Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1564. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15621563156415651566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekranı lg olupta sorun yaşamayan var mı forumda ?o zaman kullanıcıların yarısında ghost screen var.2 çeşit panel varmış sanırsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sub-Zer0 kullanıcısına yanıt
    3 çeşit

Sharp

LGD

JDİ

Sorunlu olan LGD

• Bu sorun bizim forumlarda ısrarla lg lerin hepsi yanıyor diye anlatılmış ama yabancı forumlarda böyle bir iddia yok

İddaa değil gerçek LGD de yanmayan panel yok JDİ ve Sharp da da yanan panel yok

Zaten yabancı forumlarda çoğunlukla Hep LG telefonda sorun var

Edit: Mesela direk bulduğum bir konu yabancı forumlarda da bu dile getiriliyor

https://www.google.com.tr/amp/s/forum.xda-developers.com/moto-g4-plus/how-to/identifying-lcd-panel-ghost-screen-burn-t3470472/amp/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asaf1 -- 20 Ağustos 2017; 13:55:23 >
  • Hocam bunu almadan anlamanin yolu yok sanırım telefonu satacagim mi5 almak mantıklı değil o zaman.

JDİ satan belli başlı yerler vardı mesela bu yılın başlarında Pinti satıyordu JDİ ve bitirdi stokları o zaman mantıklı olurdu

Genellikle 2017 de alınan EVO BT garantili cihazlar JDİ veya Sharp

Mi 5s in LGD olanında da sorun var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asaf1 -- 20 Ağustos 2017; 13:54:37 >
  • iptal55 kullanıcısına yanıt
    hocam eu blister kılıf bende var telefonu çok kalınlaştırıyor maalesef, fakat iyi korusun ve tutuş hissiyatı iyi olsun derseniz ilk alınacak ürün bu

• Dedective kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle cebe biraz zor giriyor ama diğer kılıflara bin basar ayrıca diğerleri gibi ekran camını çıkartmıyor

• Mnr_baskurt M kullanıcısına yanıt
    yardimci olacak arkadas yokmu

• Mnr_baskurt M kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle bir uygulama verileri veya yazılımsal bir hata

• Hocam birincisi bunun avrupa priz olmasına imkan yok, çünkü bu amerikan tipi priz ve zaten bendeki orjinal priz bunun beyazı. Aliexpress'ten aldığım şarj orjinal avrupa tipi şarj ve üzerindeki değerlerden, şarj süresine ve fiyatına kadar aynı.

Araştırmadan konuya atlamayın hemen, ben bunu araştırdım da aldım. Yanlış bilgi vermeyelim.

Xiaomi'nin gerçek anlamda sunduğu Q.C. 3.0 adaptörü 3 amper'dir ve avrupa priz tipinde olanı yoktur.

http://s.aliexpress.com/bUnMby2e

Benim aldığım da Q.C. 3.0, fakat 2.5 amper'dir ve telefonla birlikte gelendir.

http://s.aliexpress.com/MzYJ7BnI

• evet bi eksisi de cebe zor girip çıkması. yalnız kış aylarında bu durum tam tersi, montun cebine koymak kolay ve kaygan olmadığı için düşme ihtimali de yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dedective -- 20 Ağustos 2017; 17:50:9 >
  • miui 9 eu sürümünü yükledim, bugün ikinci günüm ve yeniden ekran süresi 5buçuk 6 saatlere çıktı. ilk gün 5buçuk saat ekran süresi aldım bugün de böyle, muhtemelen 6 saati bulur. 4g açık, arada wifi ile takıldım. youtube ve internet tarayıcı kullanımı sonucu bu. lineage de 4 saati zor görüyordum açıkçası. performansı da memnun edici. tavsiye ederim

• eyvallah hocam drive de yüklü video ve resimler var onu bir silip bi daha bakcam

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonly

Hocam birincisi bunun avrupa priz olmasına imkan yok, çünkü bu amerikan tipi priz ve zaten bendeki orjinal priz bunun beyazı. Aliexpress'ten aldığım şarj orjinal avrupa tipi şarj ve üzerindeki değerlerden, şarj süresine ve fiyatına kadar aynı.

Araştırmadan konuya atlamayın hemen, ben bunu araştırdım da aldım. Yanlış bilgi vermeyelim.

Xiaomi'nin gerçek anlamda sunduğu Q.C. 3.0 adaptörü 3 amper'dir ve avrupa priz tipinde olanı yoktur.

http://s.aliexpress.com/bUnMby2e

Benim aldığım da Q.C. 3.0, fakat 2.5 amper'dir ve telefonla birlikte gelendir.

http://s.aliexpress.com/MzYJ7BnI

Şimdi dahili olarak Yuvarlak uçlu da QC 3.0 ibaresi yok çubuk olanda var onu mu kaydediyor sun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asaf1 -- 20 Ağustos 2017; 19:5:57 >

• Ben telefonu alalı 3 ay kadar oldu gecen gun garantıye tamıre verdım,
    ilk aldığım gunden berı (cepport dan aldım) sim 1 çalışmıyordu, ilk başlarda kartı oturtamadığımı düşünüp üstüne çok düşmemiştim, ancak arızalı olduğunu sonradan anladım, çok onemlı değildi benım için nıhayetıne çift sim kullanmıyordum ancak, en buyuk sorunu ekranda yaşamaya başladım sanırım sensorde sıkıntı var, telefon geldınde veya ben aradığımda ekranı uzaklaştırınca sıyah ekrandan normal ekrana düşmüyordu telefon, ne hoparlore alabılıyorum ne tuşlama yapabılıyordum, sensoru optımıze etsemde nafıle sonunda verdım garantıye bakalım ne olacak, 10 gun iş gününü geçerse yedek cıhaz verıyorlarmış 20 gunu geçerse o zaman konuşuruz dedıler.
  • jacki J kullanıcısına yanıt
    Uzun süre konuştuktan sonra benim ekranda kapalı kalıyor. Home tuşuna basıp görüşmeyi sonlandırıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 20 Ağustos 2017; 22:42:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parmak izi çalışmaması ve menüsünün kaybolması sorununa çözüm üretebilen var mı? Kurtarma modu, yazılım sıfırlama ve telin şarjının bitmesinin beklenmesi işe yaramadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr_baskurt

yardimci olacak arkadas yokmu

Galerideyken üst menüden Albümlere tıklayıp baktınız mı?
  • hallettim hocam saolasin

• 
Sayfa: önceki 15621563156415651566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.