Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme (408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.303
Cevap
138
Favori
674.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Global kararlı MIUI 9 güncellemenin ne zaman çıkacağını bilen var mı, ben bugün çıkacak diye biliyordum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Global kararlı MIUI 9 güncellemenin ne zaman çıkacağını bilen var mı, ben bugün çıkacak diye biliyordum?

Dear MIUIers

We're having China's National Holiday from 1st October to 8th October 2017. Therefore, the update schedule for MIUI will be adjusted accordingly. Please refer to the following details:

1. MIUI 9 Global Beta ROM 7.9.22 was the last public release before National Holiday.

2. MIUI 9 Global Beta ROM 7.9.26 (closed beta) will be released only for MIUI Beta Team members on Sept. 26 for some devices. The detailed device list will be posted in daily changelog.

3. MIUI 9 Global Beta ROM 7.10.10 (closed beta) will be released only for MIUI Beta Team members on Oct. 10.

4. MIUI 9 Global Beta ROM 7.10.12 will be released to the public on 13th October.

Please click here to check the update schedule for MIUI 9 China Developer ROM.

Thanks for your patience and understaning.

MIUI Team

Recommended threads
    [MIUI 9 Key Feature Series Vol 4] Introducing Notifications & status bar
    If You Could Install Only 3 Apps in Your Phone,Which Apps Would You Choose? Win Gifts!
    Mi MIX 2: Unboxing, Review and Photo Gallery!
    [MIUI Weekly #158] Mi MIX 2 Billboard in Times Square, Mi A1 Indonesia Launch
    Mi MIX 2 Review: World Class Piece of Art!

• quote:

Orijinalden alıntı: AKREPXX

Hocam vallahi çözemedim ben bu işi öpen camera yükledim FPS'yi 30'a ayarlayıp sahne modunu theatre moduna alınca sorun yok . Hayır çözemediğim yazılımsal diyeceğim yukarıda ki duruma göre ama buna benzer tek şikayet gördüm oda titreme çekim esnasında .alttaki yeni çektiğim videoda yine kendi yazılımıyla bakın 6.saniyede mavi duvardaki panelde.

https://youtu.be/vELP0LhzzDo

Birde bildiğim sim kart takmamış olmak gerekiyor beğenmedim demek için. Alalı 2 gün oldu bunu ayıplı/kusurlu ürün'e sokabilirim. Yanlış mı biliyorum.?

http://www.hepsiburada.com/Liste/MyPage/FAQDetail.aspx?id=20

Şuraya bir göz atın hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhan222

Isınma konusuyla ilgili pek çok şey duydum kafamda soru işareti var o konuda ,durup dururken mi ısınıyor yoksa oyun falan oynarken mi yada şarjda mı ?

Video cekerken 5dk sonra elini terletecek kadar isitiyor.Oyunlarda biraz isinma oluyor.Normal kullanim internette dolasirkende elinizi isitacak kadar isiniyor. Yazilimsal problem yok bende global kararli surum.Bazi cihazlar uretim hatasi olabiliyor oda bize geldi. Ama fiyatina gore guzel telefon oldugundan ben iade etmedim boyle kullaniyorum.Cihazi bende kullaniyorum ama herseyide ovemem malesef bazi arkadaslar gibi.

• Arkadaşlar bir süredir ne telefonla ilgilenebildim ne de foruma bakabildim. Sayfalarca yazı var içinde kayboldum bulamadım bir şey. Ben her hangi bir kilit açma işlemi falan yapmadan en basit yoluyla telefonu Global Betaya geçirmiştim. Şu anki yazılım MUIU 8 Global 7.6.8 Beta. uzun zamandır güncellemeden eser yok. Şimdi 9 için nasıl bir yol izlemem lazım. Genel güncellemeyi mi bekleyeyim? Bu sürüm MUIU 9'a geçirilecek mi onu da bilmiyorum. Baya kopmuşum olaylardan :) yardımcı olursanız makbule geçer.
  • arkadaşlar merhaba, merak ettiğim bir konu var. bilen birisi yanıtlayabilirmi ? malum telefon çift hatlı ancak ben tek hat ile kullanıyorum. bir başka telefonum daha var. bu telefondaki int 6 gb diger tel hattım 7 gb biri vodafone biri turkcell, şimdi ben diğer hattıda bu telefona taksam, yani çift hattı aktif olarak kullansam interneti hangisinden yediğimi nereden anlayabileceğim, yada bunu seçebiliyormuyum ? ayrıca misal her iki telefon hattında da iki farklı whatsapp ve kişiler var. her ikiside aktifmi oluyor aynı anda, yazmak istediğimde nasıl seciyorum vs vs ? bilgi verebilirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: airport34

