Şimdi Ara

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları *** (452. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.647
Cevap
107
Favori
629.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sui_cast

Ankara'da yaşıyorum ve Vodafone kullanıyorum. Türk Telekom tarifeleri cazip görünüyor . Telekom da sorun yaşayan var mı ?
    Ankara/Yenimahalledeyim hocam TT kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım
  • miyavlayankirpi kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Vodafone'dan genel olarak memnunum ama bağlantı kopmaları yaşıyorum. TT tarifeleri de cazip olunca araştırmaya başladım. Uçup kaçmasına, Turkcell hızı vermesine gerek yok stabil olsun yeter. Bizim telefonlarla uyumu nasıl diye merak ettim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sui_cast S kullanıcısına yanıt
    Hocam bu telefonu kardeşim kullanıyor önceden Turkcell hat ile kullanıyordu bazı yerlerde şebekeden düşüyordu telefon, şu an birkaç aydır Türk Telekom kullanıyor bir sıkıntı yaşamadı yer Isparta merkez.

• benim durup dururken bildirimler bozuldu, donanımhaber reddit bildirimlerinde ses çıkmıyor nedense
  • Çift hatlı olarak kullanıyorum, birinde TT diğerinde Turkcell. İkisinde de her hangi bir problem yaşamıyorum.
  • Android 10
    Mi 12 alacak cihazlar hakkında haber

https://www.teknoburada.net/2020/02/29/miui-12-guncellemesi-alacak-cihazlar-belli-olmaya-basladi/amp/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılmaz1907 kullanıcısına yanıt
    Android 10 da gelecek, Miui12 de gelcek bu cihaz a rahat olun. Miui15 e kadar yolu var. Android 10 da kalabilir sadece.
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Siz de SwiftKey klavye kullanıyorsunuz sanırım. Ben de uzun zaman kullandım. Harflerinin çok küçük oluşu yüzünden başka klavyelere geçtim. Ama maalesef aynı tadı vermiyor. SwiftKey klavyede harfleri büyütebilmenin bir çaresi yok mu? Bir türlü bulamadım bir yolunu. Yazma stili SwiftKey ile aynı olan (noktalama, boşluk bırakma, sözcük tahmini vs.) tavsiye edebileceğiniz bir klavye var mı? Şu anda bazen Google klavye bazen de Go klavye lite kullanıyorum ama dediğim gibi SwiftKey'in yerini tutmuyor.

• evrenselbarish E kullanıcısına yanıt
    Ben gboard kullanıyorum aktif olarak. Cihazda bir de xioami klavye kurulu.

• quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Ben gboard kullanıyorum aktif olarak. Cihazda bir de xioami klavye kurulu.
    Bir ara bir arkadaş SwiftKey kullandığını yazmıştı. Siz sanmıştım. Teşekkürler hocam

• https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/142259436

arkadaşlar 11 ay garantisi devam eden cihazımı satıyorum, ilgilenen olursa pm atabilir.
  • merhaba ıstanbulda ekran degısımı ıcın onerebılecegınız bı yer var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nothingalex

Bu mesaj silindi.
    Evet, benim telefonda da oluyor. Kapalıyken bir şey görünmüyor, kısa bir titreşim veriyor. Bazen açıkken de sesli bildirim geliyor. Sol üst köşede bir saniye kadar küçük bir simge belirip kayboluyor. Anladığım kadarıyla çok kısa sistem güncellemeleri bunlar. Korkacak bir şey yok.

• nothingalex kullanıcısına yanıt
    Bir yılını doldurdu ben bu telefonu alalı. Aldıktan sonra fiyat - performans oranı çok daha yüksek telefonlar çıktı piyasaya. Ama yine de düzgün bir telefon aldığıma inanıyorum. Ufak tefek eksikleri olmasına rağmen beni öyle çok pişman edecek bir tarafını görmedim. İnce zarif ve hafif bir telefon. Hâlâ severek kullanıyorum. Bataryası bile hâlâ 6 - 7 saat açık ekran süresi veriyor (belki hiç oyun oynamayıp bataryayı zorlamadığım içindir).

• nothingalex kullanıcısına yanıt
    Google Play Storeda güncelleme yapıyor. Bende de oluyordu. Sonra keşfettim. 😊

• Bugün whatsapp'tan gelen konumu açmaya çalıştım.Önüme yandex ve haritalar seçeneği geldi.Fakat ikisinede tıkladığımda açılmıyor.Uygulmanın kendisine tıklayınca çalışıyor.Fakat Whatsapp ta olmuyor.Sebebi ne olabilir ki?
  • Ekranı kırdım yaptıran oldu mu? nerede yaptırabilirim? kaça yaparlar?
  • 4Numara 4 kullanıcısına yanıt
    Ben yaptırmadım, yay şeklinde çatlak duruyor.

• 
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.