Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12561257125812591260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Allah rızası için yardım.  Mi5 pro telefonum var. Herşey çok iyi idi. Global Stable 7 ye güncelleme alamadığım için verilen linkten ben kurdum. Bu arada yedekleme ve sıfırlama yaptım. Tüm resim yazı rehber mesaj geçmişi gitti. Bilgisayara aktarmak gerektiğini yeni öğrendim. Neyse sıkıntım şu. Telefonu en çok aracımda kullanıyordum. Bu güncellemeden sonra Bluetooth bağlanıyor iki saniye sonra bağlantı kesiliyor. Ne yapsam olmadı. Kesinlikle Android 7 güncellemesi ile alakalı bendeki problem. Önerisi olan var mı. Ya da bir önceki sürüme geri dönebilir miyim. Yardım lütfen.
  • Sevgili arkadaşlar güncelleyici ile 7 yi yükledim şimdi 6 ya geri dönmek istesem gene aynı şekilde güncelleyici ile yükleyebilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Arkadaşlar bazen hava değişiminden midir sarsıntıdanmıdır bilmiyorum mesela dışardan eve geliyorum telefonu ilk elime alınca özellikle klavyede dalgalanma oluyor bir siyah bir gri gibi oluyor dalgalanmalar oluyor klavye swiftkey sebebi nedir bilen varmı?

Ekran güneşe maruz kalınca renkler daha açık oluyor, biraz da kalitesi düşüyor gibi piksel piksel oluyor ve siyah kısımlar da dalgalanma oluyor. Üstte ki resimde olduğu gibi yaparsanız düzelecektir. Ben yaptım ama dediğiniz gibi sarı falan olmadı.
  • ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

Bugün ikinci kez başıma geldi. Mobil veri kapalı olduğu halde 1 byte nasıl kullanıyor bu telefon anlayabilmiş değilim. Sizinde başınıza geldiyse ve çözümünü biliyorsanız lütfen bilgilendirin. Açık olan uygulamaya takılmayın o anki bir iş için gerekiyordu.
  • eneximus kullanıcısına yanıt
    Dolaşım ayarını kontrol edin, asla yapın..

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

• Arkadaşlar merhaba, elimde bir cihaz var htc bu telefona imei atılmış ve android sürümü 4.4 şimdi bu arkadaşı 6.0 a yüksetmek istiyorum. Öncelikle bunun için root işlemi yapmam gerekli mi. Yoksa cihazın içine yazılım dosyasını atıp yükleyebilir miyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Selim_09

Dolaşım ayarını kontrol edin, asla yapın..

Kontrol ettim zaten "asla"daydı.

• AfyonumuFünyeylePatlattm kullanıcısına yanıt
    E biraz daha bekkeyip Mi6 alsaydınız keşke. Bomba gibi geliyor cihaz :)

• .Müdür. kullanıcısına yanıt
    Bende de var o az üst orta kısımda. Panel hatası galiba ama can sıkıcı bişey değil. Değişim yapmayacaklarsa cihazın açılmasına değecek birşey değil kanımca.

• Yav bu 8.2 ne zaman gelicek. İlla indirip kurcaz ha

• Ronguman kullanıcısına yanıt
    İndir kur kardeşim boşuna niye bekliyorsun değişen bir şey yok ki ben öyle yaptım bekleyemedim :)

Wifi ve veri arasında geçiş yap aktif mi?

Hocam mi mesaji kapatmalisiniz. Ayarlar>sistem uygulamalari> mesajlar > mi mesaj çevrimdisi olmali yapmadiysaniz bi de bunu deneyin

• atheet kullanıcısına yanıt
    Aksam unutmazsam atiyim fotograflarini. 1 aydir kullaniyorum. Gayet memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Müdür.

Arkadaşlar ekranın ortasında sadece siyah ekrana görünen yarım santim çapında mavi bir leke var. Neden kaynaklıdır bu ? Servise göndereyim mi ?

Ben de orta kısımda siyah ekrana gözüken kırmızı bir renk var. Benim de görünce canım sıkılsa da değişim, garanti gibi şeylerle uğraşmaya değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: hkfr

Merhaba arkadaşlar, Allah rızası için yardım.  Mi5 pro telefonum var. Herşey çok iyi idi. Global Stable 7 ye güncelleme alamadığım için verilen linkten ben kurdum. Bu arada yedekleme ve sıfırlama yaptım. Tüm resim yazı rehber mesaj geçmişi gitti. Bilgisayara aktarmak gerektiğini yeni öğrendim. Neyse sıkıntım şu. Telefonu en çok aracımda kullanıyordum. Bu güncellemeden sonra Bluetooth bağlanıyor iki saniye sonra bağlantı kesiliyor. Ne yapsam olmadı. Kesinlikle Android 7 güncellemesi ile alakalı bendeki problem. Önerisi olan var mı. Ya da bir önceki sürüme geri dönebilir miyim. Yardım lütfen.

Yok mu bir yardım eden,

• hkfr H kullanıcısına yanıt
    Araçtan ve cihazdan bluetooth profillerinden karşılıklı olarak kaldırın. Daha sonra tekrar tanıtın. Yardımı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bubu13

Sevgili arkadaşlar güncelleyici ile 7 yi yükledim şimdi 6 ya geri dönmek istesem gene aynı şekilde güncelleyici ile yükleyebilirmiyim

• Merhaba arkadaşlar ben mi5s kullanıyorum ama konusunda cevabını alamadığım için size soruyorum. Telefon için aliexpress ten otg dönüştürücü alıcam usb takmak için. https://tr.aliexpress.com/item/Ugreen-USB-C-Type-C-Male-to-USB-3-0-Female-Adapter-with-OTG-Function-Comverter/32676596281.html bu ürünü almayı düşünüyorum çalışırmı yoksa aynı mağazada koblolu olanıda var onu mu alayım. Lütfen başka mağazalardan linkler vermeyin bu mağazada kuponum var.

• 
Sayfa: önceki 12561257125812591260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.