Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (797. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 795796797798799
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hava durumu ne yaptıysam kendi kendindini güncellemiyor farklı uygulama ile de denedim izinleri de açtım olmuyor çok elzem değil ama aklıma geldi çözebilen var mı?
  • gfb.samed kullanıcısına yanıt
    Slm.n11 deki yüzde 7 lik indirimi uygun görürseniz kullanmak isterim.tskeler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu alalı bir kaç gün oluyor, benim de bir katkım olmuş olsun.
    Telefondan son derece memnunum, özellikle ekranı çok hoşuma gidiyor. Tek sıkıntısı romdan kaynaklı alarm çalmıyor. Yakın zamanda deltaya gidip güncelleteceğim. Forumdaki anlatımlar gayet açık ve net ama işin ehli olmadığımdan riske girip telefonu bozmak istemiyorum.
    Kılıf ise "Xiaomi Mi5 Orjinal Flip Cover kılıf" olarak geçiyor. Kılıf gayet şık, kullanışlı ve dokusu da çok hoş. kayma sıkıntısından ötürü aldım ve memnun da kaldım. Muhtemelen uzun ömürlü olacak gibi gözüküyor. Kapağı açınca otomatik kilit açılıyor, kapatınca da kilitleniyor (telefonda şifre yok.).
    Telefonu da kılıfı da hbden aldım.

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

• quote:

Orijinalden alıntı: matrix31

Cm14. 1 son güncelleme 22 Aralık ses cok iyi seviyeye geldi(hoparlör) AudioFX ten de özel yada normale alin hoparlör baya tatminkar seviyeye geliyor eski hali berbattı

hocam şarj süresi nasıl hala kötü mü? arka planda çok şarj yiyordu sistem %25 %30'lara kadar çıkıyordu?? bir de kamera kalitesi nasıl oldu? parmak izi tuşu ile ana menüye basmadan geçebiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza_kadir -- 23 Aralık 2016; 0:25:9 >
  • arkadaşlar telefon kusursuz bayıldım ekran harika kamerası güzel telefondan pek anlamam ama sesten anlarım kulaklık modlarını ayarlayınca güzelde bir kulaklığınız varsa gerçekten güzel sesi var ipod la arasında bir fark alamıyorum tizleri daha iyi gibi mi5 in.

htc m7 beni bayağı yormuş hayattan soğutmuş o kadar yavaşlamıştıkı sarj deseniz 3-4 saatte dolar 3-4 saatte biterdi mi5 hemen doluyor resmen çok hızlı
  • ekhuma E kullanıcısına yanıt
    Hocam kılıf benimde hoşuma gitti ben de böyle bir kılıf arıyordum. Acaba telefonunuzda ekran koruyucu var mı? Zira bazı kılıfları ekran koruyucuyu kaldırıyordu.

• BLUESTREAM kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, hayırlı olsun o zaman.

• Ekran koruyucu yok. Suanlik ihtiyac duymadim, kapakli oldugundan. Ama ilerleyen vakitlerde bir cam koruyucu takabilirim.

• ekhuma E kullanıcısına yanıt
    Rica edersem kılıfın daha ayrıntılı fotoğraflarını yüklebilir misiniz? Yüklediğiniz resimler büyümüyor da.

Ek olarak hangi mağazadan sipariş ettiniz kılıfı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reindot -- 23 Aralık 2016; 0:55:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix31

Cm14. 1 son güncelleme 22 Aralık ses cok iyi seviyeye geldi(hoparlör) AudioFX ten de özel yada normale alin hoparlör baya tatminkar seviyeye geliyor eski hali berbattı

Ben ayari duz kullaniyorum. Cm ROM da iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmi 14.1 sürümü nedir arkadaşlar anlamıyorum pek bir Çin bir de farklı bir sürüm mü var bu telefonda
  • Burdan adres paylasmak yasak mi degil mi bilmiyorum da, yukarda yazdigim sekilde aratirsan bulabilirsin hepsiburadadan.
    Resimlere tiklayinca site aciliyor oradan da buyutuluyor. Teleplus di magazanin adi

• quote:

Orijinalden alıntı: firefighters

Kutusunun jelatinini açtım mecburen sıkıntı yapmazlar değil mi.onbes dakikada fıtık oldum sıfır cihaz açılmaz mi Yaw
    Yarın kargoya verecek bakalım ne edecekler.

Açıldı bakalım ne olacak bi kaç günde belli olur

• Arkadaşlar merhaba, bana yardımcı olur musunuz. Hepsiburada dan aldığım mi5 te Türk telekom kullanıyorum, bantları açmama rağmen Türk telekom telefonumu tanımıyor ve telefonun 4.5g ile uyumunu bilmiyor, bu yüzden 4.5g paketlerini satın alamıyorum. İmei kaynaklı sorun olabilir, acaba imei nizi sorgulatıp benim attığım gibi model bilgilerinde yazan yeri yazar mısınız buraya.Model bilgilerinde MI5 yazması gerekmiyor mu. Benimmkiyle aynımı acaba sizinde ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammedygc -- 23 Aralık 2016; 3:33:46 >

• Beyler bu rom işlerinden pek anlamıyorum telefonu ilk açışta rom işlerine girmeden kullanıma hazır olmuyor mu yani diger android telefonlar gibi güncelleyip kullanamıyormuyuz?
  • şu telefonun siyahını 1100e filan bulamaz mıyız acaba
  • Arkadaşlar sildiğim mi uygulamalarını nerede bulabilirim birde miui global kararlı 8.1.2.0 yüklü bir arkadaş yüklü gelen uygulamaların listesini ss atabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustyde

Arkadaşlar sildiğim mi uygulamalarını nerede bulabilirim birde miui global kararlı 8.1.2.0 yüklü bir arkadaş yüklü gelen uygulamaların listesini ss atabilir mi ?

bunlardan mı bahsediyorsunuz hocam, ya hazır uyanıkken benim şu son yazdığım sorumla ilgilenebilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammedygc

quote:

Orijinalden alıntı: mustyde

Arkadaşlar sildiğim mi uygulamalarını nerede bulabilirim birde miui global kararlı 8.1.2.0 yüklü bir arkadaş yüklü gelen uygulamaların listesini ss atabilir mi ?

bunlardan mı bahsediyorsunuz hocam, ya hazır uyanıkken benim şu son yazdığım sorumla ilgilenebilir misiniz

Evet hocam bunlar müsaitseniz diğer uygulamaları da atabilir misiniz ? (Hiç bir uygulama silmediyseniz)Sizin sorununuza gelecek olursak hocam 4g de tr de geçerli bantların bi kaçını kullanıyor mi 5 bu yüzden ya ilk sayfadaki bant açma olayını yapacaksınız ya da böyle kullanacaksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustyde -- 23 Aralık 2016; 4:43:14 >

• mustyde kullanıcısına yanıt
    buyurun
    https://postimg.org/gallery/1lkcx06mw/
  • 
Sayfa: önceki 795796797798799
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.