arkadaşlar merhaba, merak ettiğim bir konu var. bilen birisi yanıtlayabilirmi ? malum telefon çift hatlı ancak ben tek hat ile kullanıyorum. bir başka telefonum daha var. bu telefondaki int 6 gb diger tel hattım 7 gb biri vodafone biri turkcell, şimdi ben diğer hattıda bu telefona taksam, yani çift hattı aktif olarak kullansam interneti hangisinden yediğimi nereden anlayabileceğim, yada bunu seçebiliyormuyum ? ayrıca misal her iki telefon hattında da iki farklı whatsapp ve kişiler var. her ikiside aktifmi oluyor aynı anda, yazmak istediğimde nasıl seciyorum vs vs ? bilgi verebilirmisiniz ?

Hocam iki hat taktığınızda hangi hattın internetini kullanacağınızı seçebiliyorsunuz. İki farklı whatsappı da telefonunuzda kullanabilirsiniz. Uygulamayı çoğaltıp farklı kullanıcılarla iki ayrı şekilde kullanabiliyorsunuz. Güvenlik bölümünde çift uygulamalar var. Oradan istediğiniz programı seçebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarı&kırmızı

quote:

arkadaşlar merhaba, merak ettiğim bir konu var. bilen birisi yanıtlayabilirmi ? malum telefon çift hatlı ancak ben tek hat ile kullanıyorum. bir başka telefonum daha var. bu telefondaki int 6 gb diger tel hattım 7 gb biri vodafone biri turkcell, şimdi ben diğer hattıda bu telefona taksam, yani çift hattı aktif olarak kullansam interneti hangisinden yediğimi nereden anlayabileceğim, yada bunu seçebiliyormuyum ? ayrıca misal her iki telefon hattında da iki farklı whatsapp ve kişiler var. her ikiside aktifmi oluyor aynı anda, yazmak istediğimde nasıl seciyorum vs vs ? bilgi verebilirmisiniz ?

Hocam iki hat taktığınızda hangi hattın internetini kullanacağınızı seçebiliyorsunuz. İki farklı whatsappı da telefonunuzda kullanabilirsiniz. Uygulamayı çoğaltıp farklı kullanıcılarla iki ayrı şekilde kullanabiliyorsunuz. Güvenlik bölümünde çift uygulamalar var. Oradan istediğiniz programı seçebilirsiniz.

Teşekkürler hocam, yani A hattının internetini seçtiğimde hem A hem B hattındaki whatsapp ikiside aktif olarak çalışmaya devam edebiliyor doğrumu anladım sizi ?

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler hocam, yani A hattının internetini seçtiğimde hem A hem B hattındaki whatsapp ikiside aktif olarak çalışmaya devam edebiliyor doğrumu anladım sizi ?

Bildiğim kadarıyla whatsapp kullanımı mevcut telefon numaranızla sınırlı değil. Whatsapp üzerinde numara değişikliği yapılabiliyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bildiğim kadarıyla whatsapp kullanımı mevcut telefon numaranızla sınırlı değil. Whatsapp üzerinde numara değişikliği yapılabiliyor.

haklısınız öyle bir durum vardı sanırım. 2 hattı birden kullanmaya başlarsam kurcalarım artık. teşekkürler.

