Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (803. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 801802803804805
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone kullanıyorum. Hiçbir ayar yapmadım.

Merkezi yerlerde 4G çekiyor. Bunun dışında 3G de gayet hızlı. Ve Avea nın hiç çekmediği turkcell in full çektiği bir konumda Vodafone geçerken şüphem vardı ama 2-3 diş arasında çekiyor.

3G ortalama hız: 3.5 ile 5mbps arası. Full HD diziler için yeterli bir hız. (speedtest üzerinde daha çok görünüyor - 8mbps- ama o aldatıcı daima)
  • Beyler manual modda pozlama suresi ayari var mi? Mesela 8 saniye ayarlayip o zaman cekmesi durumu? Karanlikta iyi cekiyor cunku bu mod
  • apokhan kullanıcısına yanıt
    Evet var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammedygc

_CeKoCu_
    aynen dediğiniz gibi çıktı, bu cihaz türk telekomun bilgi havuzunda yok ondan dolayı telefonu tanımıyor ve 4.5g ile uyumunu bilmiyor hocam. Sadece ek internet paketlerinde sorun çıkarıyor.

henryerdem
    başka telefona takınca evet satın alıyor ama tekrar mi5 e takınca paket ile satın alınan internet hakkını kullanmıyor yani girmiyor malesef. Tek çaresi Türk telekomun mi5 i eklemesini bekliycez imeide yazan model üzerinden.

cevaplarınız için teşekkürler

Türktelekom kullanıyorum dediklerinizin hiçbiri yok benim telefonda.
    Ek internet paketi alıp kullanıyorum.
    4g ile ilgili de problemim yok.
    Hatta ek aldığım internet paketi bitime yakın mesajda geliyor turktelekomdan yani ek pakettrn kullanmış olmuş oluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• muhammedygc M kullanıcısına yanıt
    Cihazi ben İzmir'e iş görüşmesine gittiğimde test ettim her yerde 4g çekiyor denizlide zor 4g çekiyor ama vodafone lte 800 band ini kullaniyor cihaz onu desteklemiyor tt ve turkcelde bu sorun yok diye biliyorum . Yanlışım varsa düzeltiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5EED104EE -- 24 Aralık 2016; 9:02:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammedygc

_CeKoCu_
    aynen dediğiniz gibi çıktı, bu cihaz türk telekomun bilgi havuzunda yok ondan dolayı telefonu tanımıyor ve 4.5g ile uyumunu bilmiyor hocam. Sadece ek internet paketlerinde sorun çıkarıyor.

henryerdem
    başka telefona takınca evet satın alıyor ama tekrar mi5 e takınca paket ile satın alınan internet hakkını kullanmıyor yani girmiyor malesef. Tek çaresi Türk telekomun mi5 i eklemesini bekliycez imeide yazan model üzerinden.

cevaplarınız için teşekkürler

Geçen ay ek internet paketi aldım. hattımı başka telefona takıp ek paketi aldım daha sonra mi5 ile kullandım İnterneti sorun yoktu

• Telefonda 4g destegi var arkadaşlar
  • muhammedygc M kullanıcısına yanıt
    Bende Türk Telekom kullanıyorum. Hattı telefona takar takmaz 4 g çalıştı sorun bende yok tahminimce eski hatlarda sorun yasaniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Evet var

Hocam bazi yerlerde shuter speed ozelliginin olmadigi yazilmis ama?

• apokhan kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ASCiiArT kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevabınız için.
    Dün son global stabil romu kurdum cihaza.
    Şarjı az gidiyor gibi geldi bana.
    Akşam %100 de bıraktım, sabah kalktığımda %94 idi.
    Bu rom ile denemek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Hayir hocam hala gelmiyor bildirim.

Hocam kesin cozum demis xda da . Gelistirici seceneklerinden miui optimizasyonunu kapatin demis. Deneyip sonucu yazabilir misiniz?

• labkamil kullanıcısına yanıt
    Ben 6 saat civarı ekran süresi alıyorum, pil tasarruf modu hep açık. Ama dediğiniz gibi telefon geceden sabaha %8 civarı sarj yiyor. Fakat güncellemeyle düzelecek birşey sıkıntı olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

Telefonda 4g destegi var arkadaşlar

Ona şüphemiz yok hocam... Sıkıntı operatörün cihazı uyumlu olarak görmemesi
    Evde hattımı Huawei G7 'ye takıyorum hemen 4G geliyor. Aynı hattı mi5' e takıyorum 3G bağlanıyor. İşin tuhaf tarafı ilk kullanmaya başladığım zaman arada bir 4G ile bağlanıyordu. Geçen gün güncelleyicide üç nokta olan yere bastım. Güncellemeleri indir seçeneğine tıkladım, uzun süren bir indirme yaptı. Ondan sonra böyle oldu.

• Arkadaşlar geçen hafta elime geçen Delta garantili, global kararlı Rom yüklü Mi5 32gb cihazda hem mobil veride, hem de wifi'de aşırı bir yavaşlık söz konusu. 30mb'lık program Play Store'dan abartısız bir saatte iniyor. Instagram'da bazen fotoğraflar dahi açılmıyor. Global Miui forumunda da sorunu yaşayanlar varmış. Burada yaşayıp çözenler var mı? Yazılımsal olduğunu tahmin ediyorum.

Global forumda da şöyle bir çözüm önermişler ama root ile uğraşıp zaman harcamak istemiyorum. Çok canımı sıktı bu durum.

http://en.miui.com/thread-326830-1-1.html
  • Siz nereden almistiniz hocam telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoIF

quote:

Orijinalden alıntı: yusuffefe

Hb siyah renkler sorunlu bilgin olsun n11 daha avantajlı %7 indirim artı kart puanı var gerçi hb da kart puanı var

ben aldım siyah dün geldi sorunsuz kullanıyorum global stabile çevirdim

Global beta'da stabile nasıl geçebilirim?

• Az önce eşimin Turkcell hattını mi5'e taktım anında 4g aktif oldu. Artık eminim, sorun kesinlikle sim kartta yani Türk Telekom da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaskin77 -- 24 Aralık 2016; 11:38:47 >
  • ASCiiArT kullanıcısına yanıt
    6 saat ekran süresi görebileceğimi zannetmiyorum gidişata göre. Sizin kullandığınız rom hangisi?

• arkadaşlar benim telefonun sürümü guncelmi uzun zamandır güncelleme almiyorum .

• 
Sayfa: önceki 801802803804805
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.