Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (448. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.890
Cevap
156
Favori
752.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet linkten herhangi bir işlem yapmadan direkt kurabilirsiniz. Google'ın yazılımı ile kamera çağ atlıyor resmen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sobriquets S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam. Mesaj attım, ne zaman kargolayacaksınız diye? Size verilen süre içerisinde kargolancak bunu satın alırken görüyordunuz dedi... Ukala bir dille cevap veriyor bir de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    çözüm bulabildiniz mi hocam ?
  • mtax kullanıcısına yanıt
    Yok hocam burayı takip ediyoz işte yapçak bişi yok. Sadece nette geziniyorum şarj yüzdesi resmen saat dakikası gibi akıyo. Oyun müzik olsa neyse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar siz aynı cihazı kullandığınıza emin misiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enginesin_55 -- 21 Ocak 2019; 21:25:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: shadymarsh

Evet linkten herhangi bir işlem yapmadan direkt kurabilirsiniz. Google'ın yazılımı ile kamera çağ atlıyor resmen
    Eyvallah sağ olasın teşekkür ederim.

• Enginesin_55 E kullanıcısına yanıt
    Video içeriğini amoled ekranda izlemekle normal karışık kullanım aynı sonuçları vermez hocam. Video fazla süre verir.

• Acaba sizde de black crush var mı siyah ezmesi de deniliyor siyaha yakın olan renkleri amoled ekrandan dolayı pikselleri kapatarak gösteriyor böylece orada renkler tam görünmüyor görüntü bozuluyor biraz.
    Buradan test edebilirsiniz nereye kadar görebiliyorsunuz nereye kadar görmüyorsunuz. Ben bu sorunu çözmek için screen balance isimli uygulamayı yükledim ayarlarını yaptim. 25den öncesi gorunmezken 4e kadar görünmeye başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi watch4me -- 21 Ocak 2019; 22:5:41 >

• Gcam gece modu daha aydınlık çekiyor ancak ışıkları patlatıyor. Stock kamera daha soluk çekiyor ancak ışıklar patlamiyor. Bide en son çıkan gcam var custom veya beta da çalışıyor o hariç diğerleri gece modunu açınca kesik kesik hareket ediyor kamera. Buffer fix yapsan bile öyle.

Son olarak konuda çok tekrar sorular var geçmiş sayfaları biraz okuyup yazsak daha iyi olur. Xda ve global forumda da iyi içerik var orayı da takip edelim. Rom atacaklar kesinlikle global forumdaki toolkit i kullansın hem basit hem içerikler direk uyumlu. Bahsettiğim gcam de simgeler de değişik genel olarak ben beğendim ama dediğim gibi beta veya custom istiyor.

• https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/

Gcam sürümleri bunlar. V2bplus3 filan diye bitiyor bahsettiğim sürüm mi 8 diye belirtilmiş zaten. Diğer cihazlar içinde var bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanku42

Arkadaşlar ayarlardan baktım ama bulamadım. Bildirim ledi sadece beyaz mı yanıyor?
    Evet sadece beyaz led seçeneği var.
  • Arkadaşlar geliştirici seçeneklerinden efektleri 1.5 a alınca daha yumuşak ve kusursuz oldu geçişler, tavsiye ederim.

• srsy kullanıcısına yanıt
    O ayarları benim de tekrar değiştirmem gerekiyor yalnız nereden yapıldıgını açıkçası hatırlayamıyorum yardımcı olabilirmisin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: UoH

O ayarları benim de tekrar değiştirmem gerekiyor yalnız nereden yapıldıgını açıkçası hatırlayamıyorum yardımcı olabilirmisin ?
    "Ayarlar > Ek ayarlar > Geliştirici Ayarları" adımlarını takip edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 22 Ocak 2019; 1:31:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: srsy

Video içeriğini amoled ekranda izlemekle normal karışık kullanım aynı sonuçları vermez hocam. Video fazla süre verir.
    Adamlar durduk yerde pil yiyor diyor kardeşim ben bunu anlamıyorum. Dediğinin farkındayım zaten bende wot ve pubg de var onları da oynuyorum. Sonuç 6 saat civarı aralıksız oyun ile wi-fi kullanımda ekran sürem var.

• quote:

Orijinalden alıntı: srsy

Bak bu karma kullanım şuan aynı şarj ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enginesin_55 -- 22 Ocak 2019; 0:25:9 >

• Enginesin_55 E kullanıcısına yanıt
    Cihazda sıkıntı yok 10.2 sürümü pil kullanımında 10.1 e göre bir tık fazla harcıyor. Üzecek kadar değil tabi. Ama güncelleme şart, pil de üzmez kimseyi kanımca.

• Ayarlar> Tel. Hakkında> MIUI sürümüne 5 kez tıklayın

Ardından; ayarların ana ekranına dönüp> Ek ayarlara girip en aşağı girerseniz geliştirici seçeneklerinden halledebilirsiniz.

• Son update i yeniden kurdum, pil tasarrufu için tavsiye edilen ayarları yaptım ama "hücre bekleme" azalmadı. Ekran sürem 6 saati geçemedi maalesef. Cihazım global 10.2 stable rom lu Çin versiyon mi 8
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasqutin

Teşekkür ederim hocam. Recovery olanı twrp ile kurmaya çalıştım. Telefon yeniden başlayınca sürekli twrp'ye girdi. Bi hata mı yaptım acaba? Flash ile de yüklemeye çekiniyorum twrp falan da silinir diye.

Alıntıları Göster
    Hala aynı durumda mı?
  • 
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.