Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.303
Cevap
138
Favori
674.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • volismo @ Hocam ben 8.2.2.0'ı kurmadım bile. Denemeden zaten uçurdular. Bunların düzgün yapamıycağı belliydi. Dur bakalım andorid 7 bi gelsin bakalım neler olacak.

ender@ Hocaam sanırım çinlilerde test ediyorlar sonra bize veriyorlar. Demekki yine bir şeyler tam istedikleri gibi değil. Ama yinede diğer romlara rağmen stabildir. Multi'yi biraz daha deneyip geçeçem bu ecr'ye.

eCCo@ bilmedim ki hocam. 17 senedir Turkcell abonesiyim daha ilk defa böyle bir şey oluyor. Haliyle sorun turkcell'den değil benim rom'dan zannettim. Bugün 1 gb göndermiş. Bir de özür diliyorlar. Rom'u yediniz, 1 gb'da harcattınız zaten, neyin kafası bu trcell.

ozmen16@ 7.5.5 gelmedi daha. Demek ki bunlarda bir yerden port ediyor. Eu değil ama bakalım nereden port ediyorlar. Bildiğim kadarıyla ecr'ninde haftalık çıkan rom'ları var. Daha kaynağını bulamadım. Ordan falan alıyor olabilirler.

mehmetolgungun@ confirm yaptım. Teşekkürler.

• Corolla_ C kullanıcısına yanıt
    Güncellmeyi gerti çektiler hocam. Ama illa kurucam diyorsan.

http://bigota.d.miui.com/V8.2.1.0.MAGMIDL/miui_MI5SGlobal_V8.2.1.0.MAGMIDL_fde8a722df_6.0.zip
    adresdindeki dosyayı indr. Telefonun içine at.
    1. sayfada resimli bir şekilde "EU ROM HAFTALIK GÜNCELLEME YAPMA" diye bir anlatım var. Bunun aynısını uygula. Sanırım sorunsuz yükler. Sanırım diyorum global,rootsuz, bootloeder kiltli cihazda bu işe yarıyor mu bilmiyorum. Dene hocam. Keybedeceğin bir şey yok. 1,5 GB internet dışında.

Verdiğim link'in sayfası.
    http://en.miui.com/thread-567657-1-1.html

• quote:

Orijinalden alıntı: cenedi

volismo @ Hocam ben 8.2.2.0'ı kurmadım bile. Denemeden zaten uçurdular. Bunların düzgün yapamıycağı belliydi. Dur bakalım andorid 7 bi gelsin bakalım neler olacak.

ender@ Hocaam sanırım çinlilerde test ediyorlar sonra bize veriyorlar. Demekki yine bir şeyler tam istedikleri gibi değil. Ama yinede diğer romlara rağmen stabildir. Multi'yi biraz daha deneyip geçeçem bu ecr'ye.

eCCo@ bilmedim ki hocam. 17 senedir Turkcell abonesiyim daha ilk defa böyle bir şey oluyor. Haliyle sorun turkcell'den değil benim rom'dan zannettim. Bugün 1 gb göndermiş. Bir de özür diliyorlar. Rom'u yediniz, 1 gb'da harcattınız zaten, neyin kafası bu trcell.

ozmen16@ 7.5.5 gelmedi daha. Demek ki bunlarda bir yerden port ediyor. Eu değil ama bakalım nereden port ediyorlar. Bildiğim kadarıyla ecr'ninde haftalık çıkan rom'ları var. Daha kaynağını bulamadım. Ordan falan alıyor olabilirler.

mehmetolgungun@ confirm yaptım. Teşekkürler.

Teşekkürler hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Corolla_ -- 5 Mayıs 2017; 21:48:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cenedi

Güncellmeyi gerti çektiler hocam. Ama illa kurucam diyorsan.

http://bigota.d.miui.com/V8.2.1.0.MAGMIDL/miui_MI5SGlobal_V8.2.1.0.MAGMIDL_fde8a722df_6.0.zip
    adresdindeki dosyayı indr. Telefonun içine at.
    1. sayfada resimli bir şekilde "EU ROM HAFTALIK GÜNCELLEME YAPMA" diye bir anlatım var. Bunun aynısını uygula. Sanırım sorunsuz yükler. Sanırım diyorum global,rootsuz, bootloeder kiltli cihazda bu işe yarıyor mu bilmiyorum. Dene hocam. Keybedeceğin bir şey yok. 1,5 GB internet dışında.

Verdiğim link'in sayfası.
    http://en.miui.com/thread-567657-1-1.html

İndirdim fakat,Güncelleme Doğrulanamıyor dedi.Neyse hocam teşekkür ederim tekrardan.

• Rica ederim. Demek ki senin iş uzun. Bootloder kilidi açılacak. EDL kablo falan lazım.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. Dün izinler ve pil tasarruf uygulamalarıyla çok uğraştım. Bugün fark ettim ki galeride bazı fotolar kaybolmuş. Dosya yöneticisine bakıyorum fotolar duruyor. Bir yerden izni kesmişim gibi görünüyor.

Ama bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mi5 ile mi5s arasında çok açık farklar varmı . 2 si arasında kalsanız siz hangisini alırdınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

Arkadaşlar mi5 ile mi5s arasında çok açık farklar varmı . 2 si arasında kalsanız siz hangisini alırdınız ?

Örnek soruya bir cevap hocam. + olarak aynı fiyata mi5 varken mi5s aldık. Tercihimizden sorunun cevabı otomatik çıkıyor. Saygılar....

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=125983947
  • Bu telefonda panorama çekim var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var hocam. İlk sayfada örnek çekim var.

• Arkadaşlar ben 8.2.1.0 kullanıyorum denememi istediğiniz bir şey olursa a denerim

• Telefonu alalı 1 hafta oluyor simkart yeni taktim sim kartı görüyor pin kodu giriyorum yalnız hat yok aynı kart g2de çalisiyor..sorun nedir...fikri olan

• quote:

Orijinalden alıntı: sivribey

Telefonu alalı 1 hafta oluyor simkart yeni taktim sim kartı görüyor pin kodu giriyorum yalnız hat yok aynı kart g2de çalisiyor..sorun nedir...fikri olan

Imei numarasnızı kontrol edin

• İkiside kayıtlı hocam
  • consumeobeydie kullanıcısına yanıt
    Kartta Sorun yok 4g uyumlu turkcell..orjinal kesme degil

• Otomatik parlaklık açıksa ondan olur.
  • Hocam ECR v8.2.4.0 ı denediniz mi bilmiyorum ama bana bekleme modunda beta romlara göre daha çok şarj yiyor gibi geldi.
  • LineageOs için ilk custom kernel çıkmış :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eCCo

LineageOs için ilk custom kernel çıkmış :)

rom yok ama daha dımı
  • 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.