Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme (612. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.303
Cevap
138
Favori
674.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orijinal batarya satan yer var mı hızlı şarj uyumlu batarya dejiler hızlı sarj uyumlu değil diyorlar yavaş amper ile şarj edin diyor.
  • wetout kullanıcısına yanıt
    Ben orjinal bulamadım. Deji aldım bir kaç ay evvel hızlı sarj destekliyor.
  • Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    Hocam aldığınız batarya orjinal bataryaya göre nasıl ?
    Bende bataryamı değiştirdim fakat hiç memnun değilim. 3 saat ekran süresi alamıyorum.
  • android 10 pixelexperience aşırı akıcı olmasına rağmen, 3 saat ekran süresi alamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fanzi -- 26 Ağustos 2020; 19:52:39 >
  • Bu telefona resmi miui geldi mi? Guncelleme kontrol ettigimde gorunmuyor.
  • Emre-X kullanıcısına yanıt
    Bu cihazda resmî MIUI (global) birkaç yıldır var, fakat kastettiğiniz MIUI 11 veya 12 güncellemesiyse Mİ 5S'te MIUI 11 (global) ve sonrası resmen yok.

Custom romlardan kurabilirsiniz
  • ugurcansayan kullanıcısına yanıt
    Kastettiğim 12 idi. Bilgilendirme için sağ olun.
  • Telefonumun kamerası bulanık çekiyor sanırım kamera içindeki bir parça iyice yapışmamış anladığım kadarıyla.
    Telefonu sallayınca kamera kısmından tıkır tıkır ses geliyor.
    Nereden nasıl yaptırabilirim bunu?
  • O ses normal diye duymustum herkeste var sanirim
  • IsO6 kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı ses çıkarması değil kamera bulanık çekiyor yazılım kaynaklı değil.
  • Arka kamerayı değiştirmem gerekiyor nereden alabilirim
  • pixel experience kurdum tuşlar çalışmıyor
  • aliexpress. ben yakınlık sensörü almıştım. sıkıntı çıkmadı 15-20 lira vergi haricinde.
  • Khiron K kullanıcısına yanıt
    ayarlardan fiziksel tuşları aktif ettiniz mi?
  • Arkadaşlar merhaba ben de Mi5s kullanıcısıyım cihazdan donanımsal olarak memnunum fakat optimizasyon sorunları var bildiğimiz gibi ben telefonda oyun oynayan birisi değilim ihtiyacım olan ekran süresi ve arayüzün akıcı olması donma kasma olmaması ne önerirsiniz daha önce pixel experience kullandım akıcılık ve hız olarak beni memnun etti ama ekran süresi açısından pek iyi değildi şimdi miui 8 8.5 stable deniyorum önerileriniz nelerdir kernel rom v.s
  • elimde bir tane mi5s 4/128 var yazılım ve donanım arızalı. tamir için kimi tavsiye eder siniz
  • Merhaba arkadaşlar. Benim telefonda bir sorun var. Ne zaman bir özelleştirme yapmak istesem. Mesela diyelim telefon zil sesini degistirecegim. Temalar durdu hatası aliyorum. Var midir bunun bir çözüm yolu???
  • Belki 3 seneden fazladır ekranım kırıktı. Telefonu değiştiririm, masraf etmeyeyim diye ellemiyordum. Pilin ekran süresi de iyice 1-2 saatlere düşmüştü. Yeni telefondan umudu kesip deji batarya + ekran söyledim, bugün de değiştirdim. Cillop gibi oldu telefon. ekranı tam yapıştıramadığım için aradan ışık sızdırıyor biraz ama sağlık olsun.

• foz54 kullanıcısına yanıt

Hocam ben de uzunca bir süredir pixel experience 10 rom kullanıyorum. Ancak mi earbuds basic s marka kulaklıkla kopma sorunları oluyor. Kulaklığı 2 hafta önce aldım başta sorun kulaklıkta sanıyordum. LOS 16 da denedim onda herhangi bir sıkıntı olmuyor hiç kopma yaşamadım. Evde yine çok kopma yapmıyor ama özellikle dışarıda kullanmak tam bir işkence. Yanımdan araç falan geçtiği zaman sürekli kopuyor. Şu anda son sürümü yükledim yine ara sıra kopma oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bcanata

Belki 3 seneden fazladır ekranım kırıktı. Telefonu değiştiririm, masraf etmeyeyim diye ellemiyordum. Pilin ekran süresi de iyice 1-2 saatlere düşmüştü. Yeni telefondan umudu kesip deji batarya + ekran söyledim, bugün de değiştirdim. Cillop gibi oldu telefon. ekranı tam yapıştıramadığım için aradan ışık sızdırıyor biraz ama sağlık olsun.

Aradan ışık sızıyorsa muhtemelen boşluk kalmıştır. Oraya toz ve su sızması da muhtemel. Telefonunuzu kılıfla kullanıyorsanız ekranı kenarlarından kasaya seloteyp veya benzer bir yapıştırıcıyla sabitlemeye çalışmanızı tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.