Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.303
Cevap
138
Favori
674.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar sol tuşa basulı tutup araçlardan geçişleri açınca aşşağıdaki resimdeki gibi wfi, mobil veriyi ekrana koyabiliyoruz böylece üst barı aşşağı çekmeye gerek kalmıyor.
    Xiaomi Mi 5s  Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICE_BLUEE -- 3 Şubat 2017; 22:9:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coMMann kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok dostum. Almazsın iş çözülür biter. Ben yazmaktan yoruldum çünkü. En güzel olay kulllanmamak, almamak, aldırmamak.
    Biz mutluyuz. 1250 Tl para verdim. O arızayı yaparsa veririm tlefoncuya 50 lira, çözerim. Telefon 1300'e gelir. Yine de samsung'a lg'ye Snoy'e iphone'a öptürmem kendimi. Gerçi sen mi5 düşünüyorsun. Sana sözüm yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

Xiaomi nin çoğu telindeki parmak izini kullandım. Özellikle mi5s plstaki iphoneden bile iyi. Bence bizimkilerde yazılm ile ahlaklı sıkıntı var. Biir kaç güncelleme gelse düzelir

Onceki telim huawei p9du onun parmak izi okuyucusu bi harikaydi gerçekten.. Umarim duzelir guncellemeler ile bekleyelim bakalim..

• P9'un kamerasi nasildi mi5s'e nazaran?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coMMann

Beklemekten sıkıldım, gözümü karartmış garantisiz alacaktım ki dün arka kamerasının kronik sorunlu olduğunu öğrendim.
    Arka kamera sabitlenmemiş, yerinden oynadığı zaman odaklama sıkıntısı oluyor, kasayı açıp sabitlemek gerek.
    Sonuç olarak vazgeçtim, el-mahkum bekliyoruz.Gelmezse de rotayı mi5'e kıracağız yavaş yavaş.

http://forum.miuiturkiye.net/konu/mi5s-kronik-kamera-sorunu-ve-cozumu.10342/

Arkadaşım çok teşekkürler. Senin yazdığın mesajdan sonra nette buldum. Kameranın neden ara sıra düzgün çalıştığını veya ara sıra neden düzgün çalışmadığını anlamış oldum. Tabi bu kronik bir sorun degil. Bir şekilde ben ve benim gibi arkadaşların telefonunda kameranın yerinden oynaması sorunu. Herkesin başına gelebilir. Bence aklınızda bulunsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: MDV

P9'un kamerasi nasildi mi5s'e nazaran?

Cok bi fark goremedim ben.. Renkler mi5ste daha canli.. Derinlik p9da daha iyi.. P9dan sonra mi5sin kamerasi p9u aratmadi bana kisacasi..

• Bende araniza katildim arkadaşlar. Hayirli bir sekilde kullanmaniz dileyiyle.

• ALINTIDIR..

Android 7 (Nougat) MIUI 9 Güncelleme gelecek telefonlar

Mi serisi ile başlayalım. Mi serisi cihazlar Mi4, Mi5, Mi5s, Mi5s Plus, Mi Not 2, Mi Max ve Mi Mix'in Android N'yi alması bekleniyor Mi 3 ve Mi Notu çıkarılacaktır.

Redmi serisinde popüler Redmi cihazları Redmi 3S, Redmi 3S Prime, Redmi 4A, Redmi 4 ve Redmi 4 Prime alacak gibi görünüyor.

İşte Android Nougat güncellemesini almak için / göz ardı edilmesi muhtemel Xiaomi aygıtlarının tam listesi:

Cihaz Durum

Xiaomi Mi5s Plus Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Mi5s Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Mi5 Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Mi4 Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Mi3 Güncelleme beklenmiyor

Xiaomi Kırmızı Not 4 Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Kırmızı Not 3 Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Redmi Notu Güncelleme beklenmiyor

Xiaomi Redmi Not 4G Güncelleme beklenmiyor

Xiaomi Redmi 4 Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Redmi 4 Prime Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Redmi 4A Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Redmi 3s Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Redmi 3s Prime Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Redmi 2 Güncelleme beklenmiyor

Xiaomi Redmi 2 Prime Güncelleme beklenmiyor

Xiaomi Redmi 1s Güncelleme Gelmeyecek

Xiaomi Mi Not 2 Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Mi Not Güncelleme Gelmeyecek

Xiaomi Mi Max Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Mi Mix Güncelleme bekleniyor

Redmi 1S, Redmi 2, Redmi 2 Prime, Nougat güncelleme olasılığı düşük olsa da.

