Şimdi Ara

No more Xiaomi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
6.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 15 Kasım 2020; 23:49:21 >

• Çok can sıkıcı bir durum benim de merakla beklediğim bir model geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha biz telefonu elimize alamadık. Siz kullandınız ve kronik problem ile karşılaştınız :)

• kurtaran_ali kullanıcısına yanıt
    Elimizde yalnızca bir örnek var kronik demek yanlış olur :)

• pavlovski kullanıcısına yanıt
    Evet hocam hakkınız. O kelime biraz yanlış olmuş :)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 9 Nisan 2020; 23:53:11 >
  • Gecmis olsun geri gönderin

• quote:

Orijinalden alıntı: adil07

Gecmis olsun geri gönderin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 9 Nisan 2020; 23:54:47 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 9 Nisan 2020; 23:54:30 >
  • samsung s8 dede kasa rengi siyah ve benzer sorunların yaşanacağını tahmin eiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

Xiaomi nin support adresine mail attım bakalım ne diyecekler :)

Cevabin mutlaka burayada yazarsiniz
  • Kaplamali olmasindan belliydi boyle birsey olacagi paslanmaz celigin kendi rengide cok daha guzel keske kaplama yapmalarmis

• Geçmiş olsun hocam. Yeni görüyorum konuyu gerçekten şaşırdım bu duruma. Aslında Matias12 hocamın dediği gibi Paslanmaz rengi daha güzel bencede kaplama olmasaymış keşke. İmkan olsa tamamen soyulsa, kullanmak için çok daha iyi olur ama O zaman ilk uyarı sizden gelmiş olsun hocam yanında gelen kılıf ile kullanmamak lazım. Sizdeki Siyah renkle neyseki çok belli olmaz kılıf ile; fakat cihazın Mavi renginde bu durum oluşsaydı daha kötü olurdu.
  • Legend. kullanıcısına yanıt
    cewap geldimi hocam
    cevabı bekliyoruz merakla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 9 Nisan 2020; 23:54:5 >
    Bimere şikayette bulun

Kardeşim konuyla alakasız ama mi6 antutuda kaç puan alıyor test edebildiniz mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski samsung telefonlar gibi soyulacak demek ki.bunu da eledik...
  • bu görsel açıdan kötü bir durum bu can sıkıcı görselden rengin butun metal yüzeyden atılması sonunda kurtulacaksınız bu sonucun xiaomiyi aklayacağım anlamına gelmiyor keşke renk vermeselermiş hiç yoktan moral bozmazdı .bide parantez açalım ki hiç yoktan renk atma sonucu siyah bir plastikle karşılaşmıyorsunuz bence bu yinede olsun iyi ki xiaomi almışım demenize çokça yetecektir.evet bu bir sorundur hatadır bildirilmesi gerekir youtuba bir video atıp çokça izlendiğinde xiaominin üretimdeki gözden kaçırmayı telafi etme arayışlarına geçmesine hiç yoktan neden olur.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.