Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12501251125212531254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bir sorunla karşılaştım çözümü varsa yardımcı olun. telefon rehberimdeki kişilere fotoğraf atadım. 1 aydır böyle kullanıyordum. bugün rehberimdeki bir numaradan fotoğrafı kaldırmak istedim kaldırdım fakat bir süre sonra kaldırdığım fotoğraf yeniden geldi. bu işlemi tekrarlamama rağmen sildiğim fotoğraf geri geliyor. bu fotoğrafı silmenin bir yolu yokmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MPT-76 kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz kullaniyorum

• gkhnmr kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumda müzdaribim günlerdir arıyorum daha bulamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafa5532 kullanıcısına yanıt
    Hocam micloud - kişiler - fotoğraf senkronizasyon yalnızca wifi kullan kapalı mı bı deneyin isterseniz

• sırf duvar kagıdı sıkıntısından dolayı kaldırmıştım novayı, şimdi tekrar yüklerim o zaman.. nova varken hiç bir launchera gerek yok..
    ben widget oalrak fit ve ezan vakti kullanıyorum sürekli donuyordu onlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 25 Mart 2017; 10:10:8 >
  • Dünkü güncelleme ile ses yüksekliği ciddi artmış, gibi yanılıyor muyum?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BLUESTREAM kullanıcısına yanıt
    Hangi roma gelen güncelleme hocam
  • bugraakkoc kullanıcısına yanıt
    global beta
  • kimse yardımcı olmayacak mı bu telefon neden bu kadar ısınıyor en basit oyunlarda

mail uygulamasından bildirim geliyor girmeye çalışında durduruldu hatası verıyor yok mu koca forumda bilen

dün güncellendi sürüm : MIUI 8 Global 7.3.23 / Beta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loves_ -- 25 Mart 2017; 13:10:22 >
  • Beta yeni güncellemede, miui temasindaki uygulama simgeleri çok kötü olmuş. Tavsiyesi olan varmı tema için?

• quote:

Orijinalden alıntı: Loves_

kimse yardımcı olmayacak mı bu telefon neden bu kadar ısınıyor en basit oyunlarda

mail uygulamasından bildirim geliyor girmeye çalışında durduruldu hatası verıyor yok mu koca forumda bilen

dün güncellendi sürüm : MIUI 8 Global 7.3.23 / Beta

Bende bu sorunların hiçbiri yok. All wipe yapmanızı tavsiye ederim.

• https://play.google.com/store/apps/details?id=com.duokan.phone.remotecontroller.peel.plugin

Peel mi remote uygulaması daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama yükleyince telefonda yüklü olan mi kumanda uygulamasına Türkiye markaları da ekleniyor vestel arçelik vb markalar.
    Edit: Hatta kanal epg bilgilerinide gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir45700 -- 25 Mart 2017; 14:17:3 >
  • Strola kullanıcısına yanıt
    Dünde önermiştim hocam. Tema varsayilan simgeler ise summer lotus temasının simgelerini kullanabilirsiniz.

• MPT-76 kullanıcısına yanıt
    Hocam burdan indirip kurabilirsiniz yalnız kurduktan sonra telefon saatini 1 saat geriye almanız​ gerekiyor o şekilde oynabilirsiniz.

http://www.apkmirror.com/apk/nintendo-co-ltd/super-mario-run-2/super-mario-run-2-2-0-0-release/super-mario-run-2-0-0-android-apk-download/

• frantic035 F kullanıcısına yanıt
    Ben saati de geri aldım yine açmadı oyunu. Play store dan da indirilmemesinin nedeni imei mi acaba? Gerçi daha önce hiçbir uygulamada böyle bi sorun yaşamadım

• Reset attığımda ilk başta mi logosunun altında kırmızı harflerle "bootloader unlock" yazıyor.

Hani meraktan soruyorum. Böyle kalmasının bir sakıncası varmıdır arkadaşlar? yoksa tekrar bootloader'i kitlememiz mi gerekiyor?.

Birde..Google playstore'da karşılaşılan "wifi bekleniyor" hatasının tek çözümü cihazı sıfırlamaktan geçiyor, sıkıntısı olan arkadaşlar bunu denesin..
  • Herkeste öyle yazıyor, sorun yok yani.

• Play store'de herhangi bir oyun veya programi indirmek icin tiklayinca cihazinizla uyumlu degil vb yaziyorsa,

Ayarlar / uygulamalar / google play / verileri temizle'ye basmayi deneyin.

• Arkadaşlar birinci sayfada verilen Android 7 güncelleme dosyasını indirdim bunu guncelleyiciyle yüklesem olur demi telefon rotlu değil kilit açık değil direk yüklesem sorun çıkmaz demii

• Merhaba, telefonum 8.1.2.0 kararlı sürümde adresteki dosyayı indirdim telefona attım. it's not allowed to upgrade to unofficial rom package hatası aldım sorun nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naughty.gif -- 25 Mart 2017; 20:3:38 >
  • 
Sayfa: önceki 12501251125212531254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.