Şimdi Ara

Xiaomi Mi 6 tadında Mi 5X duyuruldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
2.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Genel icin soylediyseniz haklisiniz hocam Eger Xiaomi bu sekilde devam ederse Mi6 dan sonra Mi8 i dusunebilirim hocam almak icin Bircok Xiaomi urunu kullaniyorum (Mi band, Tv Box, Router, Kulaklik, Powebank gibi) hepsinden de cok memnunum. Umarim Xiaomi F/P cihaz sayisini arttirmaya devam eder. Gps gibi ozellikler bulunmayan uygun fiyatli Amazfit Lite seklinde saati de sunsa soyle 50 dolar civarinda, onu da almak isteyecegimde, ne yazikki duyuramadim sesimi

Simdide Akilli Hoparlor tanitmis, acikcasi bu cihazi da iple cekiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Powerbankini almistim. Sonra baktim isime yaramiyor. Sattim. Ayni paraya arac sarjini aldim. Ikisi de kaliteli urunler. Simdi de max 2. Ileride tepede goruruz bunlari. Bakalim bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Powerbankini almistim. Sonra baktim isime yaramiyor. Sattim. Ayni paraya arac sarjini aldim. Ikisi de kaliteli urunler. Simdi de max 2. Ileride tepede goruruz bunlari. Bakalim bakalim

Umarim tepeye cikinca fiyatlari da artmaz hocam. Bence su anki durumda kalmalari iyi olur, urun sayisi zaten genis ama biraz daha genele hitap eden F/P urun cikartmalarini bekliyorum, ornegin daha uygun fiyatli Gps gibi fiyati arttiracak urunleri olmayan saat gibi. Yuvarlak Amazfit saati gibi, yari fiyatinda bir saat cikartsalar direk almayi dusunurum misal.

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Bence gelir yakinda. Baksana adamlarin baskulden, su test cihazindan tut telefon, saat her biseyi var

• Pi kullanıcısına yanıt
    Umarim hocam dort gozle bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cosica

güzel telefon. ama artık şu parmak izini arkaya koymaktan vaz geçsinler, bir alternatif bulsunlar. ben baş parmağımı kullanıyorum, onun dışındaki parmakları kullanmam sıkıntı oluyor, ters geliyor.

öndede varmış
  • Ne kadara satılir acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gençler çinden bir arkadaşıma getirttireceğim babam için

800 lira gibi bir fiyata

sizce değer mi babam biraz hor kullanır telefonu sağlam bir kapak ve kırılmaz cam da almam gerekecek sanırım, ikinci olarak bunu kayıt ettirmeden kullanabilir miyiz

babamın eski telefonunun imei sini buna atsak olur mu kimse anlar mı
  • http://shiftdelete.net/yeni-xiaomi-icin-cikis-tarihi-belli-oldu-84629

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önemli duyuru:

Mi5x fake global rom yüklenen cihazlari almayin ...Brick olma ihtimali çok yüksek...Çünkü henüz global rom çıkmadı ve yuklenen rom başka cihazlardan modifiye edilmiş sorunlu rom...

• micro77 kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de satış başladı mı hocam

• arkadaşlar bilen varmı acaba bu xaomi mi5x imei değiştirme yapılıuyormu ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.