Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.890
Cevap
156
Favori
752.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediğin grubu biliyorum ama o alacağın telefonda imei kaydı yok bu 1, 2.si garanti diye bir durum yok telefon bozulursa çöpe atacaksın ve verdiğin para da az buçuk birşey değil 2500 TL.... Ayrıca Çin için üretilmiş cihazlar onlar Avrupa üretimiyle birkaç farklılıkları oluyor genelde.
    Eğer durumun acilse ithalatçı da olsa garantili almanı öneririm ama tercih senin tabiki...
  • Sonuna kadar katılıyorum size. O Facebook gruplarında yurt dışından kayıtsız telefon getirenler bildiğiniz kaçakcılar. Bavul ticaretiyle ülkeye kaçak olarak sokuyorlar o telefonları. Satın alan çoğu kişi büyük bir suça eşlik ediyor ama farkında değil.
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    Ben de buna takıldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • salas09 kullanıcısına yanıt
    mi6 2900 lira diyor, halen 1900 satılan cihaz, kafayı yemiş gearbest :)
  • zafermtl Z kullanıcısına yanıt
    http://www.mi.com/mi8/specs/
  • Geliyor gönlümün efendisi
  • ailecek yamyamlar gibi bekliyoruz
  • Fazla büyük ekran sevmeyen biri olarak "Mi 8 SE" hoşuma gitti ama o batarya kapasitesi çok kötü. Şu anki kullandığım Mi Note 3'te 3300 mAh batarya var.
    Ama bu Mi 8 SE 3100 mAh. Çok saçma!
  • Aylardan beri bekledim ama muhtemelen hayal kırıklığı olacak.
    Oysa bir ara 4500mah pil ile gelecek diye birşey çıkmıştı.
    Aslında Snapdragon için mah cinsinden kapasiteyi huaweiye kıyasla takmıyordum.
    Huawei'nin 4000mah'ı SD işlemcili cihazlarda 3300-3500 performansına eşit gidiyordu.
    Ama bundan 2 ay evvel çıkan mi mix 2s modelinde 3400 mah pil vardı ve performans iphone 6 dan bile kötü.
    Gsmarena ve youtube testlerde rezalet pil performansı sergiliyor.
    Yinede bir umit tüm pil performans testlerini bekleyip ona göre karar vericem.
    Yalnız xiaomi gibi son kullanıcı üzerindeki ilk süksesini pil performansıyla yapmış bir firmanın artık buna önem vermiyor görünmesi üzücü.
    Hele hele Explorer modelinde hem çift gps koyup hem daha fazla ram verilip pilin 3000mah olması saçma.
    Cihazlar ebat ve kalınlık olarak aynı iken pil ebatını neden 3000'e çekmek zorunda kalmış olabilirler ki? Gps mps minnacık şeyler zaten alakasız yerlerde duruyorlar tasarımda.
    Mi mix 2s'i baz alarak 5.99 ekranla gsmarena testinde 59H reyting almışsa
    Mi 8 55H
    mi8 Explorer 49H falan alır.
    Yazılımla çok iyi uğraştılarsa da max 70leri görürler gibi geliyor.
    Mi 5s 110H idi, mate 10 pro 104H falan sanırım.
    Ulan xiaomi inşallah boşa bekletmemişsindir.

• hepsiburada'dan mi 6 almayı düşünüyordum ama yeni mi'ye de bir şans vereyim belki iyi olur diye bekledim. açıkçası çentikli olmasını beğenmedim. ve çok uzun bi telefon.

neyse, şimdi mi 6 almak için acele mi etmeliyim? hepsiburada mi 6 yı satmayı durduracak mı acaba? mi 6 çıkınca mi 5 i satmayı durdurmuş galiba çok da bilgim yok.
  • Mantıklı arkadaşlardan yardım bekliyorum. Iphone 5s kullanıcısıyım yani uzun süredir performanssız bir telefon kullanıyorum, kısacası yenilik ve performansa açım :) Mİ8 EE için bütçe zorlamaya değer mi? Yoksa Mİ8 alıp kenara mı çekilmeliyim? Fiyatlar oturduktan sonra almayı düşünüyorum acelem yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    Hocam ithalatçı garanti de çok bir garanti vermiyor açıkçası. Delta falan baya sıkıntı yaşayan insanlar var. Hele de Xiaomi telefonları getiren ve garanti verenler tamamen içler acısı. Bu telefonları kullanmak için bunlardan ödün vermek gerekiyor mecburen öbür türlü iPhone 6s-7 falan alıp yoluna bakacaksın başka yolu yok.

• Kamera yine kötü iPhone x'in yanında çuvallamış..

• Almayın!!

Tasarım Çöp, Özellikler Çöp, Performans İphone ve Samsung'dan farklı değil, Marka Çöp, Fiyat Çöp beş para etmez, size yakışmaz bu telefon kim ki bu marka?

6000'lik iphone çok iyi..
  • iPhone 7 Plusa aıştım artık aklımı çelemedi

• quote:

Orijinalden alıntı: LacWer

Aşırı derecede pollyanna düşünmüşsünüz asla ama asla bu fiyatlara çıkmayacak. 420$ olan model dolar kuru ve vergiler ile 2370 tl ye geliyor. Daha kara borsa ve satanın karından bahsetmiyorum bile. Xiaomi ler her zaman ilk 3 ay bu fiyatlara +100$ fiyata satılır kara borsa yüzünden. Bana göre gelebilecek en ama en min fiyat Mi8 için 2900 tl olur Explore model 3800 den aşağı olmaz

Alıntıları Göster
    Bende bu şekilde düşünüyorum 3-4 ay beklememiz gerekebilir dahası bu modelde mi6 da olduğu gibi kronik renk atması mevcutmu acaba? Ses kalitesi nasıl vb bunları detaylı incelemek lazım elimdeki mi6 da köşelerde başladı biraz şimdilik siyah olduğu için yırtıyoruz ama bu seviyedeki bir telefondan o tip bir hata beklemem, umarım xiaomi önlemini almıştır. 3500 TL gibi bir fiyat ile gelirse explorer edition alınabilir hocam. Tekrar düşündümde 4000 den aşşağı olmayadabilir :D 620 dolardan bahsediyoruz

• Ekleyin bakalım, henüz listede ilk sırada

• Ekle hocam beni de.

• beni de ekleyin
  • Neye ekleniyoruz bilmiyorum da iyi bisey galiba,beni de ekleyin :)

Edit: imla*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyumavi12345 -- 1 Haziran 2018; 4:51:16 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.