Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (922. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 920921922923924
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gps : kapalı
    internet : açık(4g) vodafone
    senkronizasyon : kapalı
    NFC : kaplı
    bluetooth : kapalı
    tasarruf modu : kapalı
    Döndürme : kapalı
    Parlaklık : otomatik
    Ekran Süresi : 4- 4.30 saat

Kullanım : Tarayıcıdan facebook/ arama/ sms çok nadir/ whatsapp çok nadir/oyun max yarım saat/
    Şu şartlarda ben vodafone hattımdan başka bir etken göremiyorum ve tek tesellimde şarjın ordan akıyor olmasını düşünmek turkcell aldıktan sonra da aynı şekilde olursa zaten benim telefonun bataryasından bilicem.Dikkat ettiğim şey telefonun şarjı bitmeden tamamen asla şarja takmam ona rağmen batarya şişmiş olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eeGoo -- 11 Ocak 2017; 15:26:12 >
  • newport isimli satıcıyı nasıl bilirsiniz n11'deki?
    konu içi arama yapılamadığı için yorumları bulamıyorum. şu an turuncumağaza da fiyatları yükseltti dolar yüzünden sanırım. eski fiyata satan ve delta garanti olduğunu söyleyen sadece burası var.
  • Biz mi6 çıkacak, mi5 dahada ucuzlar derken dakka başı fiyat artırıyorlar.
    Dün 1069 lira olan ürün öğle 1129du. Şuan içinse 1165 tl oldu turuncumağazada. bilginize.
  • tugaykavuk kullanıcısına yanıt
    Hocam dolar kuruna bakmak her şeyi açıklıyor. Her gün 0,10-0,15 kuruş artıyor. 4 lira olmuş dolar adamlar ne yapsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 11 Ocak 2017; 16:1:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar

Turuncu dan mi5 pro aldim. Bugün elime ulaştı. Telefon ile arama yaptığım zaman 3 kere yeniden başladı telefon. Mağazayi aradım stabil rom kurarsam düzeleceğini söylediler. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi.

Şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozz1907 -- 11 Ocak 2017; 16:35:29 >
  • Arkadaşlar mi 5 hala alınır mı yani mi 6 bekleyim mi ? Mi 5s fiyatları düşer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper24

newport isimli satıcıyı nasıl bilirsiniz n11'deki?
    konu içi arama yapılamadığı için yorumları bulamıyorum. şu an turuncumağaza da fiyatları yükseltti dolar yüzünden sanırım. eski fiyata satan ve delta garanti olduğunu söyleyen sadece burası var.

https://forum.donanimhaber.com/telefon-alirken-uzak-durulmasi-gereken-firma-n11-newport-gg-cepport-hb-mys-iletisim-intellicell--121308096

Bu konuya göre uzak durulması gerek.

• Akbell kullanıcısına yanıt
    ben hb'den aldım. Evo garantili idi.

• ozz1907 kullanıcısına yanıt
    kaplık yapıyor öyle bende. Tuşu hassaslaşıyor kaplığı takınca ama sizde öyld midir bilemem. Arama sırasında tuşa yanlışlıkla basılı tutuyorum ben.

• oyuncudroid O kullanıcısına yanıt
    Çıkarayım hocam. Belki de ondan kaynaklı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aetekis

Arkadaşlar mi 5 hala alınır mı yani mi 6 bekleyim mi ? Mi 5s fiyatları düşer mi?

Bu fiyat bandında alternatifi yok hala. Mi6 Mart gibi çıkar Mayıs-Haziran gibi de anca ülkemize gelir ve fiyatıda ilk başta pahalı olur Mi5 gibi.

Elinizdeki para 1000 TL civarıysa şahsen beklemenin hiçbir anlamı yok bence.

• ne kadar süredir kullanıyorsun telefonu? vodafone 'dan kaynaklı olabileceğini düşünüyorum, mobil bağlantı surekli açıksa. daha hızlı bi şebekeye bağlanmaya çalıştığından ve bulamadığından, sanırım surekli yüksek hızlı şebeke arayacam diye bataryayı kullanıyor olabilir
  • srsy kullanıcısına yanıt
    Üstteki mesajda bundan bahsettim. Global stabilde gece şarjı çok yeme durumu gider mı?
  • ozz1907 kullanıcısına yanıt
    son sürüme güncel mi?

güncelleme yapın düzelecektir

• Noktasına kadar aynı sorun bende de var hocam. Herşeyi denedim ama ort 5 saati geçmiyor ekran süresi
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    hocam sonuçta mağaza stoklardan satıyor. Atıyorum 3.50 veya 3.60 dolar kuruyla aldığı ürünü bugün dolar kuru 3.88 diyerek fiyata güncelleme yapması bana pek mantıklı gelmiyor. sizin dediğinizin mantığa uygun bir yanı olması için bizim aldığımız tüm cihazların siparişini direk yurtdışından vermesi ve bize o cihazı ulaştırması gerekir.
  • Merhabalar arkadaşlar n11 turuncu mağaza fiyat arttırmış riske girip newport mağazasından almayı düşünüyorum ama başkasının kartla alırsam ileride servislik icralık durum olursa iade o aldığımız kartamı yatar çünkü kredi kartı yardımlaşma bölümünden birinin kartıyla almayı düşünüyorum.
  • ihtilalVakti kullanıcısına yanıt
    adam yatırım yapmış

yeni alacağı malları sizden kazandığı parayla alacak

eğer fiyatı arttırmazsa artık eskisi kadar mal alamaz

• Telefonun şarjını komple bitirmek bataryaya zarar verir. %20 ile %10 arasında iken sarja takın telefonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

quote:

Orijinalden alıntı: alper24

newport isimli satıcıyı nasıl bilirsiniz n11'deki?

https://forum.donanimhaber.com/telefon-alirken-uzak-durulmasi-gereken-firma-n11-newport-gg-cepport-hb-mys-iletisim-intellicell--121308096

Bu konuya göre uzak durulması gerek.

aslında delta garantili diyor soru cevap kısmında, o yüzden sordum. yani satın aldıktan sonra o anda üründe sorun yoksa adamlarla bir işimiz kalmıyor heralde, delta ilgileniyor yanlış mıyım? bu durumda sıkıntı olmamalı gibi.

• 
Sayfa: önceki 920921922923924
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.