Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.303
Cevap
138
Favori
673.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    beta kullanıyorum sizde çok rahat bir şekilde betaya geçebilirsiniz 1. sayfadan anlatımlara bakarak geçtim ben istiyorsan yardımcı oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

quote:

Orijinalden alıntı: Flag_Ship_Killer

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar kırılmaz cam almak isteyenler Samsung s7 ninkini alabilirler mi5s inkine göre daha çok yeri koruyor

parmak izi falan tam oturuyor mu cihaza

Aynen tam oturuyor çalışmasında sıkıntı yok

üstteki sensörler falan da tam oturuyor mu hocam ona göre gidip herhangi bir telefoncudan s7 kırılmaz cam taktıralım, zaten mi5s kırılmaz camı anca internetten alabiliyoruz

Hepsi oturuyor,kusura bakma geç cevap verebiliyorum

Hocam tavsiyeniz üzerine mi5s cihazım için bugün bir telefoncuya gidip Samsung S7 kırılmaz cam bakacağımı söyledim.Paketinden çıkartıp denemek için Mi5s üzerine koydugumda, parmak izi dahil alt kısım tam oturdu ama üst kısımda sensörlerin ve ön kameranın olduğu kısım komple boş kaldı.Bilginize.

Anlıyorum peki sizce mi5s in kendi kırılmaz camına göre nasıl hangisi daha iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar kırılmaz cam almak isteyenler Samsung s7 ninkini alabilirler mi5s inkine göre daha çok yeri koruyor

üstteki sensörler falan da tam oturuyor mu hocam ona göre gidip herhangi bir telefoncudan s7 kırılmaz cam taktıralım, zaten mi5s kırılmaz camı anca internetten alabiliyoruz

Hocam tavsiyeniz üzerine mi5s cihazım için bugün bir telefoncuya gidip Samsung S7 kırılmaz cam bakacağımı söyledim.Paketinden çıkartıp denemek için Mi5s üzerine koydugumda, parmak izi dahil alt kısım tam oturdu ama üst kısımda sensörlerin ve ön kameranın olduğu kısım komple boş kaldı.Bilginize.

Mi5s kırılmaz cam sipariş ettim henüz gelmedi. Görmediğim için birşey söyleyemem. Ama S7'ninki çok açık kaldı o şekilde ben kullanmam açıkçası. Ekran kavisli olduğu için o tür koruyucular sıkıntı olabilir diye ben zaten ekranın tamamını kaplayan koruyucu sipariş vermiştim AliExpress'ten. Gelmesini bekliyorum.

Şundan bahsediyorum.

http://s.aliexpress.com/VzMBVzeE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevo_61 -- 1 Ekim 2017; 11:50:33 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Mi5s kırılmaz cam sipariş ettim henüz gelmedi. Görmediğim için birşey söyleyemem. Ama S7'ninki çok açık kaldı o şekilde ben kullanmam açıkçası. Ekran kavisli olduğu için o tür koruyucular sıkıntı olabilir diye ben zaten ekranın tamamını kaplayan koruyucu sipariş vermiştim AliExpress'ten. Gelmesini bekliyorum.

Şundan bahsediyorum.

http://s.aliexpress.com/VzMBVzeE

Tr de tam oturan yok s7 ile idare ediyoruz

• Xiaomi Mi 5s  Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İncelemeXiaomi Mi 5s  Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İncelemeXiaomi Mi 5s  Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme

Arkadaşlar bu değerler normal midir ? Android sistemi bana fazla geldi.
    Telefonu yeni aldım Global Stable Rom yüklü 8.5.3 e güncelledim,sonrasında fabrika ayarlarına döndüm,Telefon unlock değil.
    Yapılması gereken başka bir şey var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Imin -- 1 Ekim 2017; 20:44:17 >
  • ben kullanıyorum, şimdilik bir sorun sıkıntı görmedim,
    yüz tanıma ile ekran kilidini açma baya güzelmiş
  • Merhabalar,

4 gb ram / 128 gb rom olan modellerde de LG panel çıkma olasılığı var mı? Yabancı forumlarda 128 lik modelde 3D touch özelliği nedeni ile farklı ekran kullanılmış gibi bir bilgi gördüm de?
  • sonkarizma S kullanıcısına yanıt
    LG panel biraz şansına kalmış, kimse o konuda yüzde yüz konuşamıyor, mesela 2017/03 4/32 gb versiyonunu aldım, JDİ panel çıktı, forumda LG panel çıkıp kullanan arkadaşlar da var, ghost screen sorunu yazan olmadı henüz
  • sonkarizma S kullanıcısına yanıt
    4/128 lik modelde 3D touch olması lazım hatırladığıma göre. Eğer öyle ise lg gelme ihtimali yoktur hocam. 3D touch lg ekranlarda ekli değil. %95 ihtimal jdi gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatih448 kullanıcısına yanıt
    doğru tahmin etmişsiniz,
    benim mi5s de 4/128 ve jdi ekran,
    3d touch var
  • Arkadaşlar merhaba cihazı yeni aldım da.bu hangi ekran olduğunu görmek için nereye yaziyoruz o kodu?birde WhatsAppta gelen mesajlar mesela 2 konuşmadan 3 mesaj diye görünüyor ama içerigi görünmuyo.asagi doğru indirince.