Bu arada, Redmi Not cihazı, Redmi Not 3, Redmi Not 4'ün Nougat güncellemesi alması muhtemel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 4 Şubat 2017; 15:4:48 >

• özdemir1977 Ö kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bahsettiğim buydu.Dikkatli olmak gerekiyor özellikle garantisiz alanlar.

• Pazartesi günü n11 üzerinden newport adlı bir mağaza üzerinden 32 gb 4 gb ramli modelini 1649 tl'ye sipariş edeceğim. Son 3 ürün gözüküyor. Umarım gelen ürün sorunlu ya da açılmış çıkmaz çok tedirginim. Hatta bir tarafım diyor ki hepsiburada üzerinden mi5 prime al kafan daha çok rahat eder diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.kaanalper -- 4 Şubat 2017; 17:8:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.kaanalper

Pazartesi günü n11 üzerinden newport adlı bir mağaza üzerinden 32 gb 4 gb ramli modelini 1649 tl'ye sipariş edeceğim. Son 3 ürün gözüküyor. Umarım gelen ürün sorunlu ya da açılmış çıkmaz çok tedirginim. Hatta bir tarafım diyor ki hepsiburada üzerinden mi5 prime al kafan daha çok rahat eder diyor

1649 tl pahali değil mi? 1500 lere yok mu hic?

• metallurgy kullanıcısına yanıt
    Geçen haftalarda vardı ama maalesef bu hafta yok hocam. Zaten hepsiburadanın stoklarında yok bir tek n11 de var onlarda yükseltmiş doğal olarak.
  • hb stoklarına girse bile en az 1500 olacaktır. Belki de 1600'den başlar.

Mi5'ler 1 ay önce 1070 liraya satılırken şimdi 1200 olmuş.
  • Newport adlı mağaza hakkında araştırma yaparken bakın ne buldum gel de sipariş et şimdi buradan
    https://forum.donanimhaber.com/telefon-alirken-uzak-durulmasi-gereken-firma-n11-newport-gg-cepport-hb-mys-iletisim-intellicell--121308096
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.kaanalper

Newport adlı mağaza hakkında araştırma yaparken bakın ne buldum gel de sipariş et şimdi buradan
    https://forum.donanimhaber.com/telefon-alirken-uzak-durulmasi-gereken-firma-n11-newport-gg-cepport-hb-mys-iletisim-intellicell--121308096

ben gittigidiyor cepport üzerinden almıştım herhangi bir sorun yaşamadım. Zaten bu telefon ithalatçı garantisi altında olduğu için garanti yokmuş gibi düşünerek almanız lazım çünkü ülkemizde yetkili servisler bile işini sallamıyorken ithalatçı firmaların sağladığı garanti de pek sağlam olmaz. Ancak fiyat çok yükselmiş döviz kuru ve ötv artışının ardından

• A.kaanalper kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef müşteri ile satana kadar muhattap oluyorlar demekki içinizin rahat olması için diyorum.Son 2 telefonumu o mağazadan aldım şartlar itti özellikle seçmedim. İlk aldığım s7 edge direk kendi ithalatları mys garantisi altındaydı.Mi5s 4/32 modelini de bu mağazadan aldım.Garanti olarak delta garantili olarak geliyor yani kendi garantileri değil sanırsam o yönden biraz daha avantajlı bence alın bir sorunla karşılaşacağınızı düşünmüyorum yine de karar sizin...
  • Telefon sağlam çıkarsa sorun yaşamazsınız fakat sorunlu bir telefon gelirse sinir harbi yaşarsınız. Tamamen şans meselesi :(

• Dolar 3.83 olunca fiyatları 1550 ye çıkardılar şuan 3.69 1500 e inmeai lazım. Mi5 de 1050 den 1200 e çıktı 1100 olmalı maksimum.

• coMMann kullanıcısına yanıt
    Hocam valla sallayinca kamera düzeliyor. En yakın zamanda bir tamirciye açtırıp sabitlettirecegim. Bu arada mi5 değil mi5s almanız lazım. Eminim çok memnun kalacaksınız. Gerçi mi nin hangi cihazını alırsanız alın pişman olmazsiniz. Verdiğiniz paranın karşılığını verir.

• Herkese günaydın mi5s almak istiyorum şu meşhur band 20 sorunu hala devam ediyor mu yaşadığım yer ilçe ve Vodafone pişman olmak istemiyorum yorumlarınızi alabilir miyim

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.