Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (685. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar power tuşu sizdede ses tuzlarından farklı bi his ile mi basılıyor tuş çok yumuşadı bozulacak gibi sanki
  • Arkadaşlar bl kilidi acma başvurusu yapamıyorum. İsmin yanlış dıyor. mi.com sag üst koşede rakamlı bir şey yazıyor. Onu yazıyorum fakat kabul etmiyor. Ayrıca bl kilidi acma sebebi cok önemli mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hako7445

Bilmiyorum hocam denemeniz lazım ben twrp den yukledim. twrp ninde bir ust surumunu yüklemeniz gerekiyor orda linki var. İlk izlenim günlük kullanıma engel bir şey görmedim gayet güzel gibi. daha 10 dakika oldu yukleyeli yenilik gördükçe yazarım.

Alıntı yaptım sanıyordum ama yapmamisim.
    @kevin de bruyne cevabım size.

Twrp nin yeni surumunu yüklememiz mi gerekiyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    Sadece ismini yaz:)

• mike4peace kullanıcısına yanıt
    Hocam tam emin olmamakla beraber cihaz zannediyorum china developer değil bunu nerden anlayabilirim? Ve eğer değilse 1.4 gb bir arayüz güncellemesi için çok büyük bir boyut değil mi?
  • muharremaksoy M kullanıcısına yanıt
    ayarlar-telefon hakkında kısmında miui sürümünün yazdığı kısımda yazar hocam. (global dev/stable, china dev/stable diye)

• mike4peace kullanıcısına yanıt
    Miu8 global 6.9.29 beta olarak gözüküyor.Bu durumda gözüken güncelleme miu8 kararlı sürüm mü oluyor?
  • muharremaksoy M kullanıcısına yanıt
    Global developer oluyor

En iyisi o

Seçenekler şunlar

Ya global ya çin olacak

Veya ya kararlı(stable) ya developer

Çin de türkçe yok , o yüzden global yüklemelisiniz

Stable - developer arasında da developerda düzeltmeler falan her hafta alıyorsunuz güncellemeyi ondan daha iyi

Şuan 6.11.10 var en yeni

Update e girip update yapabilirsiniz

• Alabildiğim maksimum ekran süresi. Parlaklık %20 20dk kadar oyun, kalanı internet whatsapp vs. den ibaret. Ayrıntılı ss isteyen arkadaşlar da gormus olurlar.

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Hocam aydınlattığın için teşekkür ediyorum. Msnlerin icqların çağından android çağına geçmekte biraz gecikmişim o yüzden soruyorum :) Fakat eski bir cihazla (s3) bu konuda(rom atma vb) kendimi biraz geliştirmeyi deneyeceğim bakalım.
  • Evet hocam seslerle ilgili bir sorun yok. Ayrıca bu sorun yabancı forumlarda da çok sık yaşanmakta. Bizim burada sadece benim bunu yaşamış olmam şans sanırım
  • Strola kullanıcısına yanıt
    Nerdeyse 5000mAhlik vibe p1 performansı elde etmiş cihaz ve bunu 3000mAh ile başarmış.
  • Telefonu ilk spariş ettiğimde birkaç gün içinde bende de aynı durum oldu ve buraya yazdım cevap veren olmadı demek ki benim kuruntum dedim ancak telefonu beğenmedim diyerek hb ye geri iade ettim. Siyahini sipariş ettim yine 2 gün içinde aynı durumla karşılaşıp onu da iade ettim ve 3. Siparişi geçtim renk beyaz ve tuş bir aydan fazla oldu hala ilk aldığm gibi net şekilde tık tık diye basıp geri bırakıyor. Diğer iki telefonda gömülü vaziyette kalıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megacooler

Sadece ismini yaz:)

Onuda kabul etmedi

• Arkadaşlar merhabalar.Yardiminiza ihriyacim var.lutfen bi bilgi verir misiniz?

Aylardir telefon alacam.onu mu alsam bunu mu alsam derken huawei p9 a karar kildim.Ancak 2.400 bi telefona vermek içime sinmiyor.internetten hiç alışveriş yapmadim.him ithalatçı garantili urun kullanmadim.n11 den ya da hepsiburada dan xiaomi mi5 almaya karar verdim.ama cihazin sadece snapdragon 820 oluşu gpu su onlari gördüm.dedim iyidir herhalde.size 2 sorum olacak.cihazin kamera performansi nasil? Daha da önemlisi ben cihazi n11 den ya da hepsiburada dan alirsan cihaz bana turkce dil ile mi gelecek? Yoksa ben biseyler indirip ayar mi yapacam.belki sorularimin cevabi önceki sayfalarda vardir ancak okuyacak baktim yok.telefonum bozuldu ve bugun yarin sipariş vermek durumundayim.simdiden teşekkürler.
  • Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    Mı hesabındaki sadece ismimi yazmıştım öyle olmuştu.

• koyumavi12345 K kullanıcısına yanıt
    Migrosta 1300 tlye satıyorlar. Delta garanti global beta Türkçe rom ile geliyor. Gidip hemen alabilirsiniz.

• felixamor F kullanıcısına yanıt
    Bu 4g muhabbeti yüzünden telefonu almaktan vazgeçen kişi sayısı çok fazla. 10 dolar kar edeyim derken bir sürü müşteri kaybediyor.
  • Hocam açıklama da yükleyin demiş bende yukledim yeni sürümde otg problemide halledilmiş daha iyi olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hako7445 -- 9 Aralık 2016; 18:53:11 >
  • İnternetten alinanda o olmuyor mu?

• 
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.