Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme (558. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.303
Cevap
138
Favori
674.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihaz: Xiaomi Mi 5S
    Cihaz Kod Adı: Capricorn
    MIUI Version: V10.2.1.0.OAGMIXM
    MIUI Tipi: Global Stable

MIUI V10.2.1.0.OAGMIXM Global Stable Değişiklikler

System
    Fix: Updated Android Security Patch
    Recorder
    Fix: Recording status wasn't updated in the Notification shade when a recording was paused
    Phone
    Fix: UI elements for switching between cameras during video calls were displayed incorrectly
    Lockscreen, Status Bar, Notification Bar
    Fix: Scrolling screenshots didn't always work properly
    Fix: The earphone icon sometimes disappeared
    Fix: Couldn't use fingerprint to unlock the device when it was locked during a call
    Fix: Couldn't restrict floating notifications
    Fix: The button that returns you to an ongoing call overlapped with time

İndirme Bağlantıları
    Recovery : Recovery ROM
    File size : 1.4 G
    Fastboot : Fastboot ROM
    File size : 1.6 G

Kurulum (V10.1.1.0.OAGMIFI sürümünden güncelleme yapacaklar için) **
    Recovery Rom u indirin.
    Ayarlar > Telefon Hakkında > Sistem Güncelleme sekmesine Girin Sağ üstteki aşağı doğru sıralı üç noktaya basın Güncelleme Paketini Seç e basıp indirdiğiniz dosyayı İndirilenler klasöründen seçin ve bekleyin, ilgili adımları takip edin.

* Burada anlatılanları yapmak tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Oluşabilecek aksi bir durumda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez.
    * Kaynak:http://en.miui.com/thread-5322226-1-1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szm428 -- 18 Ocak 2019; 14:19:12 >

• Yeni güncelleme ile yeni birşeyler var mı nasıl olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yeni verdikleri özelliği kaldırmazlar diye düşünüyorm herkeste aynı mı durum?
  • Yeni güncelleme sonrası pubg hiç oynatmaz oldu aşırı ısınıyor. Mi a1 var 625 işlemcili oyunda daha iyi bu telefonu nasıl yapalım ne yükleyelimde de adam olsun önerileriniz nedir

• Hocam yorumlara göre yeni güncellemeyi yapmayacağım bu kadar şikayet var ise yapmaya gerek yok suan için pubg akıcı bir şekilde oynuyorum ön kamerada portre olsun 60 fps video için yapmaya değmez anlaşılan baska bir değişiklik yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByMustafa59

Hocam yorumlara göre yeni güncellemeyi yapmayacağım bu kadar şikayet var ise yapmaya gerek yok suan için pubg akıcı bir şekilde oynuyorum ön kamerada portre olsun 60 fps video için yapmaya değmez anlaşılan baska bir değişiklik yoksa
    Bence yapma hocam 422 mb lık bir güncelleme olunca 8.1 gelmiştir demiştim o yüzden güncelledim. oyunu oynatmıyor evdeki diğer cihaz mi A1 de oynuyorum. Aşırı ısınma oluyor 1 el atmadan ısınıyor. Ayrıca ön kamera portre modu da gitmiş derinlik efekti denen bişi var. Cihaz daha ağırlaştı gibi.

• Hocam yine çekirdek kapanma olayı varmı kontrol edebilir misiniz paylaşın da yapmayan arkadaşlar güncellemesin bari

• ByMustafa59 kullanıcısına yanıt
    1 çekirdek kapalı yine arada açılıyor sonra yine kapanıyor.

Xiaomi Mi 5s  Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme

• Bana da bugün geldi son güncelleme.
    Ön kamerada portre çekim gidiyorsa yüklemiycem. Benim için önemli çünkü. Ön kamera zaten vasat altı, en azından portre iyileştiriyor biraz.

Yeni güncellemenin getirisi nedir allaşkına, şarj vs. var mı bir etkisi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncelleme çok iyi bence güncelleyin ayrıca on kamerada portre modu var telefon rahatladı sanki daha seri oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: fotomorfoz

Son güncelleme çok iyi bence güncelleyin ayrıca on kamerada portre modu var telefon rahatladı sanki daha seri oldu.
    Ben de az önce güncelledim ama ön kamerada portre modu gitti.

Güncellemenin şimdilik tek iyi tarafı kilit ekranda yukardaki çubuğu indiremiyosunuz artık. Bizim ufaklık önceden eline alıp tüm ayarları bozuyordu.

• Nasıl olur kamerayi açtığınızda sol üst köşede derinlik efekti yazıyor eskiden tam ortada idi sol üste alınmış

• Arkadaşlar bir sorunum var onu danışmak istiyorum. Bu güncellemeden önce bir gece telefon açılıp kapandı ve ortadaki parmak izi okuyucu buton artık ana menüye döndürmez oldu yani ortadaki çukur tuşa basınca ana menüye atmıyor . Ayarlardan eski haline getirmeyi bulamadım . Bende geri tuşuna uzun basarak uygulamayo zorla kapatarak geri dönüyorum . Varmıdır bunun bir çözümü

• albati kullanıcısına yanıt
    Hocam çekirdek yine kapatılmıs şarjda iyileştirme yok portre gitmiş diyenler var bana geldi yüklemedim pubg türü oyunlar oynanmaz olmus suan gayet memnunum bir 60 fps video çekmek için güncelleme yapıp bu kadar şeyden vazgeçmek saçmalık zaten video ihtiyacı olanlar güncellesin derim

• cbenlidayi C kullanıcısına yanıt
    Ayarlar--ek ayarlar--tuş ve hareket kısayollarına bakın hocam göreceksiniz kendinize göre ayarlayın

• fotomorfoz kullanıcısına yanıt

Hocam nerde bu portre?

Artık portre modunu açtığınızda kamerayı öne çeviremiyosunuz sadece arka kamera için çalışıyor.

• ByMustafa59 kullanıcısına yanıt
    Bulamadım hocam tam olarak hangisi olduğunu cevap için teşekkürler
    Xiaomi Mi 5s  Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme su ayarı yapmama rağmen basılı tutuyorum telefon titriyor ekranda hiç bisiy olmuyor acaba yanlış yeri yapiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cbenlidayi -- 23 Ocak 2019; 20:15:3 >
  • Çekirdek olayının çözümü: Magisk ile rootlayın, bir kernel manager ile core_control ayarını kapatın, aktif çekirdekler kısmından da hepsini seçin, açılışta bunları uygulayacak şekilde ayarlayın. Bir de kernel manager uygulamanıza otomatik açılma izni verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

Hocam nerde bu portre?

Artık portre modunu açtığınızda kamerayı öne çeviremiyosunuz sadece arka kamera için çalışıyor.

Fotoğraf modunda ön kamerayı açtığınız zaman sol üst taraftaki kişi simgesine tıklayarak ön kamerada portre moduna geçiş yapabilirsiniz.

• FireSwords kullanıcısına yanıt
    Root da atsanız çekirdek olayı farklı hocam ısınınca bir çekirdeği otamatik programda olsa kapatıyor, bende hep öle oldu , telefon kendin ayarlıyor çekirdeği ne zaman kullanacağımı ne zaman kapatcagini

• 
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.