Şimdi Ara

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları *** (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.647
Cevap
107
Favori
629.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rusya da da aynı durum. Hâlâ aldığım fiyattan satılıyor. 15.000 ruble

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba şimdi eve geldim telefon wifiye bağlanamıyor ama internette hiçbir sorun yok eminim. Kapatıp açtım falan değişmedi ne yapabilirim?

Her şeyi kapatıp yeniden açtım falan sonra kendi kendine gelmiş arkadaşlar bi yarım saat falan sürdü ama umarım tekrarlamaz bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miyavlayankirpi -- 25 Mart 2019; 22:16:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: miyavlayankirpi

Arkadaşlar merhaba şimdi eve geldim telefon wifiye bağlanamıyor ama internette hiçbir sorun yok eminim. Kapatıp açtım falan değişmedi ne yapabilirim?

Her şeyi kapatıp yeniden açtım falan sonra kendi kendine gelmiş arkadaşlar bi yarım saat falan sürdü ama umarım tekrarlamaz bunu
    Hocamm modemi kapatip acin olmaz ise telefondan wifiyi unut diyin listeden cikarin sonra yeniden baglanin .

• quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Hocamm modemi kapatip acin olmaz ise telefondan wifiyi unut diyin listeden cikarin sonra yeniden baglanin .

Alıntıları Göster
    Teşekkür ediyorum ilginiz için ikisini de denedim çözüm bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chill Out

EU Rom kuran benim,
    Öncelikle bootloader kilidini açacaksınız,
    Ardından TWRP Kurulumu yapacaksınız,
    Ardından da EU Rom.

Hocam Custom romlar her zaman iyidir (bazıları) örneğin MIUI nin içerisinde bulunmayıpta bu romlarda bulunan daha fazla özellik mevcut. Saçma sapan arkada çalışan MIUI ve google uygulamaları yok. Reklam yok, root yaparsanız komple tüm sistemde reklam engelleme vs. Güzel şeyler yani bunlar.
    Mesela bende KZ kulaklıklar var. MIUI nin kendi ses driveri ile güzel ses vermiyorlar. Viper4Android indirip ses ile istediğim gibi oynama yapabilirim.
    BL kilidini geliştirici seçeneklerinden açtım 15 gün beklicez artık. Benim tek sorunum whatsapp ne yaptıysam bildirimler adam akıllı gelmiyor bazen normal anında gelirken bazen 1dk bazen de 3-5dk gecikmeli geliyor. Mesela bugün arkadaş whatsapp dan çaldırmış 20dk sonra bildirim geldi telefon masaüstünde olmasına rağmen çalmadı. Denemediğim ayar kalmadı diyebilirim şu whatsapp sorununu bir türlü çözemedim. Farklı bir roma da sırf bu yüzden geçmek istiyorum başka bir nedenim yok.

• K.İ.N.G kullanıcısına yanıt
    Bu da benim ekran süresi ilk yayınlandığı gün güncellemiştim.

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları ***

• Şimdi öncelikle sisteme konuya cihaza ram hakim değil deniz lütfen geliştirici farklı rom kurmayın.

İşlem çok basit bahsedilen rehber deki gibi kilidi açın.

Sonra da kurun.

Daha fazla detay istiyorsanız lütfen özelden yazın çünkü çoğu kişi bu durumu sıkıcı Bula bilir.

• Chill Out kullanıcısına yanıt
    TWRP kırmadan.olmuyor mu direk flash lasam

• son mi ve android güncellemelerinden sonra performansı düştü gibi :(
    Ayrıca birkaç özellikte kalkmış. Örneğin çentiği gizle, birde oyun için hızlandırıcı vardı bu da gitmiş gibi.
  • İsyerinde sevmediğim bir arkadaş telefondan anladığımı bildigi için bana 2.000 TL civarı telefon sordu. Ben de mi 8 lite al mutlaka dedim. İyi demiş miyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şagop -- 25 Mart 2019; 21:13:2 >
  • Ben de nihayet günlerdir yaptığım araştırmalardan sonra 64GB'lık versiyonla aranıza katıldım. "Bir sonraki telefonum kesinlikle Xiaomi olacak" diyordum, oldu nihayet.
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    İyi demişsiniz, ben de öyle diyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam pek makbule gecdi

• Chill Out kullanıcısına yanıt
    yeni çıkan redmi note 7 kaç ruble yeğenim?
  • Birol.K B kullanıcısına yanıt
    Hücre bekleme bende yüzde 7lerde hoca sebebi ne olabilir ki

• Grimwood kullanıcısına yanıt
    Şebeke sinyalinin düşük olduğu zamanlarda devamlı daha iyi sinyal araması yükseltiyor. Benimde 4G açıkken ev ve işyerimde yükseliyor merkezde 4G+ olunca sıkıntı çıkmıyor. Bu ara ihtiyaç duymadığımdan devamlı 3G de kullanıyorum bu seviyelerde kalıyor.

• Telefonu kilifsiz kullanan var mı?

• İste bu rezalettir. Daha yeni cikan sozde alt marka 150$ lik redmi note 7 nin kamera optimizasyonu, aylardir piyasada olan mi8 lite dan cok cok daha iyi akil alir gibi degil. Bundan sonra xiaomi ye kolay kolay bulasmam bulassam da asla lite model almam. Lite telefon pismanliktir..

• Şebeke sorunu düzeldi galiba 1 haftadır yok.

• Şagop kullanıcısına yanıt
    Yarın bir gün mobil hattan internete girerken sinir krizleri geçirdiğinde bazen arayanlar ulaşamadığında mesajlar bazen gelmediğinde oyun oynuyorsa pubg de wifi bağlantı kopmaları yaşadığında tekrar bi daha sor buraya istersen 😉

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdurrahman3306 -- 26 Mart 2019; 7:20:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.