Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme (374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.303
Cevap
138
Favori
673.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 900 tlye xiaomi mi5s mi 550tl ye redmi note 4x mi almak daha mantıklı? ürünlere %20 vergi çıkma şansıda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tomsalaga

arkadaşlar benim telefonda dokunmatik hassasiyeti sanki diğer telefonlardaki eldiven modu gibi. kumaşlardan dokunmatiği algılıyor. bu normal mi sizde de var mı? kapatmanın bir yolu var mı?

Cerrahi lateks eldivenle kullanabiliyorum telefonu, yani normaldir.
  • enes122 E kullanıcısına yanıt
    Whatsapp sorunu, yani daha çok push notifications sorunu niçin dile gelmiyor anlamıyorum. Ne yaptıysam kökünden çözemedim. Miui 9'dan ümitliydim, demek ki o da aynı.

Mesajların Whatsapp'ı açınca geldiği nadir oluyor bende ama asıl yaşadığım sorun bildirim ışığını doğru yakmaması. Whatsapp içinde sessizde olan bir konuşmaya bildirim geliyor. Aynı konuşmaya bir bildirim daha gelirse ilk başta yanan bildirim ışığı sönüyor. Bu hata çok sık oluyor. Bu yüzden ekranı uyandırıp mesaj gelmiş mi, gelmemiş mi bakmak zorunda kalıyorum. Denemediğim tema, ayar kalmadı. Bu sorun çözülmüyor. Ram denetleyicisiyle alakalı olsa gerek. Bu durumdan ya kimse rahatsız değil, ya da başka kimseye olmuyor. Anlamadım gitti.
  • alpermam A kullanıcısına yanıt
    öyle bir problem yaşamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quartamin kullanıcısına yanıt
    ben uzaktan aldım mavi rengini. beğendim.
    +güç tuşuna basınca kılıfı açmadan saat görünüyor.
    +arama geldiğinde kılıfı açmadan cevaplanabiliyor.

https://tr.aliexpress.com/item/View-Window-Flip-Cover-For-Xiaomi-Mi5S-Case-Smart-Sleep-Awake-Leather-Case-For-Xiaomi-Mi5S/32764338802.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: doomhan

https://tr.aliexpress.com/item/View-Window-Flip-Cover-For-Xiaomi-Mi5S-Case-Smart-Sleep-Awake-Leather-Case-For-Xiaomi-Mi5S/32764338802.html

Kalitesi nasıl hocam, düşmeye falan dayanır mı? birde kapaklı olması kullanıma engel oluyor mu? ekrana kırılmaz cam takmak mümkün mü? arada 30 lira falan fark var, beklemeden buradan alacağım sizden gelecek cevaba göre.

• Quartamin kullanıcısına yanıt
    kalitesi iyi, diğer silikon/plastik kılıflara göre kalın olduğundan düşmede en iyi korumayı bu kılıflar sağlar. kapalı iken düşse ekranı da korur. mıknatıslı değil.
    kapağı açmadan arama cevaplayabiliyor olmak güzel.
    genel internet vs. kullanımı çift elle rahat.
  • tamamdır, alayım şimdi. teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quartamin

quote:

Orijinalden alıntı: doomhan

Kalitesi nasıl hocam, düşmeye falan dayanır mı? birde kapaklı olması kullanıma engel oluyor mu? ekrana kırılmaz cam takmak mümkün mü? arada 30 lira falan fark var, beklemeden buradan alacağım sizden gelecek cevaba göre.

Hocam ben Htc m9 un orjınal flip cover kılıfını kullanıyodum. Kalitesinden şüphe edilmicek kadar iyiydi. Ancak hiç pratik değil hele cihazı sık sık kullanıyosanız. Bi zaman sonra kapak artık geri katlamaktan yırtılıp gidiyor. 1 ay anca kullanırsın öyle diyim. Tamamen reklam başarısı bi kılıf başka bi numarası yok. sadece tel cebimde dursun arama cevaplayıp saate bakarım diosan zaten gidip 3310 fln al daha iyi. Akıllı telefon için pratik olmayan bi kılıf. Tavsiye etmiyorum.
  • İstanbul'da(avrupa) garantili 5s i nerden almamı önerirsiniz

• BüyükAmca kullanıcısına yanıt
    yakınınızda kipa var ise 1199 tl ye alabilirsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: m1xer

yakınınızda kipa var ise 1199 tl ye alabilirsiniz :)

bende kipadan almayı düşünüyorum hocam, garantisi hangi servis bir bilginiz var mı?

ve arkadaşlar mi5s te de ghost screen sorunu oluyor mu, lg üretim paneller kullanılmış mıydı 5s te?

• m1xer kullanıcısına yanıt
    Kipanın kataloğunda göremedim eminmisiniz

• Telefonda usb ile masaüstüne internet paylaşımı yapılamıyor usb ile internet paylaşımı seçtiğim zaman pc donuyor pcde herhangi bir sorun yok?
  • THECERN kullanıcısına yanıt
    Evo garantili 2 adet arkadaşlarıma aldık. İnsertte yok evet ama mağzalarda bulunuyor. Gitmeden önce telefon ile stok sorunuz. Bağzı elemanlar cahil oluyor markayı hayatıda duymamış yok diyebiliyorlar

Xiaomi Mi 5s  Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme

• iade kullanıcısına yanıt
    Miui 9 romlarda epic ve eu olmak üzere ikisinide kullandım. Epic te ram ve batarya tüketimi daha iyi idi. Boşta ram 1.8gb civarında idi, eu da 1.4 yaklaşık. Yuklemeyenler bence yüklemesin. Zaten beta geliyor. Gerçi global bile 8.5.3 te ancak oturdu (parmak izi vs). Beta da herhalde birkaç güncelleme ile ancak oturur gibi geliyor...

• Evet. Bu dediğiniz dahil bircok çözüm denedim ama bildirim ışığı sorununu çözmedi. Onlar daha çok telefon uykuya geçince push notificationlari zamanında alabilmek için sanki.

Bakalım forumun birinde WhatsApp seslerini miui sesleriyle değiştirin demişler. Bir de onu deniyorum simdi.

• happymtl H kullanıcısına yanıt
    Miui 9'da mi5s için parmak izi okuyucusu ile sayfa kaydırmadaki takilmalar düzeltilmiş mi? Teşekkürler,

• arkadaşlar telefonu en geç çarşamba günü alacağım allah nasip ederse,

kılıf önerebilir misiniz, şık, tam oturan mi5s e göre, şeffaf silikon kılıf.

ve telefonu elime aldığımda yapmam gereken işlemler var mıdır?, indirmem gereken uygulamalar, kontrol etmem gereken, veya yapsan daha iyi olur dediğiniz şeyler falan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayfa kaydırmada bende problem yoktu zaten. Parmak izi epic te güzeldi,Eu da ise kötü

• 
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.