Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 6 Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
3.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

★★★★★ Xiaomi Mi 6 Plus ★★★★★

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Telefon 19 Nisan 2017 Tarihinde Tanıtılacaktır.(Heyecanla Bekliyoruz...)

Özellikleri

5.7 İnç Full Hd Ekran

Snapdragon 835 İşlemci

Adreno 540 Ekran Kartı

12 Mp Çift Arka Kamera Sony IMX 362 Sensör

8 Mp Ön Kamera

64 ve 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram

4500 Mah Batarya

Usb Type C Girişi ve Quick Charge 4.0 Hızlı Şarj Desteği

MIUI 8.0 Android 7.0

Aluminyum Çerceve Ve Arka Kasa Seramik Kaplama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matias12 -- 17 Nisan 2017; 22:35:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xiaomi resmi forum sayfasında ekranın kıvrımlı olacağı belirtilmiş. Bunun yanında internetteki tüm görsellerin de gerçek olmadığını söylemişler.
  • Adoniss A kullanıcısına yanıt
    Gorselleri gsm arena'dan aldim yanilacaklarini pek sanmiyorum zaten yarin tanitim olucak konuyu guzelce duzenleyecegim

• Umarım en kısa zamanda satışa çıkarda ülkemize gelir özellikle siyah rengi

• hadi bakalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanıtım başladı. Benchmark sonuçları ve snapdragon işlemci mimarileri anlatılıyor.

Yeni güncelleme:

Ekran da dört köşeden kavisli. Üretilirken 272 operasyondan geçiyormuş. Çok enteresan bir şekilde telfon kasası için "Sertleştirilmiş çelik" İfadesi kullanılmış. Vay be :) Bu arada tekrar hatırlatayım, gsm arena'nin yukaridaki fotografi da yalan çıktı. Demiştim, bu adamlar istese tasarımı sızdırırlardı.

Devamlı güncelleniyor, yetişemiyorum. En son anlatılan, su sıçramasına dayanıklı olduğu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adoniss -- 19 Nisan 2017; 9:52:26 >
  • Adoniss A kullanıcısına yanıt
    Mi6 tanıtıldı ama 6 plus tanıtılmadı heralde haberlerde sadece mi 6 diyorlar 6 plusdan ses yokmu?

• Plus tanıtılmadı
  • Plus tanitilmadi konu fail oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Matias12

Plus tanitilmadi konu fail oldu

Xiaomi'nin huyudur yakında Mi 6 Plus, Mi 6S, Mi 6C, Mi 6İ çıkartır. 5.7" için Mi 6 versiyonu tahminimce olacaktır. Mi 5 sürümleri buna örnek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 19 Nisan 2017; 17:14:23 >
  • ne zaman tanıtılacağını söyleselerdi bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

quote:

Orijinalden alıntı: Matias12

Plus tanitilmadi konu fail oldu

Xiaomi'nin huyudur yakında Mi 6 Plus, Mi 6S, Mi 6C, Mi 6İ çıkartır. 5.7" için Mi 6 versiyonu tahminimce olacaktır. Mi 5 sürümleri buna örnek.

+1 aynen ilerleyen günlerde gelir kesin 5.7 bekliyorum ben.

• Bu band 20 olmamasi sikinti yaratmaz mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber varmı mi 6 plus ilgili? Normalde 6 tanıtırken 6 plusda tanıtması bekleniyordu ama açıklamadılar

• Böyle bir telefonun full HD gelmesi, telefona gölge düşürüyor. 1440P olması gerekirdi ekranının.

• bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Tv değil değil bu, full HD yeterli

• talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    geldi mi ki hocam?
  • talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    Full HD telefonum zaten var ve bazı oyunlarda 1080P yetersiz kalıyor.

Asıl TV için 1080P yeterli. Daha yüksek çözünürlük için yayın yok zaten test yayınları dışında.

• bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    1440P batarya açısından öldürücü bence. Tabi yeni ekranlar çıktı daha az güç kullanılıyor ama onlar da haliyle biraz daha para demek olduğu için Xiaomi tercih etmemiştir. Ekran süresi 8 saat olsun yeter ki başka sıkıntı yok. 2 yıldır S6 kullanıyorum 3-4 saat arası ekran süresine halen alışamadım. Acayip sinir oluyorum.
  • Bugün S6'yı denedim. 1440P'nin farkını göremedim açıkçası 1080P'ye göre. En azından denediğim Real Racing 3'te fark görünmedi bana. Öyle olunca, ne 1080P'nin bu oyun için yeterli olduğu kanaati oluştu bende. Belki de oyun, 1080P üzeri için uyumlu değildir; bilemedim.
    Başka oyunlarda da denemek lâzım belki de...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 9 Mayıs 2017; 0:40:9 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.