• quote:

Orijinalden alıntı: Imin

3/32 versiyonu da var kardeşim, 4/32 de , daha önce forumda bir arkadaş bahsetmişti, bana da o denk geldi şaşırdım, alacak olanlar dikkat etsin.

hocam kutunun dışında arka alt kısımda 3/32GB yazıyor fakat telefon 4/32GB lık olanı zira 3/32GB diye bir versiyonu yok Mi5s 'in . Şüpheniz var isehttps://www.mi.com/verify/#secur_en bu siteye girip imei ve seri numarasından kontrol edebilirsiniz 4/32GB olduğunu göreceksiniz..
  • yavuzdurs Y kullanıcısına yanıt
    Panel konusu ilk sayfada yazıyor.

WhatsApp bildirimleri için 2 parmak ile çekerseniz bildirim içeriği görünür

• WalterWhite00 kullanıcısına yanıt
    Hangi bazıları bu 8 gelenler?

Xiaomi'nin diğer resmi romu olan GLOBAL BETA sürümüne geçebilirsiniz. Şayet çok önemli değil bence ama Android 7.0 var onda.

• Neyini beklediniz ki? Herkes bilir stabil sürüm hep geç gelir. Telefon çıkalı 10 ay oldu toplasan 3 stabil sürüm geldi birini geri çektiler sorun var diye. Karar sizin ama kasımı görürsünüz sanırım.

• HAŞMETLİi kullanıcısına yanıt
    Global stabil sürümde boşta bekleme esnasında fazlaca şarj harcar. %10 bir gece için çok uç değer. Yatmadan önce mobil veri veya Wifi kapatın. Cihazı güç tasarrufuna almayın. Gerekli olmadıkça gps ve senkronizasyon açmayın. Senkronizasyon mi yedek işlemini yaptığı için çok aşırı şarj yemektedir. Hattınız vodafone ise kurtulun 😂. Şaka bi yana vodafone heryerde çekiş sorunu olan bir operatör. Bunun faydası olur.

Son çare hala değişmezse global beta 7.9.14/15 sürümüne geçin.

• beatles33 B kullanıcısına yanıt
    Kutuyu açmadım, migros parayı ödemeden kutuyu açmaması izin vermedi, kutu üstünde 3/32 yazıyordu, ona dayanarak söylüyorum, forumda aynı durumla karşılaşan arkadaş var, xiaomi resmi sitesinde zaten yok, aradım taradım 4 32 liği buldum, bu meseleyi boşver hocam batarya performansım sıkıntılı, mesaj yazdım bu konuda cevap yazan olmadı, senin bilgin var mı ?

• yavuzdurs Y kullanıcısına yanıt
    *#*#6484#*#* tuşla, 2. Sıradaki sekmeye gir, en altta yazıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Imin

Kutuyu açmadım, migros parayı ödemeden kutuyu açmaması izin vermedi, kutu üstünde 3/32 yazıyordu, ona dayanarak söylüyorum, forumda aynı durumla karşılaşan arkadaş var, xiaomi resmi sitesinde zaten yok, aradım taradım 4 32 liği buldum, bu meseleyi boşver hocam batarya performansım sıkıntılı, mesaj yazdım bu konuda cevap yazan olmadı, senin bilgin var mı ?

Evet kutu üstünde 3/32 yazıyor ama 4/32 GB lık içinden çıkan, kutuya aldanmayın etiket değerlerini yanlış yapıştırmışlar kutuya , şarj süresi ile ilgili sizi alıntılarım yarın..Bu arada Panel ile ilgili tespitlerim neticesinde eski versiyonlar JDI panel, yeni üretilen seriler LG Panel, özelikle 04/2017 üretim yazanlar ve sonrasının bir çoğu LG panel önceki serilerin geneli JDI panel.. Arada görüntü açısından fark var LG panel beyazları sarımsı olarak ekrana veriyor , JDI panel ise beyaz ekranda beyaz gerçeğe yakın veriyor görüntüyü..
  • beatles33 B kullanıcısına yanıt
    Karıştırıyorsunuz. Lg panel beyaz rengi tam olarak verirken jdi sarıya çalıyor.
    Xiaomi Mi 5s  Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme
    Burada da xda konusundan bir örnek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih448 -- 2 Ekim 2017; 18:34:56 >
  • 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.