• airport34 kullanıcısına yanıt
    A veya B hattı ile 2 WhatsApp programını da kullanabilirsiniz.
  • quote:

Arkadaşlar bir süredir ne telefonla ilgilenebildim ne de foruma bakabildim. Sayfalarca yazı var içinde kayboldum bulamadım bir şey. Ben her hangi bir kilit açma işlemi falan yapmadan en basit yoluyla telefonu Global Betaya geçirmiştim. Şu anki yazılım MUIU 8 Global 7.6.8 Beta. uzun zamandır güncellemeden eser yok. Şimdi 9 için nasıl bir yol izlemem lazım. Genel güncellemeyi mi bekleyeyim? Bu sürüm MUIU 9'a geçirilecek mi onu da bilmiyorum. Baya kopmuşum olaylardan :) yardımcı olursanız makbule geçer.

Miui globalbeta miui9 güncellemesi geldi ve herhaftada güncelleme veriyor. Miui 9 global beta7.9.22 internette bulup indirin yükleyebilirsiniz

• Anladım hocam teşekkür ederim cevabınız için.

Peki bu Facebook da falan resimlere bakarken sağa sola kaydırırken sorunlar varmış galiba bunlar son güncellemelerle düzeldi mi? Ve YouTube da video izlerken 720 p yada 1080 p çözünürlükte ısınma var mı

• AKREPXX A kullanıcısına yanıt
    Bence kamerada hiç bir sorun yok hocam. Sorun koltuk da.
    Sana şöyle bir örnek veriyim hocam.
    Bazen televizyonlardaki tartışma programlarındaki konuklar,sunuclar dikey çizgili(çizgiler parlaksa özellike) gömlek yada ceket giydiğinde aynı şekilde böyle kıpır kıpır titremeler olur. Muhtemelen bu kameranın hz'yle alakalı bir durum, yada sensör'le.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Teşekkür ederim
  • quote:

quote:

Teşekkür ederim

2 ayrı whatsup programını nasıl yükleyeceğiz? bende çift hat var ancak yapamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepkurt

quote:

quote:

Teşekkür ederim

2 ayrı whatsup programını nasıl yükleyeceğiz? bende çift hat var ancak yapamadım.

ana sayfa --> güvenlik --> Çift uygulamalar

buradan whatsapp yi işaretleyin ana ekrana yeni bir whatsapp simgesi çıkıyor. sıfırdan yeni kurulan whatsapp ye kullanmak istediğiniz diğer numarayı tanıtın. mutlaka takılı olması gerekmiyor. sadece onay mesajı için bir anlık aktif olması yeterli o numaranın. ki sizde çift hat takılı ise zaten gelen mesajıda görebileceksiniz. bu şekilde çalışacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airport34 -- 26 Eylül 2017; 9:40:27 >

• airport34 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, hallettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhan222

Anladım hocam teşekkür ederim cevabınız için.

Peki bu Facebook da falan resimlere bakarken sağa sola kaydırırken sorunlar varmış galiba bunlar son güncellemelerle düzeldi mi? Ve YouTube da video izlerken 720 p yada 1080 p çözünürlükte ısınma var mı

ben ilk aldığımda kaydırma sorunu vardı, son kararlı sürümü güncelleyince düzeldi. diğer sorunları hiç yaşamadım. hafif bir ısınma var ama o kadar ısınma iphone kullanıyorum onda da var. telefonda kafama takılan hiçbir sorun yok. alalı 3 ay oldu neredeyse, şarj süresi iyi, kurcalarsan sabahtan geceye % 40 lara falan düşüyor, kurcalamazsanız % 80 lere düşüyor. kamera bayağı iyi, ekran kalitesi bayağı iyi, parlaklık biraz düşük geldi bana, yani yanına iphone u koyduğumda bariz bir fark var parlaklıkta. kısaca 1300 TL ye daha iyi telefon bulmanız imkansız. sar değeride normal. ben şu anda iphone u satıp ikinci hattıda bu telefona takıp kullanmayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: deepkurt

Çok teşekkürler, hallettim.

rica ederim
  • 
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.