Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
12.199
Cevap
179
Favori
624.615
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme
Giriş
    208 Mesaj

Sadece evobt garantili olanlarda iade süreci var. Senki delta olduğu için iade almazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    rufur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Son zamanlarda kafasina gore bzzzz yapiyor telefon ve arada donuyor 2017 ocak da aldim, eskise de degismek icin sebep bulamadim bozulana kadar kullanirim.

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Selamlar. cohannan hocamın editlediği revengeos kurmuştum ancak durmadan çöküyor uygulamalar. illahlah ettirdi artık hızı fln güzel ama bu çökme olayı binlerce kez oluyor günde. Düzgün bir costum rom varmı acaba kullandığınız, Aosp de olur mui tabanlıda olur. Stabil hızlı olsn yeterli . önerilerinizi bekliyorum..
    Hepsiburadadan aldığım Mi 5s cihazı iade almamakta ısrarcılar. Ben de göndermekte ısrarcıyım sürekli müşteri hizmetleriyle kavga ediyoruz neymiş arka kapağında A7 yazmıyormuş e-Devlet imei sorgulaması yaptığımda A7 yazıyor. Madem A7 model değil neden öyle kaydettirilmiş??? Bu arada artık Redmi Note 8 kullanıcısıyım. Bugüne kadar yardımı dokunan herkese teşekürler.

Orijinalden alıntı: ozanaliaydin

Hepsiburadadan aldığım Mi 5s cihazı iade almamakta ısrarcılar. Ben de göndermekte ısrarcıyım sürekli müşteri hizmetleriyle kavga ediyoruz neymiş arka kapağında A7 yazmıyormuş e-Devlet imei sorgulaması yaptığımda A7 yazıyor. Madem A7 model değil neden öyle kaydettirilmiş??? Bu arada artık Redmi Note 8 kullanıcısıyım. Bugüne kadar yardımı dokunan herkese teşekürler.
    Türkiye.gov.tr'de IMEI sorgusu yapınca yazan uyarıyı görmezden gelmeniz işinize yaramaz. Gene size karşı sabırlı davranmışlar, belki ileride ısrarlı davrandığınız için dava falan açarlar dikkatli olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcansayan -- 22 Mart 2020; 3:29:53 >

Lineage os android 10 yükleyebilirsin. Ben kullanıyorum çok iyi.

|
    |
    medyanet60 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: hashus_42

İyi forumlar,
    Hepsiburada Xiaomi mi5s telefonu iade uygun bulunmamıştır diye reddetti. WhatsApp ile görüştüm tekrar kayıt bıraktılar. Fakat birşey çıkacağını düşünmüyorum. WhatsApp'ta müşteri temsilcisi telefonun arka kapağında 2015711-A7 yazıyor mu diyor iade edenlerde yazıyor mu ki? Telefonun arka kapağında sadece MI yazıyor. Ama IMEI sistemden sorgulayınca seri numarası orada 2015711-A7 olarak gözüküyor. Şimdi ne yapmam gerek bana bir yol söyleyin. Tüketici Hakem Heyeti'ne yazacağım zaten ne gibi belgeler olması gerek?
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Not: Ürün Evo garantili ve batarya değişimi olmuştur. Deji batarya takılmıştır.
    Yetkili servis mi Deji batarya taktı?
    |
    |

Hayır kendim taktım deji bataryayı.

|
    |
    Bahsedilenler: thelordof

Orijinalden alıntı: hashus_42

Hayır kendim taktım deji bataryayı.

|
    |

bu romu yükleyemedim, yükleyip kullananlar yardımcı olabilir mi?
    |
    |
    Chilianrose kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Android 10 lineage os dan performans alamadım oynadığım bir oyunda çok büyük performans düşüşü yaşadım ayrıca günlük kullanım performansı da giriş seviyesi bi telefon hissiyatı yaşattı. Şuan android 9 mokee romu yükledim efsane güzel ayrıca oyunda performans düşüşü yok beğendim. Ayrıca banka uygulaması gibi uygulamalarda rootluymuş gibi göstermiyor sorun yok güzel rom

