Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 11 ★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
13.188
Cevap
205
Favori
649.405
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 11 ★
Giriş
    3491 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ltgdby

Global romda Kameraya girerken ya da kameradan ana sayfaya dönerken geçiş animasyonunda takılma yaşayan var mı? Diğer uygulamalarda sorun yok ama kamera da takılma oluyor
    Hocam çok mu seçiciyiz?

Global rom üstüne sadece bir tane güncelleme aldı.

Hele Mi UI 10 çıkacak. Elbette ufak tefek buglar düzelecektir. Sen diyince fark ettim. Milisaniye de olsa bazen geç tepki verebiliyor. AI kamera açıkken özellikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

zore marka nano cam oneririm ben kullaniyorum herhangi bir sorun yok. tam kapliyor ekrani

|
    |
    mknstmtro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dead311 -- 18 Ağustos 2018; 1:0:5 >

Orijinalden alıntı: dead311

Video izlerken ekrana sığmıyor çok küçük geldi bana düzeltemiyor muyuz yoksa benim için 5 para etmez telefon olacak
    Telefonun ekran çözünürlüğü standardın biraz dışında olduğundan tam ekran kullansan bile videodan kırpmak zorunda kalırsın.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Gürbüz G

Yok hocam, mevcut sürümde kalmaya devam ediyor

Alıntıları Göster
    Nası yaa ? Şakamı yapıyon ?

Global versiyona gelen güncellemeyi, diğeri alamıyor mu ?

|
    |
    Telefon şahane ,önceki telefonum Mix , pil yüzdesini görmenin bir yolunu buldum tesadüf olarak mi clouddan yedeği yükledim geldi büyük ihtimal sizde de olur , parmak izi ve yüz tanıma çok hızlı , kullanım kolaylığı dostu ,kamerası muhteşem ama ön kamera arka kameraya göre sönük kalıyor.
    2saat kullandım Mix'e göre pil performansı beni memnun etmedi
    Duvar kağıdı döngüsünü ayarlayamadım özelliklerden açık gözüküyor ama değişmiyor resim
    Ses seviyesi gayet güzel muazzam değil ama gayet güzel , mono kullanınca daha bir hoş geldi bana ama kişiye göre değişir
    Video boyutu çentikle yarım mesafe alt kısımla neredeyse %30 açıklık var çok küçük gözüküyordu Mix ile karşılaştırınca plazma ile tüplü gibi geldi bir anda gözüme benim için olmazsa olmazıydı bu 2saatlik deyenimimden sonra babama verdim elveda Mi 8 darısı Max 3'e.
    |
    |

• Yüzbaşı
    589 Mesaj

Yok hocam milisaniye falan değil bildiğin yarım saniye takılıyor animasyonun yarısında baya takılıyor rahatsız edici

|
    |
    Gürbüz G kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: vedat.batin

An itibari ile capport ve evofone arasında rekabet başlamıştır.
    Hocam göremedim link var mı?
    |
    |

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Oneplus bulamayınca az önce bende kapalı kutu 128 gb aldım. Umarım memnun kalırım.
    nasıl memnun musun ? one plus tarafında kalmıştık senle :D biraz anlatırsın telefonu kurcaladıktan sonra.

Orijinalden alıntı: brkbskc

nasıl memnun musun ? one plus tarafında kalmıştık senle :D biraz anlatırsın telefonu kurcaladıktan sonra.

Alıntıları Göster
    Cihaz güzel ama yazılım sorunlu, bildirimler gelmiyor, 15 gün BK kilidi beklemek işkence olacak. Mantıklı fiyata Oneplus bulursanız alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 18 Ağustos 2018; 11:18:28 >
    Fiyatların düşmeyeceğini düşünerek hepsiburadadan aldım bende. bence Dolar şu saatten düşmeyecek bi gerçek, hatta trump'un yapacaklarına göre yükselebilir. diğer taraftan xiaomi resmi olarak girecekmiş türkiye'ye ama ortada bir sürü aracı olacak evofone falan saçma sapan işler. Onlar resmi olarak satmaya başlayınca araya vergiler gireceği için 4000 TL gibi bi fiyattan satacaklarını düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TITAN -- 18 Ağustos 2018; 12:9:24 >
    |
    |

MSI MAG241CR - 144 Hz | Intel Core i5-4690K Processor 4.0 GHz | MSI Z97 GAMING 5 | MSI GAMING GeForce GTX 970 4GB OC 256Bit NVIDIA | Kingston 16 GB HyperX RAM | Corsair SPEC-02 Gaming Case | Corsair CPU Cooler H100i
  • Çavuş
    95 Mesaj
    Pil durumu nasıl arkadaşlar?

|
    |

Eylul ayi deniyordu, beklemedeyiz bakalim.

|
    |
    brkbskc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Cihaz güzel ama yazılım sorunlu, bildirimler gelmiyor, 15 gün BK kilidi beklemek işkence olacak. Mantıklı fiyata Oneplus bulursanız alın.

Alıntıları Göster
    mi 8 türkiye forumunu okudum bu aralar. Yazılım konusu cidden muallak. Miui 10 çıksın cihaz düzelirse yazılım olarak o zaman düşünürüm. One plus 6 hb gibi bir site keşke bi güzellik yapsa 3999 satsa yine anında alırım.
    |
    |
    [HTC Vive] [Intel I7 8700K @5.0 Ghz] [Evga GTX 1070 FTW] [Asus Z370-A] [Corsair Vengeance 2x8 GB 3000 Mhz DDR4] [250GB Samsung 850 Evo SSD - Kingston 120GB SSD - 1TB Samsung HDD] [Noctua NH-D14] [High Power 750W 80 Bronze] [AeroCool Xpredator Big Tower Kasa] [Asus VG278H 27" 3D Full-HD LED 120Hrz] [AKG 702 - Sound BlasterX G6 - ModMic 5] [Logitech G502] [Razer Orbweaver] [Logitech G105 Klavye] [Ps4] [Xiaomi Mi8 128GB] [Logitech G29]
  • Yüzbaşı
    358 Mesaj
    Spigen kılıf bugün geldi. Merak edenler için fotoğrafları ekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yüzbaşı
    798 Mesaj
    Telefonu ilk çıktığı günden beri üzerindeki cince rom ile İngilizce kullanıyorum... Bence en stabil rom bu.. Bu zmn kadar ne GPS problemi yada face ID de bir sıkıntı yaşadım. Apk olarakta Google ve diğer gerekli app leri kurdum.klavye olarakta SwiftKey ile tr klavye sorununu hallettim. ise yaramayan app leri bir klasörde topladim. Açıkçası global roma gerek kalmadı

|
    |
SEO
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,610
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.