Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Strola

Alabildiğim maksimum ekran süresi. Parlaklık %20 20dk kadar oyun, kalanı internet whatsapp vs. den ibaret. Ayrıntılı ss isteyen arkadaşlar da gormus olurlar.

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

Hocam ayarlarini screen shot ile koyar misin?
    Hakikaten cildirmamak içten değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar s6 edge'den geçmeyi düşünüyorum bu cihaza.geçmeye değer mi? çok sık telefon değiştiren biriyim ve sabit bir telefonda kalmayı düşünüyorum.mi5'e geçersem cebimde hatrı sayılır param kalacak.en çekindiğim konu mi5'in ekranı.s6 edge amoled ekran olduğu için renkler tam istediğim gibi canlı.mi5'de ekran ayarı var ama ekran ne kadar amolede yakın düzeye gelebiliyor mu merak ediyorum.g4.v10 kullandım ve s6 edge'in ekranının yanında bayağı soluk kalıyorlar.aynı şey mi5'de varsa geçmemeyi düşünüyorum.Bilgilendirebilirseniz sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: adeleks

hangi mağaza bu ?

Turuncumagaza

• quote:

Orijinalden alıntı: MaHoMaRsE

Sayın arkadaşlar. Görülen o ki telefon süper. Alan memnun.

Fakat biz bu telefonu nereden alacağız, kafamız ağrımayacak şekilde?

İnternette bir sürü satıcı var?Tabiki herkes gibi bende bütçeme uygun ve sorunsuz telefon almak isterim?

İdealseçim
    Cepport
    Turuncumağaza
    Hepsiburada vs.

Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar..

Idealsecim ve turuncu magaza delta garantili. Digeleri delta garantili degil. Turuncumagaza gittigidiyorda pahali satiyor. N11 ya da hepsiburada daha ucuz satiyor. Idealsecim stoklar acilinca cippara ile gittigidiyorda 1000 liraya geliyor.

• MaHoMaRsE kullanıcısına yanıt
    Hocam turuncumağaza tavsiye ediliyor. Delta garantili olması, Quickcharge 3.0'lı şarj eleti göndermeleri ve global romlu olması sebebiyle. Ben de oradan sipariş verdim bekliyorum. n11, hepsiburada ve gittigidyor'da hesapları var ve bu konuda söylendiğine göre hepsi de aynı satıcıymış. Kampanyası işinize gelenden alabilirsiniz.
  • Selamlar. Sms geldigi zaman bildirim ekraninsa sms atanin telefon numarasi yaziyor ismi gorunmuyor, rehberde kayitli oldugu halde. Ama sms programini acarsan ismi gozukuyor. Bildirim ekrani icin bir ayar mi yapmamiz gerekiyor acaba bilen var mi?

• Telefonu laptopa baglayip sarj edince garip bi sekilde dokunmatikte sorun olusuyor tek tiklamayi cift tiklama gibi algilio asagi inmek icin suruklerken sururkleneyip tikliyor telefon global rom kararli surumde pek bu şekilde sekilde sarj etmem ama sizce kalici bir zarari olurmu eger boyle sarj edersem?

• trancenden kullanıcısına yanıt
    numarayi kaydedisle alakali, sanirim xxx xxx xx xx seklinde kaydetmek lazim

number fixer uygulamasi duzeltiyor bu arada

• Lg g3'de bulunan kumanda uygulamasının apk'sı elinde olan varsa paylaşabilirmi mi5'in orijinal uygulaması arçelik, vestel gibi televizyonlari tanımıyor

• Turkcell kullanıyorum, çekim kalitesi gayet iyi. Hemen her yerde 4g şebekesini görüyor. Ayrıca download hızı da gayet iyi. Şehir merkezinde 80 ila 130 mbit arası veriyor.

• dehsset kullanıcısına yanıt
    Axess kart kullanıyorum .Axess kampanyası sadece gittigidiyorda var. Turuncumagaza n11 ve hepsiburada 1.099 TL satarken aynı ürünün gittigidiyorda 1179 TL satıyor. Aklım almıyor. Birde idealseçim satıcı olarak bulamadım. İnş chippara kampanyası bitmeden gittigidiyorda satışı başlatır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaHoMaRsE -- 9 Aralık 2016; 21:29:59 >
  • .eRCaN. kullanıcısına yanıt
    Ya ben aslında 7 kullanıyorum ancak iOS'un bu sacmasapan bugları ve donmaları sinir etti.Android'e geçeceğim ve P9 ile Mi 5 arasında gidip geliyorum.Bu çekim kaliteside İstanbulda önemli benim için.İşyerinde hat patates olursa sıkıntı yaşamayalım sonra

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cepport dan alan var mı biraz okudum ama ya turuncu mağaza yada idealsecim den alınmış . Bir sıkıntısı mı var cepport un

• Ben aldim cepporttan bi sıkıntı yok

• Onim O kullanıcısına yanıt
    Şarj aleti hızlı şarj mı çıktı?
  • Evet 3.0 global beta yuklu geldi

• Stabilden betaya nasil gececegiz sevgili dostlarim ?

• abdullah kara kullanıcısına yanıt
    Apk nasıl paylaşılıyor

Lg g2 var ondaki oluyorsa deneyeyim

İnternettr arayınca lg g3 ün apk sı bulunabilir muhtemelen , cm romlarda kumanda için o apk kullanılıyor diye biliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burdaki yorumlari okursan cepporttan alma garantisi kotu derler ama burda cok insan yok zaten 20 30 kisi surekli ayni muhabbetler vay ideal secim vay turuncu vay benim ekran surem 10 saat vay benim telefon masadan kaydi

• quote:

Orijinalden alıntı: asim03

Arkadaşlar s6 edge'den geçmeyi düşünüyorum bu cihaza.geçmeye değer mi? çok sık telefon değiştiren biriyim ve sabit bir telefonda kalmayı düşünüyorum.mi5'e geçersem cebimde hatrı sayılır param kalacak.en çekindiğim konu mi5'in ekranı.s6 edge amoled ekran olduğu için renkler tam istediğim gibi canlı.mi5'de ekran ayarı var ama ekran ne kadar amolede yakın düzeye gelebiliyor mu merak ediyorum.g4.v10 kullandım ve s6 edge'in ekranının yanında bayağı soluk kalıyorlar.aynı şey mi5'de varsa geçmemeyi düşünüyorum.Bilgilendirebilirseniz sevinirim :)

Teknolojik farklılık nedeniyle IPS ekranların Amoled ekranlar gibi renk vermesi mümkün değil, özellikle siyah renk başarımı çok yüksek amoled ekranlarda. S6 Edge'nin ekranı gibi olmasını beklemeyin. Mİ5'in Pil ömrü S6 Edge'den iyi yalnız. Bunun dışında geçmeniz için bir sebep göremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 9 Aralık 2016; 22:5:5 >

• 
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.