada yanlış yönlendirmeler vardı. Belirtmek isterim ,
    128 GB Hepsiburada daki ürün, global rom ile geliyor ve sorunsuz calışıyor. Priz amerikan uçlu ama adaptörüde koyulmuş yanında. İthalatcı sirkecide ve teknik servis hizmetide var. Beb HB ürünü aldıgım için çok memnunum.

2 gündür herkes bildirimler sıkıntılı yazmış, benim cihazım da böyle bir sorun yok global rom yüklü geldi ve her şey düzgün. Siz bu sorunlu bildirim için fotograf yükler misiniz? Tam olarak nedir sorun?

Sorusu olanları cevaplayabilirim.

Face ID süper çalışıyor.
    İkili ekran özelliği müthiş. IP X yerine tercih ettim ve İOS tan tüm verimi aktarabildim. Biraz kullanalım yine yorumlarız.

Bu arada Case4u nano kaplama ile ekranı koruyucu alıp taktım. uygun bir ürün, idare eder.
    Ben telefonu kullanmayan birisi olsam foruma girdiğimde cihazı kesinlikle almam

|
    |

• Yüzbaşı
    357 Mesaj
    Telefon güzel hızına, ekranına, kasa kalitesine diyecek söz yok. Ama 3 senedir toplamda huawei p9 p10 kullanan birisi olarak portre modu gerçekten kötü ana kamerası ise gündüzde güzel çekiyor gecede tatmin etmedi. Kameraya ufak dokunuş yapsalar ayrı boyuta çıkartırlarmış telefonu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    116 Mesaj

Tesekurler bakıyım bende bi ara

|
    |
    lewizsthank1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Media Sözlük
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.