Şimdi Ara

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları *** (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.647
Cevap
107
Favori
629.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

Son güncellemeyi kuralım mı? Konu bu olunca güncelleme kurmaya çekiniyorum
    Bi artısını ya da eksisini görmedim kurabilirsiniz. Çentiği kapatıp açmayı geri getirmişler ona + yön diyebilirsiniz. - yön ararsak bazı yerler ingilizce kalmış ama pek sorun değil telefonu ingilizce kullanmak istiyordum zaten ara ara Türkçeye geçtiğimden gözüme çarptı ingilizce kısımları.
  • Redmi Note 7 ve Mi 8 Lite kullanan biri olarak söylüyorum, ekran kalitesi hariç geriye kalan herşeyde oyum Mi 8 Lite'da. Kameraları Mi8 Lite'dan iyi değil, ayrıca tasarım olarak daha kalın. Bir de romdan mı bilmiyorum ama şarj çok az gitmekteydi Rn7 de.Damla çentik çok çirkin tip olarak, diğer markaların damla çentiği daha estetik. Ayrıca ekran kasa oranı düşük bence, alt çene kalınlığı çok kalın ve çirkin bir görüntüsü var. Tabii tasarım kısmı göreceli bir kavram. Deneyimlemek adına aldığım gibi sattım Redmi Note 7yi :).

Ben Mi8 Lite'ı tasarım olarak daha başarılı buluyorum.Ha eksik olarak 3.5mm jack,kızılötesi ve ekran diye sıralayabilirim.

Onun dışında bir eksisi yok.

Merak eden dostlara, saygılarımla.
  • Mi 8 lite kullanıcısıyım, pasaportla ortak kayıt olacak bir arkadaş arıyorum.
    ilgilenen arkadaşlara duyurulur. özelden yazabilirsiniz.
  • Uygulamaları kapatırken oluşan animasyon hatası var. Bu son 2 güncelleme ile oluşan bir durum. Tema vs değiştirdim fakat değişen bir şey olmadı. Var mı bu durumu yaşayan başka biri.
    Uygulama kapatırken boş bir pencere çıkıyor. Navigasyon tuşu ile kapatırken de ana ekran daha geç geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Selam kenan hocam ve diğer arkadaşlar ilk xiaomi cihazım ama anlamadığım şekilde temizlik uygulamasını çalıştırıyorum arada bi 300-400mb önbellek dosya çıkarıyor temizle diyorum galerimdeki resimleri ve whatsapptan arkadaşlarıma yolladıgım fotograflarıda müziklerimide siliyor acaba bu güvenlik uygulamasından dolayımı anlam veremedim temizledikten sonra veya birinin durumuna tekrar baktıktan sonra üzgünüz bu medya dosyası dahilli belleginizde mevcut değil diyor anlam veremiyorum nasil düzeltirim

• nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    Ben sadece temizliği şuana kadar güncellemelerden sonra yaptım onun dışında hiç kullanmadım.

• seanzz24 kullanıcısına yanıt
    Aslında iki cihazın da kamera sensörleri güzel ancak xiaomi nın kamera yazılımı sensörün hakkını vermiyor, yeterli kalitede değil.
    Google cam ile oldukça fark yaratıyor. Gündüz çekimlerinde ışıkları patlatmıyor, gece de noise oluşturmadan aydınlık çekebiliyor. Mi 8 lite da Bl kilidi açma saçmalığı olmasaydı daha güzel olurdu tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şebeke sorununun donanımsal olduğunu düşünmüyorum. Cihazı ilk aldığım sürümde kullanıyorum hala. 10.0.3.0 sürümündeyim. Hiçbir sıkıntı yaşamadım bir buçuk aydır. Ne kopma ne de herhangi bir şey ama tabi bu cihazın sorunlu olmadığını göstermez en azından yazılımsal olarak. İnsanların şikayetlerinden çekinerek güncelleme yapmıyorum hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Uygulamaları kapatırken oluşan animasyon hatası var. Bu son 2 güncelleme ile oluşan bir durum. Tema vs değiştirdim fakat değişen bir şey olmadı. Var mı bu durumu yaşayan başka biri.
    Uygulama kapatırken boş bir pencere çıkıyor. Navigasyon tuşu ile kapatırken de ana ekran daha geç geliyor.
    Sorunun kaynağı kılavuz ekranı. Az önce fark ettim. Kılavuz ekranı hiç açılmadığı yani ilk açışta yüklenme oluyor. O olmadığı taktirde animasyon hatası oluşmuyor. Fakat bir kere açılıp o ekran yüklendikten sonra animasyon ekranı hatası oluşuyor. Bu ekranı kaldırmanın bir yolu var mı ?

• Grimwood kullanıcısına yanıt
    İlk versiyonlarda kimsede şikayet yoktu diye hatırlıyorum ben de. İsteyen konunun ilk sayfalarına bakabilir. Ne zaman ki 10.2.2.0 gibi bi sürüm geldi o zaman çıktı bu şikayetler. Bu sorunu sadece biz mi yaşıyoruz Türkiye olarak, koskaca xiaomi neden hala çözemedi anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Sorunun kaynağı kılavuz ekranı. Az önce fark ettim. Kılavuz ekranı hiç açılmadığı yani ilk açışta yüklenme oluyor. O olmadığı taktirde animasyon hatası oluşmuyor. Fakat bir kere açılıp o ekran yüklendikten sonra animasyon ekranı hatası oluşuyor. Bu ekranı kaldırmanın bir yolu var mı ?

Alıntıları Göster
    Kılavuz ekranını kapattım. Şuan animasyon hatası görünmüyor.

nasil kapaniyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    Ana ekrana basılı tut, Ayarlar > Daha Fazla > Uygulama Kasası.
    Animasyon hatası için yapacaksan birde çektiği kapatıp ana ekrana dönüp ardından yeniden çektiği aktif etmen gerekiyor. Yada tam tersi.

• pubg de tam ekran sorunu vardı son güncelleme ile düzeltildi.
    Söylediğinizi uyguladım ve animasyon hataları neredeyse bitti gibi. Meğer bu kadar basitmiş

• Son olarak bu duvar kağıdı slayt döngüsünü nasıl yapabiliriz bilgisi olan var mı ?

• R-sqL R kullanıcısına yanıt
    Benimde bayağıdır gözüme takılan birşey di. Bugün bu olay denk geldi ve çözüldü. Şuan benim cihazda uygulama kapatırken boş ekran animasyon hatası oluşmuyor.

Aynı şekilde navigasyon tuşları açıkken ana ekranın gelme animasyon hatası da giderilmiş olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 21 Nisan 2019; 1:43:18 >
  • Bugün redmi 5 plus verip. Mi8 lite a geçtim. Harika cihaz mış.

• Bir önceki güncellemeyi yüklememiştim ama son güncelleme 10.3 ü dün yükledim. Gayet stabil çalışıyor cihaz. Memnun kaldım.

• Falcon X. kullanıcısına yanıt
    Hattım Turkcell 10.0.5 de veri kopma sorunu yaşamıyor aynı zamanda çekim problemi de yaşamıyor um 2 cihaz var ikisi de aynı 10.0.5 yüklü olan her yerde çekiyor iki hafta aynı şebeke ama da geri maalesef berbat durumda

• 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.