Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.890
Cevap
156
Favori
752.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim telefonum niye güncelleme almıyor

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir forum sitesinde yüz okuma sisteminin başkasının yüzüyle de kilidi açtığı iddia ediliyor,

Doğru olma ihtimali nedir?

• mahfeR M kullanıcısına yanıt
    Olabilir böyle bir şey neden yadırgadın ki bu durumu?
  • mahfeR M kullanıcısına yanıt
    Evet doğru bende bir kaç yerde okudum. Benim cihazımda babamın yüzüne açıyor. Ancak şöyle bir durum var ben gözlük taktığımda beni tanıyıp açıyor ancak babam takarsa açmıyor. Sadece gözlüksüzken açıyor. Xiaomi için yeni bir teknoloji diye biliyorum bu tarz bir yüz tanıma sistemi. Güncellemelerle zamanla daha iyi hale geleceğine eminim. Şuan cihaz daha çok yeni ve hatalar bulunmakta. BL kilidini açalım global rom kuralım herşey daha net ortaya çıkacaktır. Ancak ilk izlenim olarak bence gayet şık ve güzel telefon. Şuan çin rom olmasına rağmen gayet beğenerek kullanıyorum cihazı

• Cepport bugun yaptigim gorusmede Agustos ayinin başı gibi satisa sunmayi beklediklerini soyledi, fiyat olarak da 3000 Tl nin uzerinde olmasini ongoruyorlarmis

• quote:

Orijinalden alıntı: koyumavi12345

Cepport bugun yaptigim gorusmede Agustos ayinin başı gibi satisa sunmayi beklediklerini soyledi, fiyat olarak da 3000 Tl nin uzerinde olmasini ongoruyorlarmis
    Garantili olarak satacak başka firma yok mu? Daha 1 aydan fazla var dedikleri tarihe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

O kadar güzel anlattınızki,çok teşekkür ederim.Daha sonra denediğimde 359 saat sonra diye süre verdi, o zaman herhangi bir uyarı geliyormu yoksa tekrar denediğimizde kilit açılıyormu.
    Kusura bakmayın diğer android telefonların pek çoğuna yazılım yükleme rootlama gibi konuları yapıyorum ama xiaomi telefonu ilk defa kullanmaya kalktım,hiç ingilizcem olmamasına rağmen cesaret ettim çünkü telefonu çok beğendim.İnşallah pişman olmam.Bende çok sık telefon değiştirme hastalığı var.2 ay içinde S9 plus ve zenfone 5 kullanıp sattım.Biraz zoru seviyorum ama ingilizce olmayınca zorlanıyorum.Bu arada yaşım 71
    siz şimdi bir süre sonra mi8'i de satarsınız takibe alayım bari sizi :)

• Kıbrıs dönüşü kimlik ile giriş yapınca IMEI kayıt hakkı oluyor mu arkadaşlar?
  • _conscript_ kullanıcısına yanıt
    Hayır pasaport ile giriş yapılmış bir ülke olması gerekiyor.
  • Olabiliyor.Özellikle e devlete girip bakarsanız giriş yaparken hangi evrak ile giriş yaptıysanız onu seçebiliyorsunuz.Nüfus cuzdanı,seyehat belgesi vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuins

Olabiliyor.Özellikle e devlete girip bakarsanız giriş yaparken hangi evrak ile giriş yaptıysanız onu seçebiliyorsunuz.Nüfus cuzdanı,seyehat belgesi vs.
    Yaptınız mı daha önce kimlik ile ? Yapılmıyor. Ben denedim. Olmuyor.
  • szgnsr kullanıcısına yanıt
    Haklısın. 😂😂

• Rasqutin kullanıcısına yanıt
    Üstad memnun musun hala telefondan, bugünki aklın olsa yine alır miydin

• kablosuz şarj için ne önerirsiniz arkadaşlar?
  • Yarın için İstanbul ~ Ankara ~ İzmir den elden teslim 1 adet beyaz renk mi 8 6gb \ 64gb renk cihazı Satılıktır... İlgilenen arkadaşlar özelden iletişime geçebilirler

• Rasqutin kullanıcısına yanıt
    Ben kendim yapmadım ama yapanlardan duydum.Birde edevlette evrak evrak hangisiyle yapabildiğinizi seçtiğiniz için yaptıklarını söyleyenler yapmıştır diye düşündüm.Siz neden yapamadınız? E devleti denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuins

Ben kendim yapmadım ama yapanlardan duydum.Birde edevlette evrak evrak hangisiyle yapabildiğinizi seçtiğiniz için yaptıklarını söyleyenler yapmıştır diye düşündüm.Siz neden yapamadınız? E devleti denediniz mi?
    Evet ben askerde kıbrıstaydım. Geldiğim zaman denedim E-Devletten hata verdi. Belki ben askerlik amacı ile gittiğim için olabilir ondan emin değilim.
  • Ben bir hevesle aldım telefondan memnunum ama keşke sabredip Explorer Edition bekleseydim diyorum. Muhtemelen elimdekini satıp EE modelini alacağım.
  • kullanan arkadaşlar foto atsalar şöyle gece,güneş ışığında çekilen falan güzel olmaz mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasqutin

Evet ben askerde kıbrıstaydım. Geldiğim zaman denedim E-Devletten hata verdi. Belki ben askerlik amacı ile gittiğim için olabilir ondan emin değilim.

Alıntıları Göster
    Kıbrıs'a dış hatlardan çıkılıyor. Yukarıda arkadaşın belirttiği gibi e-devlet'te "giriş yapılan belge" arasında nüfuz cüzdanı da var. Bakalım netleştirebilirsem burada yazarım durumu. Kesin bilgisi olan varsa bilgilendirirse daha da iyi olur :)
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.