Şimdi Ara

Xiaomi mi 8 3200 tr garantili (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
12.959
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xnet

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Şu an için Xiaomi Türkiye diye birşey yok hocam. Evofone Türkiye yetkili satıcısı olarak görünüyor sadece. Bu Xiaomi Türkiye garantili denilen cihazlarda Evofone tarafından ithal edilen cihazlar. Daha önce Evofone KVK ile anlaşmıştı ancak KVK'ya cihazlarını götüren kişiler cihazların KVK'da işlem görmediğini Evofone'a gönderildiğini fark ettiler. Şimdi de Evofone Genpa ile anlaşmış. Bakalım cihazlar Genpa'da mı işlem görecek yoksa yine Evofone'a mı gidecek. Bu konularda Evofone çok sabıkalı bir firma.

Bu arada bir de Cepport tarafından ithal edilen global cihazlar var. Bunların servisi gerçekten KVK.

• quote:

Orijinalden alıntı: seasqua

xiaomi yetkili satıcısından xiaomi mi 8 aldım.ürün kvk garantili bilginize.
    Geçmiş olsun evo bilişim garantili

• 3200 TL ye iyi fiyat diyoruz sinirlerim bozuluyor

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hocam cihazınızı kvk tamir etmez. İthalatçı bir garantiye gönderir sizden alıp. Genellikle evo bilişim oluyor bu firma

• quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

Hocam cihazınızı kvk tamir etmez. İthalatçı bir garantiye gönderir sizden alıp. Genellikle evo bilişim oluyor bu firma

Alıntıları Göster
    Arkadaşın aldığı cihaz cepport tarafından ithal edilenlerden Evofone'un getirdikleri değil. Dolayısıyla KVK garantili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SwordsMan

Arkadaşın aldığı cihaz cepport tarafından ithal edilenlerden Evofone'un getirdikleri değil. Dolayısıyla KVK garantili.

Alıntıları Göster
    Hocam bende de var aynı garantili cihaz. Cepport kvk. Kvk tamir yapıyor diye biliyordum ama miuiturkiye sitesinde Evoya gönderilen cihazlar olmuş cepporttan alınanlardan. Cepport un pek evo ile ilişkisi yoktur ama anlamadım bu işi.

• quote:

Hocam bende de var aynı garantili cihaz. Cepport kvk. Kvk tamir yapıyor diye biliyordum ama miuiturkiye sitesinde Evoya gönderilen cihazlar olmuş cepporttan alınanlardan. Cepport un pek evo ile ilişkisi yoktur ama anlamadım bu işi.

Alıntıları Göster
    Yanlışınız var Evo dan alınan cihazlarda oldu o olay. Cepport'tan alıp cihazı KVK'da işlem gören forum üyeleri mevcut. Zaten KVK'yı arayıp IMEI verdiğinizde KVK'da teyit ediyor cihazların KVK garantisi altında olduğunu. MiuiTürkiye sitesinde konusu mevcut hatta oradan bakabilirsiniz.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Eksik biliyorsunuz. Konuları sonuna kadar okursanız Evofone'un ilk getirdiği ve mi shoplarda sattığı cihazları Kvk garantili diye sattığını, bu mi shoplardan cihaz alıp sorun yaşayan kişilerin cihazlarını kvk ya götürdüklerinde cihazlara işlem yapılmadığını ve evofone a yönlendirildiğini fark ettiklerini görürsünüz. Daha sonra evofone genpa garantili diye satmaya başladı cihazları. Ayrıca evofone un Türkiye distribütörü olduğu konusu da halen muallak. Sadece evofone söylüyor bunu.

Cepport ilk başta delta garantili satıyordu, şimdi kvk garantili satıyor. Kvk garantili sattıklarında cihazlar kvk da işlem görüyor. Cepportun kvk garantili diye satıp başka yerde işlem gören bir cihazı varsa link verin biz de öğrenelim.

• quote:

Sizde bu konuyu okuyun

https://forum.miuiturkiye.net/konu/kvk-teknik-servis.28532/

Yarın kvk ve cepport ile konuşalım hocam. Ne diyecekler bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

Mi 8 6/128 gb'ı kayıtsız sıfır kapalı kutu, global rom Türkçe 2550₺'ye aldım bugün
    Imei Kayit yaptiracaksaniz gecmis olsun hocam... imei atmaya bakin bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son saniyede 170'den kayıt yaptım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.