Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme (498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.303
Cevap
138
Favori
674.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla ben yaklaşık 1.5 seneden beri kullanıyorum. Hala takır takır çalışan güncel bir cihaz. En fazla batarya değiştirip 1-2 sene daha kullanılır tabi canın yeni bir cihaz çekmezse😉😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu telefonun pili daha iyi olsa tadından yenmez ama bi verdiğin paraya bakicaksin bi de aldigin performansa

• Mao tun kullanıcısına yanıt
    Telefon ömürlük zaten hocam, malzeme kalitesi iyi, yazılım desteği iyi, donanım iyi, kamera iyi, ve ucuz. Daha ne olsun?

Ve batarya bence gayet iyi gidiyor, sonuçta Snapdragon 821 gibi bir canavar var, beslenmesi gerek. Hızlı şarj da var yarım saatlik şarj ile günü çıkarabiliyorsun.

Yazılım desteği zaten bizim cihaz ile ilgilinen elemean LineageOS ekibinin üst kısımlarında yer alıyor, ve 2014'ten beri destek verdiği cihazlar var, kaldı ki terk etse bile Treble var, Android 12 bile görürüz bu telefonla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuryMan

Telefon ömürlük zaten hocam, malzeme kalitesi iyi, yazılım desteği iyi, donanım iyi, kamera iyi, ve ucuz. Daha ne olsun?

Ve batarya bence gayet iyi gidiyor, sonuçta Snapdragon 821 gibi bir canavar var, beslenmesi gerek. Hızlı şarj da var yarım saatlik şarj ile günü çıkarabiliyorsun.

Yazılım desteği zaten bizim cihaz ile ilgilinen elemean LineageOS ekibinin üst kısımlarında yer alıyor, ve 2014'ten beri destek verdiği cihazlar var, kaldı ki terk etse bile Treble var, Android 12 bile görürüz bu telefonla.

Çok teşekkürler hocam kapitalizm işte satıp belki başka bir model bakarım diyordum ama mesajınız ayılttı beni. Bir sorum daha vardı hocam zahmet oldu size kusura bakmayın Lineage os 15.1 i kullanıyor musunuz miu'ya nazaran nasıl şarj ve arayüz performansı? geçmeye değer mi sizce?

Kullanıyorum, MIUI=çöp artık bana göre
    bende ikiside var kesinlikle değmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Los romlarinda nedense %100 den %96 a cok hizli düsüyor.miuide ayni sorun yok.neden acaba?

• MstfGcl M kullanıcısına yanıt
    yok kardeş Miuida da aynı sıkıntı var. Ben Epicrom 8.3.15 kullanıyorum, şarj daha da kötü oldu bu versiyonda. 5 saat civarı ekran süresi alıyorum. Kullanımda aşırı yoğun değil. Oyun, internet, sosyal medya vs. LOS da ekra süreleri ne durumda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superdestek -- 21 Mart 2018; 11:31:36 >
  • Deep sleep çalışıyor son buildde.

Xiaomi Mi 5s  Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme

• superdestek kullanıcısına yanıt
    Los 15.1 de cok farkli degil.Miui beta ile yaklasik sonuclar aliyor.

• Arkadaşlar merhaba, mi5s global romunu yüklemeye çalışıyorum fakat onaylandıktan sonra yeniden başlıyor başlamadan kapanıyor bir daha başlıyor ve rom yüklenmiyor bu problemi yaşayan var mı

• Bebde romu kurduktan sonra olmustu.Sonsuz bi dongudeydi ve acilmamisti.Sonra fastboot ile temiz kurulum yapinca gecmisti

o zaman LOS'a geçmenin pek bir esprisi yok gibi bana göre, sade bi işletim sistemi, şarjın daha uzun gitmesi gerekmiyormu? bildirim sorununu zaten Miui çözdü, hız olarakda güzel. Benim geçmek isteyişimin tek nedeni şarj yüzündendi.
  • quote:

Arkadaslar mi5s telefonumun iki imeiside malum yöntemle kayitliydi.Btk dan mesaj geldi imeinin biri kopyalanmis cihaziniz kapancaktir diyor.Simdi sorum su imeinin biri kapanicak digeri aktif cihazi kullanmaya devam edebilirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-004DDD5EA -- 22 Mart 2018; 20:19:58 >
  • Los romuna gectim bugun. Her sey guzel ama neden telefon daha yavas miui arayuzune gore. Bende kasmalar oluyor animasyon gecislerinde ozellikle. Marketten bir seyler indirirken vs. Gecen sefer de bu yuzden hemen miui gecmistim bu sorun sadece bende mi oluyor arkadaslar . en son surumu kurdum

• Telefon geceleyin bekleme modunda acayip sarj tüketiyor arkadaşlar sebebi ne olabilir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    dosyaları yedekleeyyim diyorsunuz yani hocam yedeklemeden yapmak istiyorum mümkün müdür sizce
  • Telefonu sifirlamaniz gerekebilir.Acilmayabilir yine

• YoldaşNapolyon Y kullanıcısına yanıt
    Bu birçok kişide problem, hangi romu yüklersen yükle oluyor. Los 15.1 kullanıyorum gece %15 varken bıraktım sabah kapanmıştı. Özellikle şebeke çekimi az ise daha çok tüketiyor.

• happymtl H kullanıcısına yanıt
    Los 15.1 kullaniyorum gece biraktigimda sadece %2 yedi
    Firmware guncellediniz mi?
    8.3.15 de oyle bir sorun yok.8.3.1 de sorun oldugu yazilmis

• 
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.