Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1565. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15631564156515661567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    miui 9 sürümü ne zaman çıkacak bilgisi olan var mıdır?
  • 3490 kullanıcısına yanıt
    26 Ağustos

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • prestiggge P kullanıcısına yanıt
    global 7.7.20 de oldu.parmak izi ve menüsü kayboldu.global 7.7.13 yükleyince düzeldi.

• Arkadaşlar acil yardım. Telefonun pili şişmeye devam ediyor ve artık pil de çok kötü gitmeye başladı. Patlayacağındsn korkar oldum artık. Ankara içi pil değişimi nerden yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: PharmaHii

Arkadaşlar acil yardım. Telefonun pili şişmeye devam ediyor ve artık pil de çok kötü gitmeye başladı. Patlayacağındsn korkar oldum artık. Ankara içi pil değişimi nerden yapabilirim?

Pil şişmişse kullanmayın hocam telefonu. Allah korusun, patlar falan canınıza yazık. Tamir ettirene kadar başka telefon bulup idare edin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardasu

global 7.7.20 de oldu.parmak izi ve menüsü kayboldu.global 7.7.13 yükleyince düzeldi.

Donanımhabere yazınca kızdığımı anladı herhalde 1 aydı yoktu. Yine geldi menü :)

• Arkadaşlar aliexpress den nillkin qc3 kablo almıştım adaptör olarak da tabletimin 1.5 amperlik lenovo başlığı var onu kullanarak sarj ettim ve tam olarak 90 dakikada şarj etti bu normal mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PharmaHii

Arkadaşlar acil yardım. Telefonun pili şişmeye devam ediyor ve artık pil de çok kötü gitmeye başladı. Patlayacağındsn korkar oldum artık. Ankara içi pil değişimi nerden yapabilirim?

Hocam telefon şarj olurken kullandınız mı? Yoksa durup dururken mi şişti?

• 01halil kullanıcısına yanıt
    Yüzde kaçtan itibaren

• Yüzde 10 dan yüzde 100 e kadar sonradan ilk yüzde 10 şarj için 5 dakka ekledim.

• 01halil kullanıcısına yanıt
    Ben de 0 dan 100 e hep 110 dakika civarında orijinal QC 3.0 ile aldığımda beri

• Hocam Linegos dan geçmiştiniz sanırım 26 sonda oto üzerinden mi gelecek bir de Linegos a göre farkı var mı genelde parmak izi ve menü sorunu yaşayan oluyor Linegos da. Cinayet developer yüklerken twrp üzerinden yüklemiştiniz değil mi

• murselsevim kullanıcısına yanıt
    China developer mi yüklü hocam yoksa Root layıp mi yükselttiniz

• Ekstra paket dediğiniz root izni aldıktan sonra indirdiğimiz tool mu hocam? bir de flash almayı nasıl yapıyorsunuz şuan 8.1.2.0 yüklü bende direk miu9 global çıkınca geçebilir miyim güncelleyici üzerinden temiz kurulum için wipe cache falan mı gerekli yardımcı olursanız çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woeyy -- 22 Ağustos 2017; 11:30:53 >
  • Sanırım benimkinin farkı nillkin kablodan olacak.

• Arkadaşlar telefonda konuşurken kukağa yaklaştırınca ekran kararmıyor yakınlık sensörü çalışmıyor yardımcı olur musunuz?

• woeyy W kullanıcısına yanıt
    Twrp den değil mi flash ile yükledim Miui 9 China Developer (Eu rom değil)

Twrp ile yükleyecek sen Xiaomi.eu custom Romu yükle Miui 9 oda

Parmak izi vs asla yaşamadım hiçbir Romda

Hız olarak gayet iyi ve AnTuTu dan 133.000 küsür puan aldım gayet iyi

Şimdi önce sen mi unlock sitesinde başvuru yapıcaksın sonra onay mesajı SMS ile gelecek o mesajdaki programı pcye kurup telefonu fastboot modda pcye bağla programı çalıştır hesabını gir sonra kilit açılsın gerisini hallederiz

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Sensörü kalibre et ayarlar hakkında kernel versiyonu orada donanım testlerinden kalibre et

8.1.2 den geçemezsin ama hiç bootloader ile uğraşmak istemiyorsan 7.7.20 son sürüm Miui 8 Developera geç 25 Ağustos da otomatik gelir güncelleme olarak

http://bigota.d.miui.com/7.7.20/miui_MI5Global_7.7.20_d2ff195ec8_7.0.zip 7.7.20 link indir güncelleyici ile güncelle ama veriler gider yedekleme yap çünkü stabilden Developera geçiyorsun

• 
Sayfa: önceki 15631564156515661567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.