Şimdi Ara

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları *** (450. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.647
Cevap
107
Favori
629.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şuan en son surumdeyim güncelleme geldikçe kararlı olduğu sürece güncelliyorum. Genel olarak ayarlardan bahsetmem gerekirse; Veri gönderimi, arama geçmişi iyileştirme için geri bildirim yapan, öneriler, arayüz efektleri kapıyorum vb. denk geldikçe pil tasarrufu sağlayacak şeyleri kapıyorum. Günlük ortalama en az 6 saat ekran süresi alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtayfur83

Android 9 a dün itibariyle cihazımı güncelledim. Lakin sık sık Teslaunread sürekli olarak duruyor hatası almaya başladım. Uygulamayı apk olarak kurmuştum kaldırıp tekrar kurdum sonuç aynı sebep ne olabilir acaba?

Bende bundan muzdaripim. Çözümünü de bulamadım. Yok mu yardım edecek biri?

• Arkadaşlar kullandığınız klavye uygulaması nedir? Sanki bu yerleşik gelende sorun var yazarken uygulamadan atıyormuş gibime geldi.
  • mustafauysal kullanıcısına yanıt
    Gboard kurulu bende. Dediğiniz olayı nasıl anladınız. Bana atıyormuş gibi gelmedi.
    Aynı zamanda xioami klavyede kurulu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hibrid SIM Adaptör ihtiyacı olan var mı?
    Aynı anda çift SIM ile hafıza kartını kullanmaya yarıyor.
    TRde satışı yok

Kargo dahil 14₺
    Sadece 4-5 gün kullandım.

Hiç kullanılmayanları 18₺ den sattım ama KALMADI

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları ***

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    herhangi bir uygulamada mesaj yazarken tak diye anasayfada buldum kendimi bikaç kez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafauysal

Arkadaşlar kullandığınız klavye uygulaması nedir? Sanki bu yerleşik gelende sorun var yazarken uygulamadan atıyormuş gibime geldi.
    forumu uzun zamandan berı takip etmekteyim.yazılım konusunda olsun dıger konuda olsun (cep tf) çok çabuk hareket edılıyor.Yenı bır surum yayınlandıgında veya yenı bır cep tlf modelı cıktıgında sabretmeyip hemen kullanıyor veya alıyorlar.ve ondan sonra cıkacak problemlerle ugrasıyorlar.Yazılım veya cep tlf yenı cıktıgında hatalarının giderilmesi için hemen almayıp bıraz beklemek daha makul olacaktır.
    Ben hiç yaşamadım daha böyle birşey.

Tam ekran kullanımı ile kullanıyorsanız boşluk tuşuna basarken arada sürükleme hareketi olarak algılıyor olabilir belki sistem. Anlık olduğundan o şekilde görünüyor olabilir. Çünkü ekranda bazen dokunmadan algıladığı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 29 Ocak 2020; 14:44:45 >
  • cihazı eu rom ile kullanıyorum. mi rom iyi diyorlar eu'ya göre pil konusunda. eğer öyle ise denemek istiyorum mi roomu...

1 senedir bu sorunla cebelleşiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafauysal

herhangi bir uygulamada mesaj yazarken tak diye anasayfada buldum kendimi bikaç kez.
    Son birkaç gündür bende de var bu Allah'ın cezası sorun. Tam kafayı yemelik ya. Sadece instagram da var ve eskiden hiç yoktu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son batarya istatistiği

• Sizce hala bu telefon alınır mı,şarjı günü çıkarıyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

Sizce hala bu telefon alınır mı,şarjı günü çıkarıyor mu
    Şarjı günü çıkarıyor da aynı fiyata daha iyi telefonlar varken neden bunu alasınız ki? Ben aldığımda alternatifi yoktu. Neredeyse bir yıl oldu alalı. Memnunum ama daha sonra çok f/p oranı yüksek telefonlar çıktı. Xiaomi'nin, Realme'nin, Samsung'un vs. çok güzel telefonları çıktı. Biraz araştırırsanız iyi olur.

• evrenselbarish E kullanıcısına yanıt
    Ok, teşekkürler

• Arkadaşlar, özellikle yakın mesafeden çektiğim fotoğraflarda renkler doğal halinden farklı çıkıyor. Son derece canlı bir sarı, yeşil veya kırmızı; fotoğrafta sönük mat bir renge dönüşüyor. Uzaktan çektiğim fotoğraflar iyi de 20 - 25 cmden çektiklerimin rengi bozuk oluyor. Bu durumu yaşayan veya açıklayabilecek arkadaş var mı?

• Arkadaşlar bende cihazı satmak istiyorum kaç TL eder sizce cihaz sorunsuza yakın

• Arkadaşlar bizim telefonlar için kırılmaz cam filmi tavsiye edermisiniz?

• nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    1300 yazıp ilan verdim 1 haftadır kimse yazmadı. En iyi ihtimalle 1200 sanırım. 64'luk mavi renk için konuşuyorum

• nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    Bulunduğunuz şehirde bu konuda biraz etmen 1300 veren oldu vermedim. Takasla vs. Değerlendirmek çok daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkem2626 -- 7 Şubat 2020; 10:14:1 >
  • 
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.