Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (696. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abdullah kara

İki buçuk saat konuşma yaptın hiç bir ağrı olmadı bende

Bazı insanları etkilemiyor doğrudur. Ama benim gibi SAR değeri yüksek telefonda baş ağrısı sorunu şikayeti olan çok kişi var. Forumda görebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagriklm06

EMR cihazı olsa net olmasa da bi ölçüm yapabiliriz aslında aynı mesafeden farklı telefonlar ile karşılatirma yapılabilir. Elektrik işiyle uğraşanlarda vardır. Gömülü kablo ve kopukluk tespiti içinde kullanılıyor.

• Müzik konusunda G2 den geçsem inceden hayal kırıklığı yaşatır mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AfyonumuFünyeylePatlattm kullanıcısına yanıt
    4g Vodafone az çeker 3g de sorun yok

• MaHoMaRsE kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam ama bana orada yapmayacaklarmış gibi geliyor. 100 TL puan %10 bedeli cihazın, az değil, duysunlar sesinizi

• cagriklm06 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah. Upload ve downloadda sıkıntı var galiba ben zaten telefonda bunlarla uğraşmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • prof.dr.13175 P kullanıcısına yanıt
    Konudaki genel kanı n11 turuncumağazadan almak gibi görünüyor hızlı şarj özellikli şarj aleti ve global romla geliyormuş hattı tak kullan garantisi de kötünün iyisi Delta olması lazım ben de alacağım araştırıyorum.

• qwsehmus kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla NFC çipi var Mİ5`te. Dolayısıyla temassız ödemeyi de destekler varsa.

Pardon hocam enpara demişsiniz, görmemişim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dehsset -- 11 Aralık 2016; 0:23:34 >
  • AfyonumuFünyeylePatlattm kullanıcısına yanıt
    Net paketim 3gb olduğundan onu pek deneyimleyemedim ama bi eksikliğini hissetmedim hat vodofone. Hız testlerinde de normal sonuçlar çıkıyor bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hanzee

Ben 3g de kullanıyorum, ekran parlaklığı %40 civarlarında çoğunlukla, sürekli ya mobil veri ya wifo açık, instagram twitter forum haberler filan hel geziyorum internette, arada oyunda oynuyorum, telefonu çok yoranlardan degil ama, flappy bird tarzı diyebilirim, kullanmadığım zamanlarda intermet konum filan bildirim çubuğundaki herşey kapalı
    Bu şekilde 5 saati hertürlü geçiyo ve genelde 6 ya yakın oluyo, 6:30 gördüğüm bile oldu
    4g kullanmak ve ekran parlaklığını full açmak çok gereksiz bişey bence

Dışarıda genelde kullanıyorum sabah 7 den akşam 5 e kadar dışarıda çalışıyorum ekran parlaklığı mecburen yüksek tutuyorum.
    Ama 3 saati geçemedim henüz

• Son güncellemeyi yükledim. Klavyeleri fln bozdu. Tekrar yaptım dil ayarlarını vs. Ama eskisi gibi olmadı sık sık duzeltme yapmak zorunda kalıyorum.

• SAR DEĞERi ne hic takilmayin emin olun evinizdeki radon gazı ictiginiz sigaradaki radyasyon varken esamesi okunacak birsey degil ben nerden biliyorum taek den radyasyondan korunma sertifikasyonum var bu eğitimde öğrenmistim iyi forumlar.

• MDV kullanıcısına yanıt
    Maşallah 3100 lira fiyat çekiyorlar hocam.

Ucuz birşey almak istiyorum maalesef. Mi 5S maalesef benim ihtiyaçlarımı karşılamıyor kamera olarak. Pişman olmamak için büyük olasılık G4 alacağım.

İyi geceler herkese
  • tamamen psikoloik.

Amerikan standartlari icin 1gr limit : 1.6 W/kg ve cihazimizin Bas Sar degeri 0.703 W/Kg ve vucut sar degeri 1.422 W/Kg
    Avrupa standartlarinda (iphone haric bilindik tum telefon markalarinin kullandigi derecelendirme standarti (iphone da amerikan urunu oldugundan kendi standartlarini kullanmalari gayet normal ve iphonelarin da sar degerinin yuksek gibi gozukmesinin sebebi bu)) 10gr limit: 2.0W/kg ve cihazimizin bas sar degeri 0.376 W/kg ve vucut sar degeri 0.798 W/kg

Diger bazi telefonlar icin AB degerleri
    Samsung S7 edge icin bas sar degeri 0.264 vucut sar degeri 0.507
    lg g5 kafa 0.596 vucut 1.04
    asus zenfone2 kafa 0.351 vucut 0.352

Not:telefon gorusmelerimi genellikle hoparlor veya kulaklik ile yapiyorum , ayrica da bunlari bana telefonunu hediye et diye yazmadim. Maksat bilgi paylasimi
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım telefon konusundaki hayatının hatasını yaparsın g4 almakla. Benim telefonumda dahil olmak üzere, bir çok arkadaşım g4 de bootloop sıkıntısı yaşadı ve telefon çöpe çıktı. G4 ana konusunda bile bir kişi tavsiye etmez. Yakma paranı başka bir model bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hako7445 -- 11 Aralık 2016; 3:01:58 >
    Git bir tane aynasız makine al daha rahat edersin. G4 kronik hataları çok olan bir telefon.

Hayatınızın yanlışını yaparsınız G4 alarak. Salt kamera için kronik arızaları olan bir cihaz almak pek mantıklı bir hamle olmayacaktır. Farklı modelleri incelemenizi tavsiye ederim. Karar sizin elbette, dili yanan çok insan var bu cihazdan. Şuan kullananlar bile elindeki cihazın bir gün arıza vereceğinin farkında. Alırsanız muhtemelen sizin de dilinizden dökülecektir; "çok şükür bugünü de arızasız kapattık, yarına Allah kerim" diye. Bu tür durumlarda kullanıcı yorumları bu açıdan ciddi bir önem taşımakta. Hayırlı kararlar dilerim. :)

• kaanbocuk kullanıcısına yanıt
    firmanın verdiği cevap bu yönde doğrudur yanlıştır orasını bilemem tabi önümüzdeki günlerde söyledikleri gün kargoya vermeye başlayacaklar mı bakalım
  • Onceki sayfalarda arkadasin onerdigi EBM theme i mutlaka deneyin cok ilginc
    ayrica baska onereceginiz theme varsa belirtirmisiniz

• 20 rakamlı digital code bana gelen kutunun üstünde yok,bu birşey ifade eder mi ne yapmak gerekir teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.