• Yüzbaşı
    373 Mesaj

Lineage os android 10 kurdum kimse bişey yazmayınca bende. Şuanlık gayet iyi stabil gidiyor. bir süre kullanacağm. eğer sıkıntı olursa dediğiniz gibi , mokee yi de deneyebilirim , yedekleri pc de tutuyorum sıkıntı yok artık tak tak basarım formatı ^^

Google camera olarak 5.2 versiyonu vardı mi5s uygun. aslında android 10 ile +7.0 7.2 7.3 sürümleri de çalışıyormuş ancak bulamadım. üst sürüm yada alt sürüm olması farkediyor mu google kameranın acaba.
    |
    |
    Dr. X kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: medyanet60

Lineage os android 10 kurdum kimse bişey yazmayınca bende. Şuanlık gayet iyi stabil gidiyor. bir süre kullanacağm. eğer sıkıntı olursa dediğiniz gibi , mokee yi de deneyebilirim , yedekleri pc de tutuyorum sıkıntı yok artık tak tak basarım formatı ^^

Google camera olarak 5.2 versiyonu vardı mi5s uygun. aslında android 10 ile +7.0 7.2 7.3 sürümleri de çalışıyormuş ancak bulamadım. üst sürüm yada alt sürüm olması farkediyor mu google kameranın acaba.
    dağlar kadar fark ediyor hocam özellikle night sightta. gerçi 5.2de night sight yoktu herhalde çağ atlatıyor telefonun kamerasına. ben miui kamerasını kullanmıyorum artık hiç full gcam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: medyanet60

Android 10 Mi5S için BSG'nin kamera modları uyumlu oluyor. Kırmızı renkliler kararlı diğerlerini kendin deneyip görmen lazım.
    https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bsg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CraZyNoMaD -- 27 Mart 2020; 18:43:53 >
    |
    |

• Çavuş
    85 Mesaj

ne uyarısını görmezden gelmişiz ki hocam? yanlış anladınız herhalde. ısrarcı davranmamın sebebi kendileri arka kapağında A7 yazmadığını söyleyerek iade almıyorlar ben ise e-Devlette A7 yazdığı için hakkımı arıyorum. Kim bana neden dava açıyor neye dayanarak bunu söylediniz anlamadım.
    |
    |
    ugurcansayan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ozanaliaydin

ne uyarısını görmezden gelmişiz ki hocam? yanlış anladınız herhalde. ısrarcı davranmamın sebebi kendileri arka kapağında A7 yazmadığını söyleyerek iade almıyorlar ben ise e-Devlette A7 yazdığı için hakkımı arıyorum. Kim bana neden dava açıyor neye dayanarak bunu söylediniz anlamadım.
    IMEI sorgulama ekranına tekrar bakarsanız oradaki uyarıyı görürsünüz ve diğer sorularınız da cevaplanmış olur.

|
    |
    Arkadaşlar merhaba, telefonumda Lineageos 16.0 versiyonunu aylardır sorunsuzca kullanıyordum. Şu anda telefonum resmen tetris gibi oldu, hiçbir şekilde kullanamıyorum. Çağrılara açık, mesaj geldiğinde titreşim oluyor ancak arayüze erişemiyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim bilgisi olan var mı?

• Teğmen
    139 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: talhadogdu

Arkadaşlar merhaba, telefonumda Lineageos 16.0 versiyonunu aylardır sorunsuzca kullanıyordum. Şu anda telefonum resmen tetris gibi oldu, hiçbir şekilde kullanamıyorum. Çağrılara açık, mesaj geldiğinde titreşim oluyor ancak arayüze erişemiyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim bilgisi olan var mı?

OS güncellemesi yaptı mıydınız?

Son sürümlerde hata alan birkaç kullanıcı daha var, daha eski yazılımları (ör: Aralık sürümü) deneyin
    |
    |

Reklamlar
üniversite
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.