Şimdi Ara

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları *** (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.647
Cevap
107
Favori
629.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam öyle komple kaldırmıyor mu? ben eski hali gibi istiyorum hisse senetleri olacak sadece haberler olmayacak. haberler sayfasını tarayıcıdan açıyor dediğiniz gibi ama ana ekrandayken boş duruyor haberler bölümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 22 Mart 2019; 21:39:49 >
  • Eski halini bilmiyorum ama haklısınız malesef bütünleşik olduğundan haberler kısmı tek başına kaldırılamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni betada mi 9 için bildirim simgelerini kalıcı yapmışlar mi 8 lite da yok saçmalık

• Arkadaşlar güncellemeden sonra ilginç bir sorunla daha karşılaştım.çektiğim resimlerin bazılarını kaydediyor bazılarını kaydetmiyor.bazıları 5 dk sonra geliyor albümlere ve dosya yöneticisine. Ne yapmak lazım bilen varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Dil-hun

Arkadaşlar güncellemeden sonra ilginç bir sorunla daha karşılaştım.çektiğim resimlerin bazılarını kaydediyor bazılarını kaydetmiyor.bazıları 5 dk sonra geliyor albümlere ve dosya yöneticisine. Ne yapmak lazım bilen varmı
    Hafıza kartı mı kullanıyorsun... Hafıza kartı kullananlarda sıkıntı olmuş...

• CB1111 C kullanıcısına yanıt
    Hafıza kartı kullanıyırum.önceki sürümde sıkıntısız kullanıyordum.çözüm varmı acaba

• Kamera cidden çok canımı sıkmaya başladı çektiğim her selfie bozuk. Mi a1 kullanıyordum bu cihazdan önce tabi ki gcam vardı cidden bu cihaza gcam şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dil-hun

Hafıza kartı kullanıyırum.önceki sürümde sıkıntısız kullanıyordum.çözüm varmı acaba
    Şuanda yok sanırım bendeki 128 o yüzden ihtiyacım yok şimdilik... önceki sayfalarda bir arkadaş daha yazmıştı hafıza kartı eski tip ise böyle gecikmeler meydana galebiliyor yazmıştı. Xiaomi kendi güncellemesinde düzeltir umarım...

• quote:

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

Kamera cidden çok canımı sıkmaya başladı çektiğim her selfie bozuk. Mi a1 kullanıyordum bu cihazdan önce tabi ki gcam vardı cidden bu cihaza gcam şart.
    Android 9 da gcam kurulabilecek deniliyordu bakalım umarım bir şekilde kurulumu olur yada daha düzgün bir güncelleme gelir. Gerçi mi8 de bile kötü denilebiliyor gcame göre...

https://www.teknoburada.net/2019/03/22/miui-kamera-uygulamasina-google-lens-ozelligi-geldi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CB1111 -- 22 Mart 2019; 23:33:11 >

• Xiaomi güzel gelişen bir marka.telefonun kasası olsun fiyatı olsun çok iyi ama bu yazılım olayını çözemezse tepetaklak gider.sony gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: CB1111

Dün dağıtılmaya başlandı güncellemelerde görünmüyorsa bekle gelecektir yada üç noktaya tıklayıp son güncellemeyi indire tıkla oradan kontrol et...

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim.bugün gelmiş.güncelledim.şimdi +ve - ler neler acaba
    Lütfen bilgilrndirirmisiniz

• Ulan bir kurtulamadık şu 10.2.2 sürümünden ya cidden rezalet her gün güncelleme gelmiş mi diye bakmaktan sıkıldım.

Hoş bir de kameraya el atmaları lazım ki bekle babam bekle. Telefon alıyorsun anca 8-10 ay sonra yeni modeller çıkmaya yakın yada çıktıktan sonra stabil, sorunsuz güncelleme geliyor ne anladım bu işten?

Açıkçası xioami güvendiğim bir markaydı telefon almaya karar verdiğim gün daha adam akıllı araştırmadan xioami den daha F/P yoktur diyerek siperiş geçtim ama demek ki acele etmişiz.
  • Güncelleme sonrasında telefonun hızı ve akıcılığı ile ilgili fark ettiğiniz bişey var mı. Ben yeni güncelledim, sanki takılmalar oluyor gibi geldi ama emin değilim bir çok başka nedeni olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekranda herhangi bir şeye bastığımda daha geç tepki vermeye başladı gibi geliyor. Telefon yavaş diyemem ama Oreo ya göre mesela geri tuşuna bastığımda hemen algılamıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar,gece modu geldimi bu güncelleme ile

• Beta sürümüne güncelleme gelmiş

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları ***

• costanT14 kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada dan spigen al kimsenin lafına bakma, ben hepsini denedim bir defa al tam al.

• CB1111 C kullanıcısına yanıt
    Artık yavaş yavaş pişman olmaya yaklaşıyorum.eski sürüm kalsaydı keşke.iş icabı telefondan sürekli resim çekiyorum.bu olay çok canımı sıktı

• 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.