Şimdi Ara

xiaomi mi 7 bekleyenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk çıkan haberler mart ayında xiaomi mi 7 nin mart ayında tanıtılacağı şeklindeydi. şimdiki haberlerde ise nisan ayına tanıtılacağı söyleniyor. mi 6 nın 128 gb lığının stoklarda olmaması nedeniyle fiyatı 2150 seviyesinden 2400 e kadar yükseldi. ben de onu almaktansa mi 7 yi beklemeye kadar verdim.

beklenen özellikler snapdragon 845 ve

• 3000 civarinda cikis yapar tahmini olarak benim gorusume gore

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceden uygun diye tercih ediyorduk. Şimdi ne diye tercih edeceğiz. Telefonların bataryası 3000-3300 mah arası gelecek. 3.5 mm jack girişi zaten yok. Ha bir de 3000 tl olacak? Ben bunu alacağıma gider S8 alırım,nokia alırım daha iyi...
  • Internette gezen konsept fotolara ne kadar yakin olucak acaba ekran olarak ?

Fiyat olarakda 2500 den cikarsa guzel satar bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hindistan fiyatlarıhttps://www.91mobiles.com/upcoming-xiaomi-mobiles-in-india na göre;
    mi7 336 euro tahmini Hindistan satılma tarihi 9 ağustos
    mi7+ 400 euro
    mi6c 250 euro
    mi6+ ında 320 euro

mi6c nin mi6 dan ucuz olacağından fiyatları tahmin edebiliriz.

mart ayında Xiaomi Mi Max 3 ün çıkması kesin gözüyle bakılıyor.
  • Mi max 3 efsane, tablet piyasasının içinden geçecek. Mi 7 de çok iyi, keşke 2.5k civarında olsaydı, rahat 3k görür.

• Yarın tahminimce mi max 3 ve mi mix 2s tanıtılacak. iki telefonunda özellikleri çok güzel fakat bu tür güzel ürünlerden fazla kar etmeyi planlayan firmalarımız fiyatları çok şişiriyorlar. örneğin note fe nin mavisi bulunamıyor diye fiyatını 2050 den 2400 e çıkardılar.
  • mi mix 2s 3k 3.2k bandında olursa mate 10 pro veya note 8 yerine bekleyip onu alacağım.
  • Büyük ekran sıkıntınız yoksa mix 2s alin. Enfes bir cihaz olmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet. Mi mix 2s i ben de çok beğendim. Umarım 6gb ram ve 64 gb lık modeli 2500 civarında gelir. 256 gb hafızalı 8 gb ram lik modeli 3500 tl civarında gelir ve satılmaz. Çünkü iphone 8+ yurt dışından getirince bu fiyata geliyor.
  • mi7 çıkmasa bile mi6'ya o kadar para verilmez.
    mi mix 2s alırım daha iyi, o ekran gövde oranından kaybediyor mi6.
  • 392012 3 kullanıcısına yanıt
    Xiaomi dediğiniz fiyatlara bu ülkede biraz zor cihaz satar. İthalatçıların gözdesi şu an Xiaomi. Fiyatlar uçuk olursa başka birisi gider Vivo getirir o zaman da piyasayı o domine eder.

3500 felan ütopik rakamlar.
  • Mi mix 2s ile donanım olarak çok bir fark olacağını zannetmiyorum

• mi mix 2s in Hindistan fiyatı belli oldu. 34190 Hindistan rupisi yani 2095 tl.
    Xiaomi Türkiye CEO’su Burak ANLAR burada 2900 e satarız demiş.
    Tosunların türk halkına yaptığı bu muameleden ne zaman kurtuluruz bilmem.
  • kipalarda mi 6 6gb ram 128 gb fiyatları yarından itibaren 2000 tl ye düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 392012 -- 29 Mart 2018; 5:32:34 >
  • Xiaomi tarafından Haziran ayında tanıtılması planan Xiaomi Mi7 için ekran altı parmak izi okuma özelliği Xiaomi CEO’su Lei Jun tarafından doğrulandı.

https://blog.miuiturkiye.net/xiaomi-mi-7-icin-en-cok-beklenen-ozellik-kesinlesti/
    Söylentilere göre çentik de olacakmış. Mi mix 2S için de olacak demişlerdi tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • usb 3.0 olmazsa çöp.
    Hocam Haziran'da tanıtılsa Türkiye'ye ne zaman gelir fiyat oturur sizce?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.