Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme (421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.303
Cevap
138
Favori
674.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onun telefon surumuyle degil de instagram surumuyle alakasi var muhtemelen arada bende de instagram durduruldu hatasi aliyorum sinir oluyorum ardindan magazaya guncelleme geliyor guncelledigimde ise sorun donma hatasi giderilmis oluyor. İstersen sen de kaldirip baska bir surumu yukle instanin sorunun hallolur. 8.5.3 oyle pek bi fark gormedim aslinda yukardan bildirim cubugu bar guzel olmus. Sarj konusunda canini sikmaz bence hemen hemen ayni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IsO6 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam miui 9 gelsin ona güncelleriz artık

• Cevabın için çok teşekkür ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Tnsmsk

Siz kullandınız mı memnun kaldınız mı?

Evet tavsiye ederim.
  • Chat54 kullanıcısına yanıt
    803 sürümde sağa sola kaydırma sorunu var. Ayrıca başka sorunlarda vardı. Bence güncelleme yi yapın. Ben developer s sürüm kullanılayorum. 853 ten şikayet eden görmedim. Sırf kaydırma problemi için bile geçilir. Ayrıca parmak okuma da daha iyi çalışıyor diye biliyorum. Pil çok farketmez diye düşünüyorum

• arkadaşlar acil yardıma ve cevaba ihtiyacım var. telefonu sattım. aldığımda mi hesabı kurmuştum. dün satarken wipe data yaparak telefonu verdim ama sattığım vatandaş mi hesabı olmadan kurulum yapamamış. ben de şifreyi verdim. bir sıkıntı çıkar mı. şifreyi nasıl değiştirebilirim yada alan kişi kendine yeni bir mi hesabı açıp telefonla ilişkilendirebilir mi??? şua nada note3 kullanıyorum. googleplay de tarattım ama mi hesabı bulamadım. lütfen yardım. bu işin çözümü nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chat54

Cevabın için çok teşekkür ederim hocam

Rica ederim. 2-3 günlük kullanım deneyimim sonucunda cidden markaya olan ön yargılarımı yıktı bu cihaz. Tek vasat tarafı şu an için parmak izi okuyucusu. Miui 9 sürümünün beta videolarında ise bu sorunu da aşmışlar sanırım.

• malibukont M kullanıcısına yanıt
    https://i.mi.com bu adresten ulaşabilirsiniz. Giriş yaparak nickinizin/isminizin yanındaki menüden account sekmesine tıklayarak şifrenizi değiştirebilirsiniz.

• Parmak izi sensörü aslında çok hızlı fakat sensöre parmağınızı nasıl kaydetmişseniz öylece tutmak gerekiyor. Bende yeni sürümde daha iyi olacağını umuyorum inş.

Örn. Sağ baş parmağımı hem yan hemde dik olarak kaydediyorum. Yan kaydederken özellikle kullandığım kısmı olan parmağın sağ yüzünü kullanıyorum. sonuç sorunsuz, çok hızlı çalışıyor.

Sizde bir deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szm428 -- 19 Ekim 2017; 6:24:7 >
  • bu satıcının global versiyon diye anlatmak istediği nedir acaba? 100 tl iş bankası indirimi ile fiayt iyi gibi.
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-5s-64gb-3gb-ram-4-5g-global-version-gold-renk-309519580

Edit: Satıcıya yazdım verdiği cevap: ''Çin ürünü değildir. Avrupa için üretilen tüm dünya dileri fabrikadan üretimde içindedir.''
    Bu cevap sacma olunca bir düzeltme geldi satıcıdan. ''Global ROM uluslararası kullanım için hazırlanan içerisinde Çince ve İngilizce dışında diğer dillerin de olmasıdır.''
    Panel Lg mi diye sordum? Cevap: ''Bilemiyoruz'' oldu. Sanırım panel LG.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xsi Leah -- 19 Ekim 2017; 10:16:30 >

• Miui 9 beta'dan global stabil'e nasıl geçebilirim arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: szm428

Parmak izi sensörü aslında çok hızlı fakat sensöre parmağınızı nasıl kaydetmişseniz öylece tutmak gerekiyor. Bende yeni sürümde daha iyi olacağını umuyorum inş.

Örn. Sağ baş parmağımı hem yan hemde dik olarak kaydediyorum. Yan kaydederken özellikle kullandığım kısmı olan parmağın sağ yüzünü kullanıyorum. sonuç sorunsuz, çok hızlı çalışıyor.

Sizde bir deneyin.

Dediğiniz gibi yapıp her açıdan kaydetmiştim hocam. Miui 9'da daha işlevsel çalışıyor parmak izi okuyucu. İzlediğim beta videolarında bu şekilde görünüyor.

• szm428 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Peki teli alan kişi kendine yeni bir hesap açıp telefondan hesabı ekleyebilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: malibukont

Teşekkürler. Peki teli alan kişi kendine yeni bir hesap açıp telefondan hesabı ekleyebilir mi

evet açabilir böyle bir güvenlik önlemi almış xiaomi,telefona format atıldığında bu telefon daha önce mi hesap kullandığı içim onun şifresini girmek zorundasınız diyor yoksa kesinlikle 2. bir mi hesap açılmıyor illa o ilk girilen mi hesabın şifresini istiyor o şifreyi girince zaten soruyor bu hesap ile mi devam edeceksiniz yoksa yeni bir mi hesap kullanacak mısınız diye o sırada yeni bir mi hesap açmak istiyorum demesi lazım o zaman sende kurtulmuş olursun.
  • Gendrya kullanıcısına yanıt
    Android 7.0 geçerseniz bootloader kilidi açmadan geri 6ya dönemezsiniz.

• Arkadaşlar ben de migros üzerinden 32 gb lık versiyonu alarak aranıza katılmış oldum.

Telefonla ilgili verebileceğiniz tavsiyeler, kılıf ve kırılmaz cam önerileriniz varsa sevinirim.

• Arkadaşlar Xiaomi Mi 5S 64gb versiyonu aldım birkaç aydır kullanıyorum çok memnunuz ancak telefonu kulağınıza götürdüğünüzde

ya beklemeye geçiyor ya kapanıyor ya başka bir işlem açılıyor yani ekran kapanıp kendini korumaya almıyor kulağınıza değdiği

yerde işlem yapmaya devam ediyor. Bunu düzeltmenin bir yolu çaresi varmı yada ön kapaklı koruma kılıfı alsam sorunu çözermiyim ?

Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 20 Ekim 2017; 12:37:35 >
  • Xsi Leah kullanıcısına yanıt
    panel lg diyorsun bunu anlamanın yolu varmı lg olursa ne gibi sıkıntılar çıkıyor bizi bir aydınltın 422 sayfa olmuş arayım dedimde gözüm yemedi
  • rookiehunter kullanıcısına yanıt
    Telefon elindeyse anlamanın yolu var. Ayarlarından girip bakabiliyorsun. Nette aratırsan ayarlarından nasıl bakılacağı yazılmış.

Lg panelde ghost screen sorunu var. Değişik forumlarda bakındım,bu sorun 5s ler de de yaşanır halde. Son telefonum LG G4 tü ve bende de vardı sorun. Özellikle telefonu çok kullananlarda ve ısınma durumu olanlarda yaşanıyor. JDI panelde bu sorun yok.
    Telefonu alacağım ama JDI panel istiyorum. Panel konusunda satıcılara mesaj atıyorum, bilmiyoruz cevabı veriyorlar. O yüzden alamıyorum.
  • Beta kullananlar yeni bir güncelleme daha geldi duyurulur!

Xiaomi Mi 5s  Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme

• 
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.