Şimdi Ara

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları ***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
9.132
Cevap
148
Favori
541.762
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> *** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları ***
Giriş
    303 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sstarr

google asistani ac uyarısıni nasil kapatabiliriz, alttan son uygulamaları acarken hep karsima cikiyor.
    Ek Ayarlar kısmında tuş kısayolları var. Oradan Google Asistanı istediğiniz tuşa atayabilir veya hiç bir tuşa atama yapmayıp işlevsiz kılabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evrenselbarish -- 2 Nisan 2020; 19:23:44 >
    |
    |
    Telefona WhatsApp'tan mesaj geldiğinde ses geliyor ama ekran uyanmıyor. Önceden böyle değildi. Bunu düzeltme imkanı var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Espada.

Telefona WhatsApp'tan mesaj geldiğinde ses geliyor ama ekran uyanmıyor. Önceden böyle değildi. Bunu düzeltme imkanı var mı?
    Hocam bende de bazen oluyordu. Kilit ekranı stilini değiştirdim. Şimdi problem yok. Temalarda ekran kilidi stilini bulun. Ben "Ijoo" adlı stili uyguladım. Mesaj geldiğinde hem ekran uyanıyor, hem de mesaj kayan yazı olarak geçiyor kilit ekranında. İki tık ile müziği de ekrana getiriyor, ana ekrana geçmeden. Bir de ayarlardan kilit ekranı kısmına tıklayın. Mesaj geldiğinde kilit ekranını uyandırma izni verilmiş mi bir bakın. Kutucuk gri ise mavi yapın.

bu guncellemenin arti yönü ne oldu yani simdi

|
    |

Teşekkür ederim. Temayı değiştirmeden ayarlardan yaptım

|
    |
    evrenselbarish kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

pil tasarruf modum kapalı

küçük bir düzenleme geçiyorum, telefon şarjda iken asla kapanmıyor wifi. modeme yakın olsam da uzak olsam da şarj cihazda değilken her türlü wifi kapanıyor hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miyavlayankirpi -- 4 Nisan 2020; 13:27:43 >

Orijinalden alıntı: miyavlayankirpi

Telefonu kitleyince wifi bağlantım gidiyor kafayı yicem sanırım son güncelleme ile geldi bunun ayarı nerede bulamadım bir türlü

pil tasarruf modum kapalı

küçük bir düzenleme geçiyorum, telefon şarjda iken asla kapanmıyor wifi. modeme yakın olsam da uzak olsam da şarj cihazda değilken her türlü wifi kapanıyor hala.

Şimdi de hiç bağşanmıyor IP adresi alınıyor da kaldı sorun nerde sizce?
    |
    |

• Er
    2 Mesaj

Ayni durum bende de var. Android 10 güncellemesi yaptım. WiFi sorunu çıktı şu an. Bağlantı kopuyor sürekli

|
    |
    miyavlayankirpi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kopernik58

Ayni durum bende de var. Android 10 güncellemesi yaptım. WiFi sorunu çıktı şu an. Bağlantı kopuyor sürekli
    Ben de güncelleme yaptım ama telefonumda bir anormallik yok. Sizin tarif ettiğiniz mesele bir izinle halledilebilen bir meseleye benziyor. Aradım bulamadım ayarlarda. "Ekran kapandığında wifi kapansın" ve "her zaman açık" diye iki şık vardı. "Her zaman açık " şıkkını tıklayınca problem kalmıyordu. Bundan önceki telefonumdaydı sanırım (Lenovo P2). Ama bu telefonda aradım taradım bulamadım. Siz yine iyice ayarlara bakın bence. Güncellemeden dolayı olsaydı herkeste olurdu diye düşünüyorum.

|
    |

@Kopernik58

hocam kafayı yedim son birkaç gündür ya. bugün verilerimi yedekleyip fabrika ayarına döndüm en ufak sıkıntı yok çözdüm sorunu anca bu şekilde

@evrenselbarish

bakmadığım ayar kalmadı hocam ama yok öyle bir şey bu cihazda. ya da o kadar aramama rağmen ben bulamadım. en son fabrika ayarına döndüm ve çözüldü.
    |
    |
    Bahsedilenler: evrenselbarish , Kopernik58

İyi, gözünüz aydın. Fabrika ayarlarına alsanız da sanırım yine Android 10 yüklü şu durumda... Kolay gelsin 👍

|
    |
    miyavlayankirpi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: evrenselbarish

İyi, gözünüz aydın. Fabrika ayarlarına alsanız da sanırım yine Android 10 yüklü şu durumda... Kolay gelsin 👍
    Evet hocam şu an güncel, Android 10 yüklü halde.
    Teşekkür ederim.
    |
    |
Bey Azura
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.