Şimdi Ara

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları *** (457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.647
Cevap
107
Favori
629.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sstarr

google asistani ac uyarısıni nasil kapatabiliriz, alttan son uygulamaları acarken hep karsima cikiyor.
    Ek Ayarlar kısmında tuş kısayolları var. Oradan Google Asistanı istediğiniz tuşa atayabilir veya hiç bir tuşa atama yapmayıp işlevsiz kılabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evrenselbarish -- 2 Nisan 2020; 19:23:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefona WhatsApp'tan mesaj geldiğinde ses geliyor ama ekran uyanmıyor. Önceden böyle değildi. Bunu düzeltme imkanı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Espada.

Telefona WhatsApp'tan mesaj geldiğinde ses geliyor ama ekran uyanmıyor. Önceden böyle değildi. Bunu düzeltme imkanı var mı?
    Hocam bende de bazen oluyordu. Kilit ekranı stilini değiştirdim. Şimdi problem yok. Temalarda ekran kilidi stilini bulun. Ben "Ijoo" adlı stili uyguladım. Mesaj geldiğinde hem ekran uyanıyor, hem de mesaj kayan yazı olarak geçiyor kilit ekranında. İki tık ile müziği de ekrana getiriyor, ana ekrana geçmeden. Bir de ayarlardan kilit ekranı kısmına tıklayın. Mesaj geldiğinde kilit ekranını uyandırma izni verilmiş mi bir bakın. Kutucuk gri ise mavi yapın.

• bu guncellemenin arti yönü ne oldu yani simdi

• evrenselbarish E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Temayı değiştirmeden ayarlardan yaptım

• Telefonu kitleyince wifi bağlantım gidiyor kafayı yicem sanırım son güncelleme ile geldi bunun ayarı nerede bulamadım bir türlü

pil tasarruf modum kapalı

küçük bir düzenleme geçiyorum, telefon şarjda iken asla kapanmıyor wifi. modeme yakın olsam da uzak olsam da şarj cihazda değilken her türlü wifi kapanıyor hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miyavlayankirpi -- 4 Nisan 2020; 13:27:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: miyavlayankirpi

Telefonu kitleyince wifi bağlantım gidiyor kafayı yicem sanırım son güncelleme ile geldi bunun ayarı nerede bulamadım bir türlü

pil tasarruf modum kapalı

küçük bir düzenleme geçiyorum, telefon şarjda iken asla kapanmıyor wifi. modeme yakın olsam da uzak olsam da şarj cihazda değilken her türlü wifi kapanıyor hala.

Şimdi de hiç bağşanmıyor IP adresi alınıyor da kaldı sorun nerde sizce?

• miyavlayankirpi kullanıcısına yanıt
    Ayni durum bende de var. Android 10 güncellemesi yaptım. WiFi sorunu çıktı şu an. Bağlantı kopuyor sürekli

• quote:

Orijinalden alıntı: Kopernik58

Ayni durum bende de var. Android 10 güncellemesi yaptım. WiFi sorunu çıktı şu an. Bağlantı kopuyor sürekli
    Ben de güncelleme yaptım ama telefonumda bir anormallik yok. Sizin tarif ettiğiniz mesele bir izinle halledilebilen bir meseleye benziyor. Aradım bulamadım ayarlarda. "Ekran kapandığında wifi kapansın" ve "her zaman açık" diye iki şık vardı. "Her zaman açık " şıkkını tıklayınca problem kalmıyordu. Bundan önceki telefonumdaydı sanırım (Lenovo P2). Ama bu telefonda aradım taradım bulamadım. Siz yine iyice ayarlara bakın bence. Güncellemeden dolayı olsaydı herkeste olurdu diye düşünüyorum.

• @Kopernik58

hocam kafayı yedim son birkaç gündür ya. bugün verilerimi yedekleyip fabrika ayarına döndüm en ufak sıkıntı yok çözdüm sorunu anca bu şekilde

@evrenselbarish

bakmadığım ayar kalmadı hocam ama yok öyle bir şey bu cihazda. ya da o kadar aramama rağmen ben bulamadım. en son fabrika ayarına döndüm ve çözüldü.
    İyi, gözünüz aydın. Fabrika ayarlarına alsanız da sanırım yine Android 10 yüklü şu durumda... Kolay gelsin 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: evrenselbarish

İyi, gözünüz aydın. Fabrika ayarlarına alsanız da sanırım yine Android 10 yüklü şu durumda... Kolay gelsin 👍
    Evet hocam şu an güncel, Android 10 yüklü halde.
    Teşekkür ederim.
  • Güncellemeden sonra mı ne zaman oldu bilmiyorum herhangi bir metni kopyaladığımda telefonun varsayılan tarayıcısına yapıştır dediğimde metni kopyalıyor sonra yeni metin seçip kopyaladığımda ilk kopyaladığım metni yapıştırıyor en son kopyaladığım yapıştırılmıuor çok garip bir olay bunu nasıl çözeriz örnek olarak Ali okula gitti metnini kopyalıyorum sonra Ahmet okula gitti metnini kopyalayınva yapıştır dediğimde Ali okula gitti yapıştırılıyor başka yere yapıştır dediğimde en son seçtiğim metin yapıştırılıyor sadece tarayıcıda sorun var başka yerde olmuyor

• Gcam yukleniyormu

• Yahu bu soldaki haberlerden kurtulmanın yolu yok mu? Hepsi kalkıyor onun yanında kaldırma işareti bile yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TossA CoinTo Your Witcher

Yahu bu soldaki haberlerden kurtulmanın yolu yok mu? Hepsi kalkıyor onun yanında kaldırma işareti bile yok.
    Dostum Poco Launcher'i deneyin. Çok memnunum, kafam rahat. Bende öyle haberler filan yok.

• pil kullanımındaki mobil ağ sinyali geçmişi hep sarı gözüküyor benim yeni güncellemeden sonra, yine mi başladı çekmeme sorunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 6 Nisan 2020; 2:29:51 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorun bende de mevcut. Güncellemeden sonra oldu ne olduysa.

Buna ek olarak, aramada hoparlörü açınca karşı tarafa sesim gitmiyor. WhatsApp görüntülü konuşmada ses gitmiyor. Sizde böyle sorunlar mevcut mu?

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları ***

Ben de telefonu formatlamanin çözüm olabilecegini düşündüm ama şöyle bir sorun var. Telefonu bilgisayara bağlayıp içindeki dosyaları almak istiyorum. Ama bilgisayar telefonu görmüyor. Problem nedir sizce, nasıl çözebilirim bu sorunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Kopernik58

Ben de telefonu formatlamanin çözüm olabilecegini düşündüm ama şöyle bir sorun var. Telefonu bilgisayara bağlayıp içindeki dosyaları almak istiyorum. Ama bilgisayar telefonu görmüyor. Problem nedir sizce, nasıl çözebilirim bu sorunu
    Beyler galiba sizin probleminizin çözümünü buldum. Yukarıda sözünü ettiğim ayarlardaki bölümü bugün tesadüfen gördüm. Ayarlar >pil performans >sağ üstte ayarlar simgesine tıklayın >Cihaz kilitlendiğinde mobil veriyi kapat>Asla

• 
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.