Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (677. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 675676677678679
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    64-128gb modelleri çinden getirenler var onlardan alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gece %100 de bıraktım sabah %98 idi. wifi kapalı mobil 2g de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiboz

Değmez çünkü siyah Evo garantili geliyor. Bir de güncelleme almıyor. Bir sürü uğraş yani. Garanti firması Delta ve global rom ile geliyor olsa idi düşünülebilirdi belki. Arka kapak kaygan olduğu için mecbur kılıf alacaksınız. Kılıfla da zaten kenardaki siyah çerçeve kapanıyor. Siyah ile bir farkı kalmıyor.

Bence de değmez de kardeşimi ikna edemedik . İnatçı keçi 😀. Neyse hepsiburadadan aldık ve demin geldi. Delta garantili ve global rom yüklü. Henüz wifi ye bağlayıp sim takmadım. İyice bir test etmek lazım. Hepsiburadaya garanti firmasının ismini sorduğumda şöyle bir cevap vermişti:

quote:

Cevap: Değerli Müşterimiz,
    Ürün 2 yıl ithalatçı firma garantilidir. Hepsiburada.com olarak tedarikçilerimizi yıllardır piyasada var olmuş ve olacak olan tedarikçilerden seçmekteyiz. Herhangi bir arıza durumunda çalıştığımız firmalar müşterilerimizi mağdur etmeyecek firmalardır.
    Ürün ithalatçı firmaları zamanla farklılık gösterdiği için ithalatçı firma bilgisi aktaramamaktayız.
    Ürün garanti belgesinde belirtilen firmalardan destek alabilirsiniz.
    Ayrıca üründe bir sorun ya da arıza olması durumunda ürünü direkt olarak tarafımıza da gönderebilirsiniz. Bu konuda firmamız yetkili noktadır.
    Saygılarımızla.

Yani benim anladığım her üçü de olabilir.Stokta hangisi varsa ondan gönderiyorlar.

Bu arada ben konuyu okuyorum ama şunu şunu kontrol et çok önemli dediğiniz şeyler varsa tavsiye verirseniz sevinirim.

Ekleme: Sanırım global rom değil. Global stabil rom yazıyor ama daha önceki sayfalarda aynı sürüm için bir arkadaş güncelleme yapamamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacı1992 -- 8 Aralık 2016; 13:06:12 >
  • Arkadaşlar Mi 5 ile Huawei P9 Lite arasında kaldım. Lütfen yardımcı olun?

Birde gittigidiyorda şuan 1.099 TL ve 100 Tl Chip para hediyesi var.

Garantisi İntel İletişim(Cepport) olarak geçiyor. Ne kadar güvenilir bilemiyorum?

Ayrıca satıcı BU ÜRÜNÜMÜZ 32GB HAFIZA 3GB RAM MODELİDİR.1.KAMERA 16MEGAPİXEL 2.KAMERA 4 MEGAPİXEL DİR VE BU ÜRÜNÜMÜZDE KULAKLIK YOKTUR. şeklinde ibare bırakmış.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi5-32gb-3gb-ram-4-5g-cift-hatli-cep-telefonu-250654478#

