Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme (447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.303
Cevap
138
Favori
674.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler telefon Ota'da miui 8.5 güncellemesi buldu.

V9.1 yüklemeye değer mi yoksa v8.5 yazılımını mı yüklemeliyim? Hangisi daha iyi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben sadece yayınlanan kararlı sürümleri güncelliyorum.
    Şu an baktığımda 8.5.4.0 yazıyor. Bir bana mı gelmiyor bu güncellemeler ? anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KraftMK

quote:

Orijinalden alıntı: Marcelosalas1

quote:

Orijinalden alıntı: melo126

quote:

Orijinalden alıntı: Marcelosalas1

Bu ekran süreleri bende çok değişiklik gösteriyor. Telefonu 1 hafta önce aldım 5s 128gb versiyonu. Şu ana kadar hiç 5.5 saati geçememiştim ancak dünden beri şarj biraz daha fazla gitmeye başladı kullanımımda değişiklikte yok halbuki. Miui 9.1.1.0 kararlı sürümdeyim.

Sizde de böyle 1 saatlik degiskenlikler gösteriyor mu 5.5 saatten 6.5 saate aynı kullanımda nasıl ulaşabilirki? Güncellemeyi de telefonu alır almaz yaptım yani 1 haftadır 9.1.1.0 kararlıdayım.

bende 4/32 model var 8.5.4.0 da kaldi yazılım daha halen güncelleme gelmiyor android 6.0.1 ne yapmak lazim

Hocam önceki sayfalarda ve miui turkiye forumunda arkadaşlar linkini koymuşlar ben de ordan indirip direk kurdum güncellendi android 7'de geldi 9.1.1.0'la birlikte. Sonra da yine buradan başka bir arkadaşın tavsiyesiyle fabrika ayarlarına döndürdüm suan sorunum yok öyle uygulama kapanması vs yaşamadım tek sorun denilebilirse ekran süreleri sarjdan şarja değişiklik gösteriyor.

Hocam bu kurulum için kilit açma , root gibi işlemlere gerek kalmıyor değil mi? Daha sonraki güncellemeler ota dan alınıyor mu bu şekilde 9.1.1 kurarsak

Yok hocam ben anlamıyorum zaten root falan hiç atmadım daha evvel telefonlarıma. Sadece linki indirip guncelleyiciden üç noktaya tıklayıp güncelleme paketini seçin dedim dosyayı seçtim guncelledi biraz sürdü 10 dk falan. Sonra da fabrika ayarı yaptım kullanıyorum bu sekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha önce Mobil ödeme yaptığım halde 9.1.1 yükseldikten sonra Mobil ödeme yapamıyorum sizde de aynı sorun var mı yardiminizi bekliyorum

• nbdrkc1215 kullanıcısına yanıt
    Güncellemeyi yapan arkadaşlarda nfc çalışmıyormuş. Bunu bi kaç arkadaş daha yazmıştı.
  • Miui 9 kullanıyorum bazen swiftkey klavyede donup kalıyor benzer bi sorun başına gelen ve çözümü bilen var mı?

• cevap vericek yokmu ?
  • Telefonu dün güncelledim miui 9'a.

İlk farkettiklerim:
    -Kulaklık çıkışının sesi inanılmaz artmış. Eskiden tam ayardaki sesi şimdi yarıda veriyor.
    -Klavyede tuş çerçevelerinin kenarları yuvarlatılmış.
  • Discursive D kullanıcısına yanıt
    Hocam otadan mı geldi güncelleme çünkü bazı arkadaşlar geri alındı felan türünde yazılar yazdı ve bende güncelleme gözükmüyorda o yüzden soruyorum

• airport34 kullanıcısına yanıt
    Bende de ayni surum var hocam guncelleme gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: IsO6

Bende de ayni surum var hocam guncelleme gelmedi.

Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByMustafa59

Hocam otadan mı geldi güncelleme çünkü bazı arkadaşlar geri alındı felan türünde yazılar yazdı ve bende güncelleme gözükmüyorda o yüzden soruyorum

Telefonun kendi güncelleme bölümünden indirdim, otomatik yüklendi. Bildirim de geldi yeni sürüm var diye.
  • roronoar R kullanıcısına yanıt
    Tam bilmemekle birlikte gözlemim 40 derece olduğunda yavaşladığı bariz görüyorsun. Zaten kılıfsız kullandığım için sıcaklığıda hissettiriyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bir tek bende mi bu sorun var ? hala cihazima guncelleme gelmedi !!!

• Migrostan almıştım. Bende de yok hala

• Belki de 8.5.4 ün yüklenmesi gerekiyordur önce. Kesin bilgi değil,tahmin. Yanıltmış olmayayım.

• :) Sevgili arkadaşlar oneplus 5'e geçtim.. pazartesi alem elimde olacak.

Beta sürümü en kısa sürede adam edip sunarlar umarım.. Telefonun hakkı yeniyor mevcut yazılım ile ... bir de çok yavaşlar allah sabır versin diyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: seckinkyc

bir tek bende mi bu sorun var ? hala cihazima guncelleme gelmedi !!!

Bende de yok hocam beklemedeyim eğer güncelleme geriçekilmediyse gelecektir diye düşünüyorum bazı arkadaşlar geri çekildi felan yazmış bazı forumlarda ama ne derece doğru bilmiyorum
  • Arkadaşlar bu cihazla mobil ödeme yapabilen varmı su an YKB de mobil ödemede 50/10 puan veriyor ama migrosda ne yapsak olmadı manyetik şerit okunamiyor hatası veriyor 3 4 kere denedim ama sonuç hezimet

• rcknrll kullanıcısına yanıt
    8.5.4 güncellemesini yaptım yine de görmüyor bekleyelim bakalım belki gelir

• 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.