Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (808. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam p9 u 4ay kadar kullandım kesinlikle çok iyi bir cihaz fotoğraf konusunda sizi tatmin edecektir ancak aynı şeyi video için söyleyemem Mi5 kullanırken p9 u sadece fotoğraf konusunda arıyorum başka hiçbir konuda p9un gerisinde degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: labkamil

install deyip devam edin aşamalara

devam ettim ama gene beceremedim ben sanırım..

edl yani ilk cmd aşamasında "error device not found" hatası veriyor..
  • Arkadaşlar susturmak için ters çevir özelliği stabil çalışıyor mu? Aktif etmeme rağmen telefon calarken ters çeviriyorum çalışmıyor bende.
  • Telefon ayarlarını ve kullanılan programları ve sürelerini de yazar mısınız acaba?
  • jabstam J kullanıcısına yanıt
    Bu devletin youtube a erişimi kısıtlamasından.
  • Bootlocker açma konusunda şöyle bir kılavuz buldum kendimde denedim işe yaramadı yada yanlış yaptım..

İlgilenen olursa iyi olur.

http://en.miui.com/thread-434406-1-1.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: kntrli

Hocam p9 u 4ay kadar kullandım kesinlikle çok iyi bir cihaz fotoğraf konusunda sizi tatmin edecektir ancak aynı şeyi video için söyleyemem Mi5 kullanırken p9 u sadece fotoğraf konusunda arıyorum başka hiçbir konuda p9un gerisinde degil

Hocam huaweinin parmak izi okuyucusu ve stabilitesi beni meraklandiriyor :) mate 8 hala gönlümün bi kenarinda bekliyor, cok pahali olmasa direk alcam mate 9 u

• Hocam hatayı googleye kopyalayın çözümü vardır büyük ihtimal imzalı sürücü sorunu.

• Arkadaşlar eski telefonumda ekranı sağa veya sola kaydırabiliyordum. Yani ana ekranın sağına oynadığım oyunları,sola ise banka uygulamalarını koyuyordum. Mi5'te ekranı sağa kaydırabiliyoruz,onda bir sorun yok ama sola niye kaydıramıyoruz acaba? Yani sürekli döngü halinde kullanamaz mıyız?
  • BLUESTREAM kullanıcısına yanıt
    Ekranının boş bi yerine uzun süreli basın daha sonra boş sayfa koymak istediğiniz tarafa doğru ekranı kaydirin. Ortada + işareti cikacak. Ona basin ve boş sayfanız hazır.

• Hay Allah razı olsun. Yalnız döngü halinde yine olmuyor. O açtığım sayfa son sayfa oluyor ve öbür tarafa yine dönmüyor. Belki Miui arayüzünün özelliği böyledir.
    Döngü yok hocam. Varsa da ben bilmiyorum.

• Global Stock 8.1.2 Rom ile gelen cihaza EU rom kurmak için Bootloader açılması şartmı?

Birde bu Bootloader kaldırma ve Root atma işlemleri garanti kapsamı dışarısına çıkarmazmı?
  • Dostum aynısı bende de oldu. Devam ettim ama sefer de kurulumda hata verdi. Aynı telefon aynı programlarla hatta aynı CD den kurduğum Windows ile başka bilgisayarda denedim oldu. Bir de başka bir bilgisayarda dene derim

• Eu rom mu global rom mu daha iyi ve daha stabil?
  • ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

Tavsiye ederim arkadaşlar çok kapsamli ve hizli bir tema

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Adı ne temanın acaba?
  • ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

Bu saat bu romda sürekli bozuluyor, yeniden baslattigimda bir saat geriye gidiyor sebbei nedir? ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birkuşgibi -- 24 Aralık 2016; 22:15:39 >

Android n hocam..

• 
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.