Tavsiyelerinizi bekliyorum.. Saygılar..
  • xiaomi.eu roma geçtim. XDA daki romları deneyen oldumu cm13 yada cm14?
  • MaHoMaRsE kullanıcısına yanıt
    Gerideki 2 sayfayı okursan tüm sorularının cevabı var.
  • Megacooler kullanıcısına yanıt
    Forumda cm13'ü kullananlar yorumlarda vardı. Memnunlardı ama bence Miui'li telefon alıp android arayüzü kurmak mantıklı değil.
  • MaHoMaRsE kullanıcısına yanıt
    Ben P9 yazdın zannettim pardon. P9 Lİte ve Mi 5 kıyaslanamayacak telefonlardır. Çünkü Mi 5 S7, İphone 6S gibi en üst seviye telefonlara kafa tutuyor. Sana kesinikle tavsiyem Mi 5 yönünde olacaktır. Kamerasından tut şarj süresine kadar herşeyiyle Mi 5 daha üstün.
  • ASCiiArT kullanıcısına yanıt
    Arayüz için sormadım. Gözle görülür fark yada stabilite farkı var mı? Bunlar için sormuştum.
  • Telefonun kulaklıkla müzik performansı hakkında objektif yorum yazabilir misiniz?
  • funnel kullanıcısına yanıt
    Xiaomi.eu rom kullanıyorum son ses dinleyemiyorum. Kullandığım kulaklık philips 40 TL civarı birşey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hit(Heroes of incredible tales) diye bir oyun var play deki en sağlam oyunlardan.Bu lanet oyun yüzünden 2 ile 3 saat arasi ekran süresi alıyorum, bunun dışında aktif kullanımda 4 saati çok rahat görüyorum.
  • Aekadaslae bu eliexpressteki kargolari nasil takip ediyoruz nerde olsugunu falan sadece 14 haneli siparis no yazio
  • Benim şöyle bir sorunum var: Ben sleep as andorid isimli bir çalar saat uygulaması kullanıyorum. Sabahları alarm çalımıyor. (android kendi çalar saatini kurarsam çalışıyor) Büyük hitmalle telefon kendini uyku moduna alınca uygulama başlayamıyor. Güç ayarlarına girip, App battery saver ayarlarına girip bu uygulama için kısıtlamaları kaldırdım ama sorun çözülmedi.

Benzer bir sorun yaşayop çözen arkadaşlar var mı?
  • Onim O kullanıcısına yanıt
    garanti firması servisine işin düşerse önemli, delta diğerlerine göre yine bir nebze daha iyi servis hizmetinde.
  • yaralitim Y kullanıcısına yanıt
    takipli kargo ile aldıysanhttp://gonderitakip.ptt.gov.tr/
  • 17 track uygulamasını kurun ordan takip edebilirsiniz

• Global rom kullaniyorum , ancak son seste yeterli geliyor kulaklik sesi(bu durum kullandiginiz kulakliga gore degisir , benim ki surmesi oldukca kolay bir kulaklik).cin romunda daha yuksek oldugunu soyluyorlar.detay ve kalite olarakta uzmez.

• Cümleten iyi akşamlar. Bugün Yenibosna Migros'tan mi5 alarak aranıza katıldım. Cihaz gerçekten efsane arkadaşlar aklında hala şüphesi olan varsa gidip hemen alsın. Migros'ta Delta garantili cihaz ve miu 8 global beta ile geldi ben yorumlara göre 7 ile gelir diyordum ama direk 8 ile geldi. Şarj adaptörü aparatı ayrı olarak çıktı kutudan fakat kodu hızlı şarj eden koddu onu sorun etmedim.

Bir de sorum var az evvel galeri izin istedi ve reddettim ve giremiyorum galeriye. Bunu nerden geri alabilirim. Samsung'da uygulama yöneticisinin muadili bu telefonda nedir? Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muharremaksoy

Cümleten iyi akşamlar. Bugün Yenibosna Migros'tan mi5 alarak aranıza katıldım. Cihaz gerçekten efsane arkadaşlar aklında hala şüphesi olan varsa gidip hemen alsın. Migros'ta Delta garantili cihaz ve miu 8 global beta ile geldi ben yorumlara göre 7 ile gelir diyordum ama direk 8 ile geldi. Şarj adaptörü aparatı ayrı olarak çıktı kutudan fakat kodu hızlı şarj eden koddu onu sorun etmedim.

Bir de sorum var az evvel galeri izin istedi ve reddettim ve giremiyorum galeriye. Bunu nerden geri alabilirim. Samsung'da uygulama yöneticisinin muadili bu telefonda nedir? Saygılar.

İzin için ayarlar kısmında uygulama izinleri var galeriyi bulup izinleri güncelle yada uygulama yöneticisinden galeriyi bul alt tarafta izinler kısmındada var.
    Bu arada garantisi hangi firma ve kaç lira

• 
Sayfa: önceki 675676677678679
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.