Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15611562156315641565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kulaklık sorununu bende çözdüm teşekkürler
  • iptal55 kullanıcısına yanıt
    http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-mi5-kilif-kumas-desenli-silikonkirilmaz-cam-P190733046

Bunu alın hocam hem koruyor hemde kibar ben çok memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayram14688

Arkadaşlar dün itibari ile MIUI 9/7.8.17 global EU roma geçmiş bulunmaktayım.Gözle görülen tek değişiklik o yıldırım işaretiyle tanıttıkları ara yüz.Hakkını veriyor.Ha birde split screenmode.Onun dışında değişiklik yok gibi.Ama maalesef telefonda ısınma sorunu devam ediyor.Bunada bir el atsalar iyi olurdu.İndirmek isteyenler için buyrun linki.Yalnız TWRP den flaslamanız gerekiyor.
    https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/7.8.17/

Tek umudum ısınma sorununun gitmesiydi dediğinize göre o da aynı tas aynı hamam.

MIUI 8 - MIUI9

Dipnot: Xiaomi kara listeme girdi arkadaşlar. Almayı düşünenler koşarak uzaklaşsın. Ghost Screen + Isınma sorunu gibi kullanım zevkini mahveden sorunlar olduktan sonra içine i7 6700HQ koysalar bile umrumda olmaz. Isınıyor diye dinlendire dinlendire kullanıyorum telefonu. Hani sadece oyunlarda falan olsa anlıycam ama internette dolanırken bile bu kadar ısınınan telefon mu olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 19 Ağustos 2017; 17:57:45 >

• Kefelon kullanıcısına yanıt
    Hocam tamda 1-2 gün içinde alacaktım neden öyle dediniz 1200-1300 civarına ne alınabilir ki ? jiroskop özelliği istiyorum ama oda pahalı telefonlarda var
    Hocam herkes ısınıyor diyor zaten de siz daha fazla ısındığını söylüyorsunuz. Anakart veya batarya arızası olabilir. Kul yapısı bu sonuçta bozulmuş olabilir yani. Bahsettiğiniz ısınma olayı kronik bi sorun değil sonuçta. Ghost screen konusunda haklısınız lg panellerde kronik bi sorun. Isınma ve ghost screen ile ilgili niye servise yollamiyorsunuz?

• Isınma var bu telefonda hele şarjda kullanırsanız yanıyor,ghost screen zaten malumunuz...yine de bu telefonu seviyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iptal55

Telefonu sipariş verdim. Telefonu kalınlaştırmayan kılıf öneriniz varmı ? Ayrıca ekran camı öneriside alabilirim

nereden aldınız hocam ben resmen piyasada bulamıyorum telefonu,

bulduklarım da hep 1500 tl civarında,

nereden, kaça almıştınız hocam cihazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THECERN -- 19 Ağustos 2017; 19:11:41 >
  • MİUİ 9 CHİNA DEVOLOPER fastboot rom linki var mı acaba?
  • Global beta 7.7.20 kullaniyorum. Her hafta cuma gelmesi gereken guncelleme 1 aydir gelmedi. Bu cuma miui 9 gelmesi gerekiyor ama ins. sorun olmazda gelir.

• Ghost screen sorunu yaşayan var mı hala ben telefonu yeni aldım (prime modeli) lg ekran paneli olanlarda bu sorun oluyor denmiş ama ben yabancı kaynaklarda böyle bir şey okumadım hurafe mi yoksa her lg panelde oluyor mu bu sorun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: THECERN

quote:

Orijinalden alıntı: iptal55

Telefonu sipariş verdim. Telefonu kalınlaştırmayan kılıf öneriniz varmı ? Ayrıca ekran camı öneriside alabilirim

nereden aldınız hocam ben resmen piyasada bulamıyorum telefonu,

bulduklarım da hep 1500 tl civarında,

nereden, kaça almıştınız hocam cihazı

http://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-5-3gb-ram-64gb-rom-4g-cift-hatli-cep-telefonu-P194940176
    buradan aldım 1260 tl'ye. şimdi kılıf arıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-mi5-kilif-kumas-desenli-silikonkirilmaz-cam-P190733046

Bunu alın hocam hem koruyor hemde kibar ben çok memnunum.

hocam dışının kumaş olması hoşuma gitmedi benim.
    http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-mi5-delikli-silikon-kilif-eu-blister-P179166909
    bu ürün nasıldır ? telefonu kalınlaştırır mı ?

• tlfnun galerisi tamamen bosken neden fotoğraf ve videolar bu kadar yuksek gosteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mnr_baskurt -- 20 Ağustos 2017; 1:12:14 >
  • Sub-Zer0 kullanıcısına yanıt
    Benim cihazdada ghost oluyor hocam. Ama panel ne bilmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alicandemir73 A kullanıcısına yanıt
    Miui formunda var en.miui.com

Ghost Screen krononik bir sorun olmasının nedeni bazı ekranların LGD yani LG üretimi olması mesela bende ki JDİ yani japon display ki ben çok memnunum sorun yok

Isınma yemin ediyorum artık daha bugün bile denedim MİUİ 9 7.8.17 China Developer Romda 1 saat forumları gezdim 36 derece ile aldım telefonu sonra bu süre zarfında 38 oldu efsane Tekken oyunu indireyim dedim adm indirme yöneticisi ile indirdim hızlıca 10 dk içinde 436 MB birşey di sonra açtım oyunu 1 saat 10 dk felan oynadım telefonu bırakırken ısınma 43 derce idi...

Yani sorun anakart hatası olabilir zaten sizin gibiler binde bir bile çıkmıyor

Hurafe felan değil Mi 5 lerde 3 farklı panel kullanıldı LG gibi şerefsiz firma sağolsun ghost Screen verdi ama diğerlerinde JDİ ve Sharp kullanıldı onlarda sorun yok

Zaten G4 G5 Mi5 Mi 5s bunlarda hep LGD panellerde var bu sorun

• THECERN kullanıcısına yanıt
    Sizin için bir araştırma yaptım son Hepsiburada da altın renkli 1249₺ ye kalmış Turuncu Mağazada 32GB versiyonu

• quote:

Orijinalden alıntı: Asaf04

Ghost Screen krononik bir sorun olmasının nedeni bazı ekranların LGD yani LG üretimi olması mesela bende ki JDİ yani japon display ki ben çok memnunum sorun yok

Isınma yemin ediyorum artık daha bugün bile denedim MİUİ 9 7.8.17 China Developer Romda 1 saat forumları gezdim 36 derece ile aldım telefonu sonra bu süre zarfında 38 oldu efsane Tekken oyunu indireyim dedim adm indirme yöneticisi ile indirdim hızlıca 10 dk içinde 436 MB birşey di sonra açtım oyunu 1 saat 10 dk felan oynadım telefonu bırakırken ısınma 43 derce idi...

Yani sorun anakart hatası olabilir zaten sizin gibiler binde bir bile çıkmıyor

Hocam benim ekran lg çıktı.illa bu sorun olacak mı ileride ?

Kesinlikle er yada geç olacaktır

• 
Sayfa: önceki 15611562156315641565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.