Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.303
Cevap
138
Favori
674.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy Note 5'ten geçilse fark eder mi kullanımda ve pilde çok fazla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: peocawe

http://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-mi-5s-nano-glass-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-P152139843

Bu ürünü tavsiye ederim. Yanlarda boşluk kalmadığını söylediler sipariş verdim bende bekliyorum. Daha telefonda gelmedi gerçi dün akşam verdim telefon ve koruyucu siparişini. Siz ne zaman sipariş verdiniz ve ne zaman elinize ulaştı cihaz?

Bundan bende var. Boşluk var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam normal naylon olandan var mi tam kaplayan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi mi5 modelindeki ısınma sorunu ve telefonun kasa yapısının çubuk kraker gibi kırılması sorunları bu modelde de var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibraxi

Şarj süreleri için ayrı bir konu başlık var mı ? şarj hızlı bitiyor sanki... geceden sabaha wifi kapalı %8 gitmiş.
    Yolda 30DK biraz mail haber okudum %10 gitmiş... 8.0.3.0 Global var... batarya testi yada doldur boşalt mı yapmak gerekli 2-3 kere.

aynen kardeşim bende de wifi kapalı herşey kapalı gece 100 de100 de bırakıyorum sabah 92 de alıyorum ekran süresi 3.5 saat alıyorum global 8030 yüklü bende de bazı arkadaşlar 6-7 saat alıyorlarmış..benim bütün arka plan uygulamaları kısıtlı hatta şarj yemesin diye 2g de tutuyorum telefonu..
  • 2-3 gün batarya dolsun bitsin kendisine gelmesini bekliyorum.
    Samsunglarda özel ayar vardı güç tasarrufu işlemciyi kısıyordu daha az çalışıtğı için uzun gidiyordu şarj.

Bu telefonda göremedim sadece uygulama bazlı birşeyler var yüzdelik dilimde neler yapsın.
  • Xiaomi mi5 gittigidiyorda var mı satış nerden alnır uygun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: narsess

Xiaomi mi5 gittigidiyorda var mı satış nerden alnır uygun?

bende gg dan almayı düşünüyordum ama telefon yok gelmiyor artık. n11 de de yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

quote:

Orijinalden alıntı: narsess

Xiaomi mi5 gittigidiyorda var mı satış nerden alnır uygun?

bende gg dan almayı düşünüyordum ama telefon yok gelmiyor artık. n11 de de yok.

http://www.gittigidiyor.com/arama/?satici=cepport
  • peocawe kullanıcısına yanıt
    Aga aynen Get satış ya yazsa demekki güvenilmicek. Az önce baktım ilanı kaldırmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aserty -- 24 Ocak 2017; 17:37:8 >
  • Global ROM ile bootloader-root işlemleri mümkün değil mi?
  • Cidden bende 5 saatten fazla almadım global 8.0.3 ten. Geldiğinde 8.0.10 vardı onda 6-6.5 saat arası alıyordum , cihazı şarjda kullanmıyorum kapalı şarj ediyorum, bittikçe takıyorum, neden oluyor sizce. Acaba çin stabillerine mi dönmek lazım ?

• bi türlü yükleyemedim şu china developer romunu ya deli edecek.
  • jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Mümkün

• hako7445 H kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada belirtilen yöntemi uygulasak yeterli mi? Developer için söyleneni yani.
  • jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Hocam bootloader kilidi için mesaj geldiyse telefonunuzda ne rom olursa olsun unlock yapar sonrada twrp yükleyip root room atabilirsiniz imei işlemi bile yaparsınız siz direk unlock nasil yapılır kısmından başlayın

• serdengecdi48 S kullanıcısına yanıt
    Kullandığım cihaz modeli 3/64 dün akşam resim eklemek istedim foruma ama olmadı. Sıkıntı var herhalde. Bugün yine deneyeceğim.

• Çinden ekrak koruyucu sipariş ettim. Ekranı tam kaplıyor ancak kalitesi rezalet. Ciddi anlamda iz bırakıyor ve plastik/mika hissi veriyor. Ayrıca ekran koruyucu üzerinde ekran kapalı iken net görünen noktalanma var çok iğrenç. Ekranı büyütmeyen jelatin bir koruyucu bulan varsa ilk sayfaya eklettirebilir mi? Belki arada paylaşılmıştır ancak ben göremedim.
  • hako7445 H kullanıcısına yanıt
    Videoyu kaçırmışım, evet. Başvuruyu yaptım, 10 gün diyor. Herhalde o kadar beklemez. Bir an önce root etmek istiyorum zira bu bir bağımlılık. YouTube'da reklamları görünce noluyor dedim, hiç alışık değilim. :p
  • Bu arada 32GB'de 4GB RAM varken 64'te olmaması, bir de 128GB'nin HB'de olmaması ayar olduğum iki mevzu oldu. 128GB olsa 100 lira farkla kesin alırdım.
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.